Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • takze muzes mit v arcanii dualy..???
  • Tak jsem si demo stáhnul s radostí, že je tu konečně zas po dlouhé době RPG a oj oj oj .... hrdina jak vystřížený z plakátu na zdi v Hollywoodu, inventář opravdu no-user-friendly rpg prvky !!! hrůza !!! najdu nůž ( jednoruční zbraň ) hned na to sekyru ( také jednoruční zbraň) a ejhle nemůžu si vzít každou do jiné ruky - no hlavně že v druhé ruce můžu nést několikanásobně těžší štít - dopr..ale co se budu rozčilovat - tento Arkádovitý a načančaný kousek opět nepřekročí svůj stín a utopí se v tom o co se marnotratně snaží a to je pozlátko, které z tohoto kousku má udělat pastvu pro oči. Bohužel zase je vsazeno na grafiku. Kdybych měl koš na dema skončilo by tohle až na dně a hned bych ho vynesl do popelnice ať mi doma nesmrdí. Fuj... *10*
    • To jsou zase postrehy. To ze nemuzes vzit do rukou dve zbrane je opravdu na zacatku hry velky problem. Zkus si to v realu machat obema rukama aby to bylo efektivni a aby jsi si neublizil. Stit je daleko jednodussi co se tyce ovladani. Inventar mi vubec neprehledny neprisel, ale co je tragedie jsou samotne boje. Klikacka jako remen. Grafika celkem dobra i kdyz mi to prijde jako napul Gothic a napul Two world. Porad doufam, ze to jeste neni uplne finalni verze, protoze pokud ano tak si asi snovu radeji zahraju Risen.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit