Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja hlavne doufam, ze to RockStar zese neposere, jak to umi. Narvat tam co nejvic asocialnich sracek, ktery nefungujou... Koupim si hru na Steamu, tak predpokladam ze nainstalluju a hraju. Ale ono neee, musite se prihlasit do nejakyho debilniho RockStar Asocial Clubu, kterej vecne nefunguje a hra kuli nemu nejde spustit. Achievementy na Steam? Ne, proc? Mame prece dеbil klub. Chcete si zahrat online? Zapomente, to se pojistilo vybornym Microsoft Xbox Live... (ano nespletl jsem se, ne Windows Live, ten uz je mrtvej, i kdyz se ten program tak porad jmenuje). A jak znamo, tak tahle suprova knihovna od MS nefungovala, nefunguje, nikdy fungovat nebude. Obcas se i k nekomu pripojite, ale zapomente ze si zahrajete se vsema lidma co znate... protoze tahle sluzba funguje stejne jako Samba ve Windowsech, random access ;-).
    • tak to taky doufam ze si svuj aSocial club nechaj v supliku a GTAV pojede bez problemu... ale popravde neverim tomu *10* vubec by mne neprekvapilo kdyby vydali svuij vlastni R*origin/uplay/steam sracku
      • Jack1947
        Nenechaj páč se tam sdílí vídejka a fotečky. *15* Je to takový GTA Fejsík. *4*
  • Johoho já věděl, že mám počkat na pc verzi, už jsem měl temné myšlenky..(koupit si psko) budu si pěkně honkat vašíka v ultra grafice *3* Ne nic proti konzolím, já si vzpomněl, jak tu někteří před rokem, co preferují herní konzoli, se vysmívali a dělali haury *4* Od teď budou mít někteří v zadku narvanou moji pěst tak hluboko, že když pokaždý zapnou konzoli, ucítí můj snubní prsten *15*
    • 1+ *1* *1* *1*
  • Vrook
    Já bych všechny ty PC a konzole zakázal. Tyhle diskuze každého jenom otravují.
    • Mna neotravujú ja celkom bavím pripadam si po tom ako najnormalnejši človek na zemńekoule *15* *15* *15*
  • Jack1947
    Opravdu něco průlomového, respkt to v GTAIV snad nebylo? *7* ne, chce to něco radikálnějšího když už.
  • Ach jo, to zas bude bezesných nocí, to zas bude v pokoji vedro od nonstop běžícího kompu, to zas v práci budu myslet jen na blbosti z GTA.... už se těšim *1*
  • K dementni diskuzi: co clovek, ktery od mala hraje na pc, si koupil ps4 a bavi ho hry i tam? Co vlastne jsem? :D Kupuju GTA na ps4 aby bylo jasno...
    • co vlastne jsi? no asi uz starnes a lenivis...
    • Jak říkal kolega nade mnou, nepatříš do komunity. Zároveň ale máš týden, abys si vyřešil své pozemské věci, rozloučil se s rodinou a cokoliv, co považuješ za důléžité, protože budeš za zradu mučen kabelem od myši a popraven klávesnicovou gilotinou. Nechť je PC master race bůh milostiv tvé hříšné duši.
      • :D
    • Už nadále nejsi pokrevní bratr a jsi tímto vyloučen z komunity vyvolených. PC MASTER RACE!!
  • Tleskam Rocstaru za jejich tah. Mlceni = profit. Prodali se stare konzole skrze GTA. Vydelali na tom i MS a Sony (a jeste vydelaji) a to jen skrze jedne hry. Osobne hraju na xboxu. Doufejme, ze port na PC bude optimalizovany lepe jak GTA IV, pak bych si to i na PC poridil. :D
  • Chim
    Koukám že lidská hloupost je multiplatformní záležitost.
  • Co mě štvalo na konzolích byla hustota dopravy a zalidnění což podle záběrů z vylepšený verze vypadá že pořešili. A vzhledem ktomu kolik natom vydělali a ještě asi vydělaj tak maj prachy aby mohli konečně tu optimalizaci udělat pořádně.
  • Mám takovej dotaz. Pokud je tohle původně konzolová hra, neměli by právě praví PCčkáři tuto hru odmítnout, jako něco podřadného?
    • gta je puvodne PC hra ;)
      • gta je puvodne ps1 hra.gateway 1,2 na ps2 me bavili vic nez gta.
        • Tak je pravda, že původní GTA vyšlo na PC a PS1 ve stejný datum.
      • Strašnej setěr :) Tyhle joudy nechápu ...
    • ano, jenže tady nejsou pravi pc-ckari ale jenom lide co si nemužou dovolit konzoli, proto hrajou na pc porty s ročným opoždením
    • walltar
      Pokud "pravý Pcčkář" znamená, že odmítá cokoliv ne PC tak asi jo ...

      Já sem nikdy sice konzolím neholdoval, a měl jsem vždycky PC ... ale neopovrhuju hrama pokud se dobře hrají. Pokud odfláknou port a nebudou mít dobrou optimalizaci a ovládání ... potom hru odmítnu jako něco podřadného. Ale nebude to kvůli tomu, že to je konzolová hra, ale kvůli tomu že ji výrobce odfláknul.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit