Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyby si to náhodou dovolili nevydat na PC, tak půjde RS do mého blacklistu a já holt budu čekat na Saints Row 4. Ale tohle oni si nedovolí. *1*
  • Jenže větším problémem než hardware se jeví optimalizace. Můžeš mít PC dobrý, ale špatná optimalizace ti zkazí zážitek z hraní.
  • tady nejde o software, ale o hardware
  • jako nvm na co si stežujete ohledne GTA IV bylo hrozný jak na pc tak na konzole ale fakt je že sem hral doma oboje a PC verze mineprišla tak hrozna, kdyžto na PS3 je to vcelku tragický ale hratelný
  • Ta strategie je docela jednoduchá. PC verze nebude ohlášena minimálně do vydání hry na konzole. Proč? Je to plnohodnotný marketingový tah. Zaprvé, je mnoho hráčů, kteří vlastní jak konzoli, tak PC. Z tohoto množství je docela velké procento lidí, které nechce žít v nejistotě a čekat na "zatím neohlášenou PC verzi" a již si předobjednali konzolovou verzi. Z tohoto procenta je pak nezanedbatelné množství hráčů, kteří si hru koupí z různých důvodů poté ještě jednou i na PC (viz. GTA4 a četné diskuze na fórech). Do skupiny lidí, kteří si koupí konzolovou verzi patří také nezanedbatelný počet hráčů, kteří by v případě souběžného vydání, či alespoň ohlášení PC verze tuto hráli nelegálně. Sečteno, podtrženo, Rockstar vydá hru na konzole, vydělá na ní balík a poté ohlásí PC verzi, kterou vydá za půl roku a vydělá další balík.
  • Veskoslav
    Ano Jejdásku:)
  • eeeee
    Ale PS3 je stale slusna masina. Nejde o hardware, ale o hry a ty jsou porad skvely, hratelny a zabavny. A to neni zadne PR, to je fakt.
  • eeeee
    To byl dobry vtip, vazne se ti podaril :-).
  • eeeee
    Mas spatne informace.
  • Veskoslav
    Pravda:) Ale prostě nebyl to ten "pravý" Mario, co jsme smažili na 64, Game Boyi atd.
  • eeeee
    Hry jsou byznys, nedelaji se z vdecnosti, ale pro zisk. A cose tyce smejdu, tak tech je nejvic na pc s jeho obrovskou mirou piratstvi.
  • Psychotic
    Obávám se, že novináři ani hráči s tvým subjektivním názorem nesouhlasí. Pro mě byla obrovská tragédie Saints Row 3, ale neodvážil bych se říct, že je to špatná hra, vzhledem k hodnocením. Jen že mně nesedla.
  • Veskoslav
    No hrál jsem posledního Maria a je to tragédie....
  • Psychotic
    Dokud mají Maria a Zeldu, tak na železe stejně tolik nezáleží.
  • Veskoslav
    Tak Nintendo bylo vždycky nějak tak o krok zpět. Ale WiiU vidím jako dobrou koncepci na starém železe. Bohužel.
  • Robotron3
    Když může v roce 2012 vyjít něco jako WiiU, tak se klidně dá říct, že PS3 a X360 jsou stále dobré mašiny :)
  • Dark Souls byl mozna spatny port a mozna to byl uplne nejhorsi port co kdy kdo udelal v historii portu ale za me teda musim rict ze ta jedna hra me bavila mnohem vic nez GoW u kteryho se sice port povedl (az na GFWL ktery ve sve dobe trpel uplne prisernymi chybami) ale jinak to byla proste strilecka. Opravdu Slusna remeslna prace ale jinak proste 3rd person strilecka. A to same plati o GTA 4.
  • Veskoslav
    Na druhou stranu příkladem z poslední doby budiž odfláklý port Dark Souls.
  • Robotron3
    O těch zrovna nic nevím, nehrál jsem, ale OK. Ovšem po zkušenostech s GTA4 myslím víc sedí, co jsem napsal prve :)
  • hneď na úvod: toto nie je flame, nemám absolútne nič proti konzolám, nech sa každý hrá aj na tablete, ja som v kľude, ale ak niekto napíše že ps3 a xbox360 sú stále slušné mašiny tak je mi jasné že to je len prahsprostý PR, a chlácholenie všetkých fanatických konzolistov. Preboha veď sa pozrite na krabicu od konzoly čo sú tam za komponenty. Tie konzoly sú 6 rokov staré. Bodka. Ako ja som vysmiaty z tejto správy lebo mám PC z roku 2008 a zatiaľ som menil len GPU z 9600gt na 460gtx, a vzhľadom na to že GTA V bude robené znovu na tie šroty z 2006 mám istotu, že to pobeží aj na mojej relikvii bez upgrejdu :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit