Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cože? To slyším prvně, ale věřím vám. V tom případě se vám omlouvám a do pr... jdu já :-)
  • To je tedy snuska dezinformaci. GO ma jednoducha pravidla, mnohem jednodussi nez sachy, ale takticky je tak narocna, ze je problem naucit pocitac ji hrat dobre. Zatimco pocitacovy sachista muze v pohode souperit a porazit svetovehomistra v sachu, u go to ani zdaleka nehrozi, tady se jeste porad ukazuje sila lidskeho mozku.
    • ales.smutny
      Nu, mám dojem, že to právě píšu. Pravidla jednoduchá, náročnost vysoká. Pár let jsem Go hrál. Co se týče programování, mohu jen zprostředkovat to, co říká MSR. Problém prvních verzí programů byl v tom, že průměrný (a asi oba víme, že průměrný je ten, který hraje těch "pár let") hráč neměl nejmenší šanci.
  • Konzolu? Konzoli, podle vzoru nůši. Naučte se česky a s tou moravštinou jděte do pr....
    • ales.smutny
      Bohužel, v tomto případě je to herní konzola. Osobně také doufám, že se časem nastolí úzus konzole, ale zatím je ryze spisovně správně konzola. Že se to už všude dělá jinak (a mně to vadit nebude) je druhá věc.
      • Cože? To slyším prvně, ale věřím vám. V tom případě se vám omlouvám a do pr... jdu sám :-)
  • No pán ve videu mele trochu propagační kraviny...
  • "Problém nebyl ani tak v tom naučit počítač (konzolu) hrát Go. Šlo o to naučit jej to tak, aby měl člověk šanci."

    Todle pronesl jeden pán asi přibližně 12 lety při ukázce prvniho bota do Quake 1. Tak nevim cosi o tom mám myslet.
    • oin.odin
      no a ono je to tuším ešte ja tak že počítač ešte neporazil žiadneho majstra v GO ... ako porazil počítač šachových veľmajstrovou
    • Urug
      Microsoft byl dycky trochu pozadějš

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit