Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • s klávesnicou only sa super hrá
  • prijde mi dost skoda,ze to nevyjde pro nove konzole...
    • PravyMonty
      Já radši budu mít Dark Souls 2 pro "staré" konzole/PC a Demons souls 2 pro PS4 k tomu, než mít jen Dark Souls 2 pro nové konzole/PC.
      • Miserius
        Asi před týdnem řekli že na Demon Souls 2 nepracujou a nemaj ani vplanu na něm dělat. Doslova se ta zpráva jmenovala Demon Souls 2 100% Not Happening
      • ale nee,to jsme se nepochopili...ja to myslel vydat i pro nove konzole...proste na vsechno :)
    • Tak přeci jen většinou kdo si pořizoval novou konzoli má často i tu starou :) a kdo ne, bude mít pravděpodobně PC tak si ho může střihnout tam ... těch pár dní rozdílu snad vydrží
      • ok...tak ja jsem obrovska vetsina,ktera by si koupila novou konzoli,i kdyz nemam tu starou, a cekam jen tituly,kvuli kterym to bude mit cenu....a treba tenhle titul by takovy zlomovy pro me mohl byt :)
        • opravda...*mensina... :)
          • x_ander
            Udělej to jak já před pár měsíci a kup si konzoli staré generace. O hromadu skvělých her nebudeš mít nouzi a ušetříš jak na ceně konzole, tak na ceně her. Ta nová generace ti nikam neuteče a můžeš si ji pořídit až za nějakou dobu, kdy budeš mít dohrané staré hry a bude už výběr i těch nových.
            • v tom mas samozrejme pravdu...a kdybych nejak chtel,tak by se to dalo tak udelat,jenze zas je to "kram" navic....
              myslel jsem to tak,ze kompilace z PC by nemusela byt na nove konzole tak tezka a ze mi prijde skoda,ze to na novou generaci nevydaji...
              ze by to ani tolik prace dat nemuselo

              a vymlouvat tuhle vec mi prijde divny...je to proste skoda,kdyz jsou na trhu nove konzole :)
  • Neví někdo jestli to bude přímo spárované se Steamem, když u jedničky bylo GFWL?
    • ano, dvojka uz GfWL mat nebude kedze sa do pol roka rusi
  • Lidi, co si takhle zkrátit čekání jedničkou? Nenašel by se někdo kdo by dal PVP na Burgu? Jsem SL118, na gfwl jméno DunkslammerDoge
  • "Hráči, kteří si hru předobjednají, dostanou jako bonus soundtarck a herní Black Armor Weapon Set. Kdo sáhne raději po digitální kopii přes Steam, získá rovněž výše uvedené, a navrch i artbook a komiks Dark Souls II v PDF. "

    Když si hru koupím v krabičce nepůjde mi zaregistrovat na Steamu? A kdyby ano, měl bych také přístup k PDF artbooku a komiksu ne?
    • maros.goc
      Pôjde ti to zaregistrovať na steame
  • Enclaw
    Diablo 3: RoS, Dark Souls II, Witcher III, letos to bude náročné.. *4*
    • vtipnej škoda že jsi zapoměl na ty největší pecky a nepovim...*2* bohužel jsou to jen 3 jmenované z mnoha...a bez Diabla bych se obešel *15*
      • bez the elder scrolls: the witcher 3 bych se taky obešel
      • Myslis treba Project Eternity? :) Nebo snad Dragon Age: Inquisition? Divinity: Original Sin?
        Osobne si myslim, ze to muze byt dost individualni. *5*
  • ja som DS prešiel pár krát iba s klávesnicou... a super, všetko v pohode sa ovláda.
    aj Ornsteina som zabil po Smoughovi, takže sa dá ;)
    • Miserius
      Nekdo tvrdil že nejde? Me treba vyhovuje lip nechat si ho samotnyho protoze je mnohem predvidatelnejsi, vic nez to Smoughovo kladivo ktery jednou trefi pres sloup a jednou ne
      • ľahšie je zabiť najprv Ornsteina, ja som plakal, keď som sa snažil získať Ornsteinov soul... stále sa tlačí na hráča, dajú sa pekne oddeliť. Keď ako prvého zabíjaš Smougha, obaja sú pokope, Ornstein útočí tak, že to nie je vidieť...
        Ale keď je Ornstein sám, to je už pohoda, celkom easy.
      • x_ander
        Mě samotný Smough problém moc nedělal, ale Ornstein... ty voe, vždycky mě napíchl na to své kopí jak buřt a byl konec :-D
  • Vidim, ze sa tu vedu diskusie ohladom ovladania DS na PC s gamepadom. Ubezpecujem vsetkych, ze je to najlepsia volba a ze sa to DA nakonfigurovat takmer pre kazdy gamepad. Pre mna osobne to bola prva hra, ktoru som hral na gamepade a kvoli ktorej som si gamepad kupil (Hama Black Force za 8 eur). Asi si viete predstavit, ako mi to dalo zabrat, kym som ho nastavil, ked som predtym nemal skusenosti s gamepadmi - osi Z, Rz, target lock, vsetky tie veci, ale da sa to, treba na to kniznice x360ce. Plus treba DSfix samozrejme, kvoli grafike a rozliseniu.
    Nedavno som si kupil gamepad Genius MaxFire Blaze 5 asi za 15 eur a s tym netreba konfigurovat vobec nic, pretoze sa sprava uplne ako xbox gamepad, na ktory je DS pre PC robeny. Ak sa niekto trapi s DS a ma zaujem o blizsie info o nastaveni gamepadov, nech mi napise na mail ezofagus@gmail.com.
    • Pozeram, ze ludsky debilizmus nepozna hranic. Clovek tu napise nieco pozitivne a chce pomoct, lebo vela ludi sa s tym trapi, a hned sa mu zacnu posmievat nejaki polointeligentni hňupi, co maju plne vrecka penazi na znackove, drahe gamepady, rozumu na rozdavanie a tipujem tak max. 13 rokov.
    • Jj, Dark Souls byl přesně ten moment kdy jsem zjistil že hraní na gamepadu, pokud ty hry jsou na to dělané, je vlastně docela fajn. Ale dalo to zabrat si zvyknout, hlavně rozhýbat palce :)
    • Jestli chceš pošlu ti na mail fotku pořádného joypadu
    • Doufám že moc takových jako ty není jeden šunt za 8 druhej za 15 to už nejsi moc daleko od drátového xbox gamepadu a ještě s tím takový caviky místo joye kterej je kvalitní a vydrží léta bez jedinyho nastavování to mi spíš přijde jak u blbejch
    • Každej kdo seriozně DS hrál (ne prošel jednou na klávesnici a myši ale učástnil se i pvp) ví že gamepad je nejlepší volba a bude to tak iu dvojky..jen trotl opravdu pořád tupě drží myšlenku, že to bude hrát na klavesnici s myší...
      Další věc je ta, že kdo si chce opravdu zahrát na pc s gamepadem koupí si Xbox ovladač a ne genius,logitech a podobné pitchoviny...není třeba nic nastavovat a vše šlape jak má..bez patchů, fixů a podobných srágor..
      • No nevim proč se tady navažíš do Logitechu. Pořídil jsem si F710 a funguje mi úplně perfektně bez jakýhokoliv nastavování. Je taky wireless, uvnitř má přihrádku na USB dongle a je konstrukčne robustní. Takže se uklidni.

        A nazývat ostatní lidmi trotly je taky pěkně hloupé.
      • Čaptavosti sa medze nekladú. Budem to hrať s klávesnicou a myšou bez ohľadu na to, čo si myslia konzolami odchovaní jedinci :) A microsoftu nedám ani halier za tie predražené xbox ovladače pre PC.
        • vlastik.plaminek
          700 za gamepad mi nepříjde zas tak moc. Zvlášť za Xboxový, který má (pro mě) optimální velikost, váhu a ergonomii. Já bych si zas nekoupil nějaký no-name sh*t za 300, který se mi za měsíc rozpadne v ruce.
        • davidBray
          tak si kup od jiného výrobce
      • maros.goc
        Ked vysiel dark souls na pc, kupil som si ho spolu s xbox360 ovládačom a odvtedy ho nepustam z ruky.. Proste majstrovske dielo a komu pripadalo ze sa mu DS hra k+m dobre, tak skuste gamepad a az potom uvidite
  • 25. apríla? No vidím to s dokončením svojej diplomovky biedne...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit