Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Radioaktivni_surikata
    Tohle mi nějak uniklo. Měl bych 2 otázky. První, jak je to s herním světem, co mapa? A druhá, je to fakt free to play, nebo pay2win? Protože z videí to vypadá dost libově.
    • Veskoslav
      Jednotlivé mapy jsou veliké, problém vidím v tom, že celý první akt je defacto pouze tráva, šutry a písek, docela nudné prostředí. A P2W to rozhodně není. Klasické F2P kde spíše platíš zakosmetické úpravy, co nemají vliv na hratelnost.
      • GGG zkopírovali z Diabla 2 i nudnost prostředí 1. aktu... Jinak PoE je skvělá hra, hraji již 2,5 roku.
      • Radioaktivni_surikata
        Dík za výstižnou odpověď. Až bude chvíle, určitě vyzkouším.
        • Veskoslav
          Rozhodně vyzkoušej. Ta hra za to stojí, jsem si ještě dokoupil Van Helsinga na Steamu, tak mám zase co hrát *1*
    • hraj radši BF a sem se neser, ještě by ses rozbrečel že tě dávaj v PVP arénách.
  • Takhle nějak si představuji f2p hra je opravdu dobrá na můj vkus siec trochu krátká, ale i to se jistě časem změní, pro všechny milovníky akční-rpg mohu jen doporučit.
    • Kratka vubec neni pokud ji hrajes na Hardcore, coz dava hre jiny rozmer. Ve vysledku totiz chcipas a chcipas :) Ale ne stylem Diablo 3, ze proste musis, ale protoze mas v necem chybu (nepocitam ted equip) ten je potreba vsude... ale je to videt i v passivkach a gemech.. vcera jsem prisel o svoji 60+ postavu, ale prisel jsem uz o tolik postav, ze me to ani neprijde. Mam rad luky a bohuzel se me porad nedari, aby si to ty luky davali. Ale naposledy jsem to hral pomalu na zacatku tohoto roku. Takze neco se tam zmenilo.. mozna kdyz bude chut se k tomu vratim a zkusim vymyslet nejaky jiny build :)
      • Veskoslav
        Problém HC je to, že Tě nezabíjí příšery ale debilní systém kamery a občasné a docela brutální lagy. Proto jsem přestal u PoE hrát HC, když mi chcípla 4. postava jenom proto, že jsem neviděl přes zeď do čeho mám mlátit.
  • Jak to tam vubec je, to je jako onlinovka z izotermickeho pohledu, nebo jen coop a multi jak u diabla?
    • Pokud se nepletu, je to "online" RPG z izobarického pohledu.
    • Onlinovka to není. Jen máš možnost kooperace a obchodování se spoluhráči, se kterými se můžeš potkat jen na základnách. Hrál jsem ale jen jako solista, takže abych nekecal. Jak přesně funguje multiplayer, nevím.
      • Dík. A pro ostatní, nevím jak teď, ale pokud vím, výraz "izotermický pohled" se u RPG minimálně dříve určitě používal. Z mojí hlavy to není.
        • Izimetricky a ne "izotermický".

          Jinak ja uz jsem stravil asi 200 hodin, zatim si hraji sam, zadny multiplay jsem jeste neskousel. Na cca lvl 40 hru poprve dohrajes a pak zacnes hrat na vetsi obtiznost (cruel) - snizi se ti resisty, hrajes zase od zacatku - jen ma vse vetsi level etc.

          Kromo "normalni" hry se poradaji i ruzne eventy o ceny - kdo po 2 hodinach bude mit z ciste louky nejvyssi level apod. Hra rozhodne neni pay 2 win.

          Nektere mapy jsou opravdu rozlehle, takze pokud hrajete treba max 30 min v kuse - nemate moc sanci, protoze mapa se automaticky po ~20 minutach pregeneruje.

          Jinak HC - absolutne si to nedokazi predstavit. 98% mobu pro me (Marauder) neni takrka zadna vyzva (pokud se nesebehne hejno 50ti potvor s chaos damage), ale zbyle 2% si me dva k svacine na jednu/dve rany. :(
          • Chjo. IZOMETRICKY :))
            • Neeeee fakt jsem to dvakrát napsal špatně :) Dořiti, druhy vertikální stálosti atmosféry znám dobře, ale takový zkrat, no nic dám si facku :)
    • Pohled pri stale teplote? No proc ne.
    • trolo
      tvoja otazka nedava vobec zmysel. a hej izoTermickeho...
  • nudnější hru jsem v životě nehrál, I Solitaire a Hledání min je proti tomu strhující dobrodružství.. a k tomu to vypadá jak hra z roku 2004 , ale co, aspoň je to zadarmo, takže to člověk může hned bez výčitek smazat
    • To nemůžeš myslet vážně, pokud ano, tak se nezlob, ale máš asi něco s očima a možná i s mozkem.
      • Nevím, jak to má s mozkem, ale oči má podle mě v pořádku, vábnou grafiku to opravdu nemá, i ve vysokém rozlišení při max. dostupných detailech mi to pořád připadá, jako bych hrál D2 na 640x480. Mapy jsou navíc místy hrozně přeplácané a občas díky tomu i nepřehledné a k tomu co psal Veskoslav výše, prvních pár map jen šutry a tráva, tedy opět žádná invence.
        • Tak to by sis mel to diablo II nekdy zahrat, aby sis pripomel jak vypadalo, to melo hnusnou grafiku uz v dobe kdy vyslo
      • Grafika vypada divne, ale neni to tim, ze by to graficky bylo zastarale, spis je to samotnym grafickym ztvarnenim. Nekomu sedne, nekomu ne.
    • Grafiku to ma jako z doby, kdy jeste hry byvaly hrami? No a proc ne. Kvuli lidem jako ty, jsou dnes hry jake jsou.
      • Nahodou nikdy v historii nevychazelo tolik graficky podprumernych (az hnusnych) her jako dnes. Zaroven chci zduraznit, ze pro me je dulezita hratelnost a ne grafika.
    • 2004 to už je solidní grafický starověk, ale ještě se dá. Ještě, že to nevypadá jak z roku 1673, to bychom teprv čuměli, co se tenkrát dělalo za technologie.
  • God-of-War
    Asi to zase zaparim.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit