Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pochopil jsem správně z toho textu, že bude možný převést obsah GTA:Online i cross-platformy? Mám teď x360 a plánuju koupit PS4ku, takže doufám, že to půjde, páč bych si to GTA klidně znovu koupil :-).
  • zajímalo by mě, jak dlouho ještě bude lidi bavit se dohadovat ohledně PC vs. konzole, to je něco neuvěřitelnýho *1*
    • chci hrat only PC vec.. zapnu PC. Chci hrat napr. NHL 14, zapnu konzoli... simply as that. Hraci hrajou, kids jdou na diskuzi na games. tohle je tak dementni zalezitost jakobych se vysmival nekomu ze jezdi na lyzich ze je strasne trapnej a ubohej pac ja mam SNB nebo tak neco. Fakt k smichu citst tyhle bubertalni vyblitky.
      *1*
  • Vse je otazka priorit... nekdo nema na zelezo, tak poridi x360/ps3 dnes za par penez a muze hrat GTA V .. nikomu to neberu. Ja hru koupil, zkusil a obratem prodal protoze mit moznot hrat na PC budu a proto jsem si chtel jednoduse pockat. Tu moznost nemit hru si necham a beru vsema deseti, uvedomuju si ze xko a ps uz jsou dedecci a hra mi na nich jednoduse pojede vramci jejich moznosti. Ale tohle ubohy tlachani zastupcu jedne ci druhe platformy a povysovani, pripadne shazovani jedne ci druhe strany toe opravdu smesny. Debaty typu gamepad / klavesnice mys uz radsi nekomentuju vubec. Ale ten nikdynekoncici detskej hate pc vs konzole konzole vs pc je fakt trapnej lidi :) Ja se tesim jak si to zahraju v 60+ FPS lehnu si k tomu dogauce a zaparim na X360 padu - alespon prome dokonala kombinace.
    • ty kdyz nemas na zelezo, tak si des koupit konzoli ... a k tomu za dvacitku TV? Nebo si za 15tku koupis sice lehce podprumerny, ale na vetsinu games pouzitelny PC vcetne monaku?
      • Za 15,- včetně monitoru aby na tom běželo GTA V ? Beru dva :)
      • Televize je součást každé domácnosti argument ze ke konzoly potřebuješ koupit telku za 20-15 litrů je nesmysl. Dnes má doma každý doma HD televizi ale ty asi máš ještě nějakou starou Rubinku s kolečkama na ladění barev a čudlíkama na zapínání a přepínaní kanálů a navíc kvalitní PC se stejně kvalitním monitorem za 15K HAHA prober se *5*
        • Když nejsi klokot a nekupuješ už poskládanou sestavu... Za 15 se to dá ale monitor bude asi hodně žebrota
        • walltar
          Každý nemá ... já mám celkem hodně známých, kteří už TV v domácnosti úplně vypustili ... Na normální televize se nedívají vůbec, protože je to hrůza a na těch pár filmů za rok na které se dívat dá si buď pořídili projektor, jdou do kina, nebo mají monitor u PC.

          A co jsem se tak díval, tak takových lidí přibývá. Prostě místo zabíjení času u TV radši dělají jiné věci.
        • flash789
          myslim ze na zelezo ma kazdy, ostatne nemajetni spoluobcani ho radi prodavaji ve sbernach když třeba nekde narezou zelezny plot..zeleza je dost..a vlastne zdarma:)

          PS: pyco, moje stara mi koupila libovy zelezo, sem z toho tak wtf ze se sjedu na plech a pak zaparim gamesku.....jo, normalni clovek by nemel ani zdani o cem to mluvite, to je mluva jak v jeskyni v uzbekistanu..
  • a král přichází
  • skoda ze neplanují cestinu jako ve watch dogs jinak bych si tu hru koupil hned na ps4
  • Keyz
    "...a poškození..."

    Tak to chci vidět. Jestli opravu bude, tak klobouk dolů, že si dali práci navíc. Určitě, to je více složité, než tam hodit více dopravy.
  • Mně se hodně líbila grafika té hry na Xboxu, na PC to nemá, jasně, ale i tak .. dost slušný.
  • Hanzales
    Koukám větrné mlýny jedou na plné gule *1*
  • Na konzolích dostačující kvalita. Ale pochybuji, že pc verze uspokojí mnohem vyšší nároky "PC hráčů." P.S. fanboje nových CoD, BF a podobných zvěrstev nepovažuji za "PC hráče."
    • Ja nepovazuju za hrace zadny dite co si honi cvrcka tim ze bleje na jednu ci druhou platformu. *14*
    • Takže za pc hráče považuješ koho? Ty co hrají tu jednu ušmudlanou AAA exluzivitu za rok, která je stejně rozbitá tak, že se nedá hrát - Rome 2, X-Rebirth nebo nějaké ty indie šunty...
  • vytahujem popcorn a uplne sa smejem. prva stranka a mozno tak 2 prispevky o gtacku :D prehliadka demencie:D
    • Takovej trapak jako ty, urcite k tomu pocornu vytahuje i dicka...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit