Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • idealny cas na experimenty? akoze s cim? ved na konci hry mate tolko praxisov ze mate pokryte prakticky vsetky augumentacie, co je velka chyba hry

    tak jake experimenty
  • Očekáváme a trošku se obáváme. PS: "záporňáci"?
  • Hairy_Ass
    Já bych byl pro, kdyby jsme se v nějakém větším přídavku podívali i do jiných oblastí světa v roce 2027 - občanská válka v Austrálii, okupace Izraele.
    • no to by veru nebolo zle. cital som kazdy datapad (okrem tych vedeckych) a bolo by z coho vyberat lokacie..len asi by nezapasovali do toho Adama, ale by sme museli hrat za nejaku inu postavu..
      • K tomu by se vcelku hodila Katrina Sutherland http://deusex.wikia.com/wiki/Katrina_Sutherland . Ale dějově by to muselo předcházet boss fightu s Barretem, vzhledem k tomu, jak to sní skončí v komiksu.
  • H4wk
    Tesim.
  • jak to bude s patchem na konzolích?...zmizel mi po asi 8hodinovém hraní(dva dny) hud...mohl jsem jít od znovu
    • USER47
      Tipnu si, že na konzole přijde patch vzápětí, akorát musí projít schvalovacím procesem v MS a Sony, proto má oproti PC patchi zpoždění. V changelogu je napsáno, že ten mizející HUD je tím patchem fixnutej, přitom pokud vím, dělo se to jen na konzolích...
      • Mizejici HUD je i na pc. Co jsem cetl na forech Eidosu tak to vypada, ze hodne chyb je zrcadlenych ve vsech verzich.
    • No to bych taky rad vedel. Ja jsem pro zmenu narazil na dve chyby v side questech, ktere znemoznovaly dokoncit quest nebo bylo treba nestandardne quest dokoncit. Pak jsou tam dalsi veci jako uspane npc, ktere mizeji v podlahach nebo primo propadnou dolu atd. Pry se na patch pro konzole dela, ale nez to projde pres Sony nebo MS, tak to bude trvat dele nez na PC.
  • http://magazin.stahuj.centrum.cz/george-w-bush-je-hledany-masovy-vrah/undefined/pridat/
    • USER47
      Bush je jen na tomhle artworku, ve hře samotný o něm samozřejmě žádná zmínka není...
      • No Square Enixu se to nelíbilo.Ještě by z toho byl nějakej pr*ser :D
      • aj ta najlepsia hra svoje chybycky *1*
  • ja to dopadne s bushem ? :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit