Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No kdyby sis pořídíl normální počítač a zahodil tu starou vykopávku, tak by si to možná rozjel a ušetřil nás všechny Tvých chorých pomluv jak je hra špatná, protože Tobě nejede *15* *15* *15* *15* *5*
  • gtx 770 neni highend ale mainstrem , na me karte 760gtx se seka i nyni i pres patch, takze webovým šelestem ziskana a zkušenostmi neoverena informace, ze na nvidii to bezi jak ma je trochu mimo misu. škubani mam jen v rychle jizde autem, jinak hraju na ultra. verim ze beta ovladacem se to zlepsi jak tu nekdo pise. hned ho stahnu.
  • keyboard hero alert
  • zdeeneek
    del: vsak to klidne rict muzes - vzdyt je to pravda. Ze je s piratenim na konzolich vetsi "voser" je jedinej duvod proc se tam pirati min.
  • MrSanta
    Spíš chinin, klystýr a zabalit do mokrého prostěradla. Dr. Grünstein by si s tím poradil ein zwei *1*
  • Jo, a takovej Jack se drží s dobou. To víš, vše nový je IN a ostatní OUT ... :)
  • Ušmudlaná karta, pro ušmudlaný dítě :)
  • Proč tam nedáš rovnou 100%? To jedno procento mají být WD? Nenech se vysmát ty HW guru...
  • Musíš jít sbírat plechovky od coly, dítě :)
  • Za tohle by měl být okamžitý a permanentní ban.
  • Jack1947
    Proč bych se nezastal? má pravdu, jen se nemusel takhle hrubě vyjadřovat tot vše. Každý kdo napíše že WD se nepovedlo a je to srajda. Má můj souhlas a zároven je machr.

    Upalování to si zamrzl někde v 15století ne nebo možná nakonci 17... to už se dneska nenosí. *4*
  • Hele Jacku, tebe jednou upálej ne za to, že píšeš nesmysly, ale za to jak se zastáváš ještě větších idiotů, než jsi ty sám.
  • Jack1947
    To bereš takhle proč kvůli vyjadřování nebo kvůli mínusům? Já s tebou souhlasím že WD je nedodělaná srajda, nemusíš kvůli tomu ale nadávat. I feel your pain, bro... really. *4*
  • frag.ment
    Panečku, ty jseš ale fakt ubožák.
  • Fakt sorry ale 6770 je sra*ka jak cyp¨, měl jsem jí taky a na max 99% dnešních her fakt ne.
  • frag.ment
    Moje sestava: PS4 + ovladač + TV a vše mi jede v cajku.. Hru jako takovou zatím nehodnotím porotže mám odehrány asi jen 2 hodiny, ale zas tak špatný mi to nepřipadá, jak tu většina lidí píše..
  • pojebaný zmrdi vředatý brejlatý, pocákaný vlastní mrdkou, to je 80% zdejších diskutujících :D:D taková je realita...
  • čest vyjímkám
  • tupý stádo zmrdu na tehlech diskusích, prosím ban, stejně sem uz nikdy nepáchnu
  • uh asi sis splet na koho chces vlastne reagovat, ja reagoval na typa co píše: "Ja tedy nevim,ale ja s hrou nemam na sve GTX770 problem".... ty my napises ze mas GTX780ti, no gratuluju a co jako? Ze si nerd je evidentní, este neco?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit