Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám hru koupenou a přesto mi auto občas nezatáčí. Takže tyhle výpady si laskavě nech od cesty nebo do školky.
  • Neboj, já jsem také za celých 40 hodin hraní nenarazil na žádný bug. Prolínání textur nepočítám, to je prostě drobnost a sandbox hře se dá leccos odpustit. Mimochodem zombie se minimálně na jednom místě spawnují v reálném čase donekonečna, ale pochybuji, že je to bug. Je to ve městě v centru, obehnaném zdí, nápisy "keep out", biohazard a tak dále. Ohnisko. Tam stále nabíhají 2-4 infikovaní.
  • Zkus si někdy pro změnu hru koupit a ne ukrást, pak by ti zatáčelo *3*
  • To by musel být Fallout 4 víc lineární, pač engine Rage neumí streamovat svět za chodu (nějaké omezení megatexture technologie). To radši engine posledního Stalkera :)
  • Zvláští ani jednou jsem o ve hře neviděl
  • Navic Rage je prece AAA titul s obrovskym rozpoctem od super renomovaneho studia,coz Dead Island neni. I presto se mi Dead Island jevi jako lepsi hra, u ktere se bavim podstatne vice.
    p.s. Rage omilostnim, pokud na jeho engine udelaji Obsidiani Fallout 4 :-).
  • Ja si to koupil par dnu po vydani za 550Kc z jednoho polskeho shopu,prodavajiciho i u nas.
    Za tu cenu bezkonkurencni navic v coopu s kamosema naprosta parada.
    Nejake ty bugy odpustim,zatim mi nebranili v postupu hrou.
  • Pete.palis
    však si to koupim na Aukru za 399 kaček *16*
  • Mám zakoupenou hru DI a neobjevil jsem žádný bug... připadám si, jako kdybych měl jediný člověk na světě nezabugovanou hru... všechno běží jak má, chodim si po městě, žádnej zombie nedělá co "nemá", všichni se tak hezky komácí a pak mě chtěj zabít... ani jsem nenarazil na nesmyslné spawnování zombie, zabiju zombie jdu dál a neběhají další, prostě jen tolik kolik jich tam je (nepočítám když se vracím do stejné oblasti kvůli dalšímu Q)
  • Me nepomohl ani patch. Porad mi doskakujou textury zpomalene...
  • Já třeba už v rage nemám žádný bugy. běží mě naprosto perfektně.. tady jsem jich pár našel, ale když se restartuje hra tak většinou zmizej.. *2*
  • Když tě to nezajmá tak proč sem vůbec lezeš..?
  • Naopak ja prisuzuje bugy v teto hre tomu, ze ji delalo studio, co se predtim soustredilo predevsim na zavodni hry. K tomu je to DI rozsahla vec, tak se da pochopit ze se tam neco objevilo. Predevsim nic co by hru znemoznovalo (do)hrat, ci ji jinak totalne nicilo. Takze treba oproti Rage jsou ty bugy opravdu zanedbatelny...
  • "vznášeli nad zemí i po zabití a slovu zombík tak dodávali nový, doslova čtvrtý, rozměr." Pan levis tu píše hodně blábolů, ale tohle je teda opravdu síla :) Vznášení nad zemí v Z ose je teda odteď pohyb ve 4. rozměru nebo nám jen autor článku ukazuje, že kromě češtiny a angličtiny má velké mezery i ve fyzice?
  • Tak když se podívám v jakém stavu nyní běžně PC hry vycházejí tak je Dead Island jen klasickým zástupcem trendu kašlání na betatest a technickou stránku věci. A pravda - oproti Rage se to dá aspoň na většině počítačů hrát nebo nemusíte pouštět pod IE videa z youtube, aby Vám neblikaly textury jako u Space Marine.
    Jsem zvědav, s jakými peckami přijde nové CoD, Black Ops byl dost průšvih.
  • Nezajímá, tahle odpadní "hra" by ani nemusela nikdy vzniknout.
  • tuto hru nemam a teda ju moc nepoznam ..ale prilozene video som si pozrel a pobavilo :)
  • Tak tohle mi ještě žádnej zombáč neudělal, mě spíš štve to ježdění v autě, neustále mi nezatáčí..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit