Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
    • mozem sa spytat odkial presne z UK? lebo amazon.co.uk ma len limited edition (zatial).
      • Jasne, odtialto. Je k tomu aj preorder bonus Deus Ex comic :)
        http://www.game.co.uk/Games/PC-Games-and-Downloads/Shooter-First-Person/Deus-Ex-Human-Revolution-Augmented-Edition-with-Preorder-BONUS-DC-Comic/~r352990/?s=deus+ex
        • ale ten komix je iba v elektronickej podobe na dvd, ze?
          • Tak to netusim, necham sa prekvapit :)
  • Doufám, že to klapne. Leaklou betu jsem nehrál, radši si počkám na full.

    Btw, kde je RE-PLAY?
    • tak tedka zadna tyden stara verze RE-PLAYe nebyla, protoze minuly tyden udelali v tv chybu a pustili jeden starsi dil misto noveho.
      • Aha, dik
  • duležité je že bude v Cz...
  • To by mě zajímalo kdo potom může za to že grafika ve hře vypadá jak z devadesátých let...
  • Novinky nejen o překladu hry do češtiny naleznete na adsrese: https://www.facebook.com/pages/Deus-Ex-CZ/251161864902602
    • Je mozno sledovat novinky ohledne cestiny i jinde nez na facebooku?? Ho totiz odmitam. *1*
      • Ano, dneska připravuji nový web. Zítra ohlásíme.
      • SA-reg
        Taky Fb nesnáším, ale náhodou na toto je FB nejlepší. Udělej to takhle:

        Regni se, dej přátelství dvou třem lidem a oni tě rozšíří. Až máš těch pár lidí, co tě tak nejak zajímají, tak si nastav profil na extrémní soukromí a je to. Pak se jen zapiš do skupin, co chceš přijímat a jednou, dvakrát za den se přihlaš a zkontroluj novinky.

        Takhle se dá Facebook krásně používat. Samozřejmě sedět tam celej den a aktualizovat profil, dávat fotky atd. je hloupost, koho zajímá, kde jsem zrovna byl a jak jsem zrovna oblečenej. Nepochopím lidi, co mají potřebu vytrubovat o sobě všechno do světa...
        • To je tím, že nemáš kamarády... :-)
          • Hairy_Ass
            Dneska se se slovem kamarád hrozně handrkuje! Kamarádů má člověk jen pár, rozhodně ne desítky či stovky, ti ostatní jsou známí nebo ani to ne. Schválně s kolika z těch lidí se pravidelně několikrát do měsíce scházíš?
          • a kolik pravých kamarádů tam máš ty? :)
            • Plnej Facebook ;-).
          • SA-reg
            Ne, jen netrpím falešnou představou, že lidi zajímá, že jsem se byl zrovna vys**t/nažrat/cokoliv.
  • Zrovna Guardian of Light měl dost na prd podporu myši. A v té uniklé betě prý také nebyla zrovna ideální. Snad to tentokrát zvládnou lépe.
    • Cajk
      ? Guardian mi přišel naprosto v poho, ovládání myší mi sedělo..
  • prepacte ale su to iba keci aby nestratili PC komunitu.. nic viac okrem paart tech. ako podpora viac mon. atd. sme sa nedozvedeli... napr by ma zaujimalo ci to naozaj dementne autoprepinanie 3rd a fps bude aj na PC .. ja si to nezelam a chcem iba FPS totiz to prepinanie mi ubera atmosferu.. a co sa tyka grafiky tak podpora DX11 tiez ziadne hratelne zazraky neumozni ! povazujem za nasilne presviedcanie... co mi smrdiii. ja si pekne pockam na recenzie... jedinu hru tento rok co som si predobjednal bez pochybnoszi je BF3. Vsetky Deus Exi a SYstem shoky mam za sebou a konzol convert ojeby uz dobre poznam. ide hlavne o prachy..... nezabudajte ... komunita na PC je mensia ))) bohuzial
  • Jediný, kdo může mluvit o Deus Ex je Warran Spector. At si dělají jakoukoliv hru s jakýmkoliv jménem, at se neodvolávají na původní díl. Pochybuji že studio zůstalo v původním složení jako Spectorovi programátoři.
    • Warran Spector, to je nějakej ještěr? *4*
      • SA-reg
        hahahahaha
    • Kdybychom byli všichni takhle zaseknutí v minulosti, tak stagnujeme a vývoj nejde nikam. Mají dokumenty z vývoje? Mají. Mají k dispozici Deus ex bibli? Mají. Mají hromady kreativních lidí? Oh hell, tucty.
      Ostatně, Warren s ION Storm s dvojkou docela upustili míč...
      • Pouští oficiálně věci prezentované tak, jako by oni sami stáli za 1. dílem a jeho úspěchem. Může jim být předlohou, proč ne, ale nemají prá o něm mluvit jako o jejich vlastním :-)
        • Při takovýchto nařčeních očekávám zároveň link na zdroj. Protože žádné takové "přivlastňování" nepadlo a to vývoj sleduju od ohlášení. K DX1 se hlásí, chtějí dosáhnout jeho zážitku a zároveň nehodlají ustrnout a pouze ho zkopírovat - so far so good.
          Ostatně - značka Deus Ex JE jejich - oba předchozí díly Eidos vydával.
    • SA-reg
      Tak co, hráli jste Disney's Epic Mickey? Nejnovější hra pod jeho taktovkou... jede krásně pod emulátorem... zjistíte, jestli je pořád stejně dobrej...

      Odpověď zní:Ano, je.
  • „Mnoho ohlasů nám také ukázalo, že jdeme po správné cestě a spousta obav hráčů se týká věcí, které ani mi nepovažujeme v PC hře za akceptovatelné,“ - tak schválně, kdo najde hrubku ;).
    • Som slovak, ale asi to bude "mi". *4*
    • ty si fakt dement...tohle mě donutilo se tady po půl roce přihlásit a sdělit ti to. *7* *12*
      • Proč, však tam je hrubka jak cyp...
    • Za "cestě" má bejt čárka, viď? *1*
      • ne, nad tím měkkým ipsilon chybí háček.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit