Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A nikomu to nijak vadit nebude, takovej propadak...
  • Soundtrack dobrej. Garbage ftw :)
  • koukněte na youtube tam jsou už dávno gameplay záběry, protože v Americe tu hru někteří sehnali o týden dříve :P..mimochodem zatím to všichni chválí..
  • Generalmagor
    Je fajn, že se inspirovali Batmanem, protože tím to akorát zlepšili. Myslím si, že to bude dobrá hra, ovšem stále mám pocit, že by bylo lepší, to vydat později, protože to udělali docela narychlo a bude to mít pár chybiček, který prostě nepůjdou přehlídnout. Ovšem těším se stejně nejvíc na to, až vydaj spidermana NE PODLE FILMU...
  • Phillios191
    Dost mi to připomělo druhý díl Spider-Mana, což jsem rád a ten lítající Stan Lee bude pecka :)
  • tak na týhle hře cash rozhodně ušetřím
  • Super ze se rozhodli pro Steam :)
  • Khanemis
    Hmm, z těch průletů zastavenými scénami se stal v poslední době opravdu hit, to už je asi čtvrtý takový trailer co za poslední měsíc vidím. Jinak je to ale zpracované výborně, z toho traileru na mě opravdu dýchla atmosféra spidermana, jak jsem ten jeho svět vždy viděl.
    No uvidíme, jaká bude samotná hra, i když na téměř doslovném klonu Batmana snad není tolik co pokazit, když se to vezme zručně.
  • Cosi
    Tak jsem měl pravdu, video začíná opět zastaveným obrazem, následují QTE, ve kterých jsou pro potřeby traileru vymazány tlačítka zobrazující na obrazovce, souboje už vím, že jsou skopčené z Batmana, v tomto případě je to plus, pokud budou i stejně fungovat. A na konec pěkné létání a skákání. Uvidíme co z toho vzejde. Podle mě další zpackaný díl ze Spiderman série. Takových 4/10.
  • Proc posledni dobou vsechny hry na PC jsou odlozeny? ......
    • Diplomaticky receno ... z ekonomickych duvodu.
    • Masa-san
      Je více možností:
      a) Starají se, aby nevyšla úplně odflákla konverze, tak na tom musí ještě chvíli dělat po prvním datu vydání. PC scéna si nenechá líbit když se peníze vyhodí oknem, což je myslím dobře a zároveň autoři chtějí potěšit všechny.

      b) Prostě se bojí, že se jim to na konzolích sníží prodejnost a také je to víc práce za stejnou výplatu a tak si to nechají až na poslední chvíli, výmluvy.. ehm, tedy vlastně důvody jsou různé, od pirátění až po to, že hráči jsou příliš nároční, nevděční atd. Hlavní ale je , že to nikdy není chyba vydavatele/autorů *2* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit