Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ringwraith
    Pikantní, pikantní.

    30 FPS max.... no týpky se sestavou za milión, co onanují nad 100+ FPS to asi nepotěší.
    • A naopak to potěší majitele pleček, na kterých běhá plynule pouze solitér a kteří závidí majitelům výkonných sestav. 30 fps je opravdu málo, což bys i sám uznal, pokud teda dokážeš nějakou hru rozjet na více fps.
    • Hairy_Ass
      No jo, ale je to škoda - asi jako kdybys měl ferrari a musel s ním jezdit jen po českých silnicích. *5*
      • Ringwraith
        Vskutku.
    • Chtěl bych se znát s týpkama se sestavou za milión ... to bych potom možná u onoho komplu onanoval i s nima. *11* *15*
      • Ringwraith
        Milión byla jaksi hyperbola. Nechtěl jsem tam napsat třeba 30000 Kč, aby mi pak někdo nenapsal, že opravdu PC za 30 klacků potřebuje a blabla.

        Mimo záznam - myslím, že tak 20000 Kč za vnitřnosti PC je max. rozumná cena. Pokud má někdo víc, tak může investovat do SSD disků, druhýho monitoru, lepšího chlazení atd.
        Kupovat na hry např. i7 2600K oproti i5 2500K mi přijde jako prostá neznalost situace.
        • já mam pár let starý AMD 64X2 6000+, 4Gb DDR2 RAM a GTX460 1Gb a nestalo se mi že bych nerozjel něco tak jak bych si přál :) takže to co si napsal je svatá pravda. Podle mě za 20 000 je PC uplně zbytečné :)
    • Nejvetsi legrace je, ze ja opravdu nevidim jaky je rozdil mezi mou PS3 verzi a PC verzi v detailech. To ze hra ma lepsi vyhlazovani mozna clovek pozna pri zevrubnem zkoumani screenshotu, jako to dela Lens of Truth. Ale v pohybu to nikdo stejne nepozna.
    • Mechwarrior_bw
      to určite nie ale ani tých čo si radi hru vychutnávajú v 50-60 fps čo je pre hranie optimálný framerate.
      • Ringwraith
        Jako jo no. Mohli to locknout třeba na 60 FPS.

        Pak by v mém původním komentáři bylo jen jiné číslíčko, ale pointa by zůstala stejná.
        • Mechwarrior_bw
          nech si každý onanuje nad čim chce *3* ... ja si napríklad rád zahrám staršie hry práve preto, že poskytujú framerate aj okolo 100 čo je pre oči nesmierne príjemné a neporovnatelné s 30-25 ktoré je bežne pre konzole ale i slabé počítače samozrejme.
          • Ringwraith
            Jasně. V podstatě jsem si chtěl udělat srandu z takových těch lidí, co se ženou za FPS ve všem. Viděl jsem například člověka si stěžovat: Black Cocks mi jede na 120 FPS, ale když zapnu mířidla, tak mám na dvě vteřiny při přechodu do mířidel jen 60 FPS" To mi přijde absurdní. A právě takové lidi asi LA Noire nepotěší.

            Samozřejmě, že vyšší FPS ve hrách jsou hezká... teda kromě emulátorů starých konzolí, kde pak jedeš na 500% rychlosti, pokud vypneš frame limiter.
            • Mechwarrior_bw
              tiež ma takí ľudia iritujú ale na druhej strane im zčasti rozumiem - zvykli sa vysoké fps a robí im ťažkosti uspojiť sa s niečim horším. Viac nerozumiem tým čo ani nechápu prečo chce niekto v hre viac ako 30fps - a takých ludí je žial čím dalej tým viac.
      • jesusek
        Souhlasím. 30 FPS je podle mě dost málo.
  • trolo
    30 fps lock na PC? hh dakujem nechcem konzolovy port... a navyse rozdiel minmalne / maximalne detaily je uplne onicom. viac saturacie mini tiene a to je vsetko? ziadne lepsie textury modely a podobne?
    • Přesně kvůli takovým debilům bych se na porty z PC vysral pořád si stěžuj, můžeš být rád že si to vůbec můžeš na PC zahrát..!
      • Hairy_Ass
        Ach ty krutý světe!
  • Na plné detaily svieti svetlo. Na minimálne detaily svetlo nesvieti :)
  • Kde jsou ty doby, kdy rozdíly mezi minimálníma a maximálníma detailama byly propastný. Minimální detaily, to bylo vždycky na zblití, a v porovnání s nima maximální detaily, to byla hotová extáze. A dneska? Rozdíly maximálně minimální a minimálně maximální. Zbytečný o tom vůbec psát *7*
    • treba sa poďakovať konzoliam a "ich prínosu" hráčskemu priemyslu
      • Je vidět že máš veliké mezery v historii protože ten přínos je obrovský.
      • Ano, podekujme konzolim za to, ze nam dali jedny s nejlepsich hernich serii. Final Fantasy, Metal Gear, Zelda, Mario, z novejsich her pak Uncharted, LA Noire, Assassin's Creed ... muzu tu pokracovat donekonecna.

        Boze ... vsichni nadelaj kvuli par pixelum, ale aby si hru zahrali pro pribeh, ci hratelnost, to nee.
        • jestli jsou tohle tvoje nej. serie tak to je teda ubohý
          • EuroSamurai
            Á pozor máme tu odborníka. *7*
          • EuroSamurai
            sry za double post
          • Tak to mne osvit na co jsem zapomnel? Mozna na Metroid, Kirbyho, Silent Hill, Resisdent Evil, Alone in the Dark, hry od Team ICO (pokud se da mluvit o "serii"), a pak samosebou na tituly ktere nebyly vypusteny jako serie. Ale vazne by mne zajimalo, co ty povazoujes za kvalitni herni serie.
          • Ringwraith
            Co jsou tvoje oblíbený série?
            Jo, už vím. CoD, BF, FIFA a Mafia. Jo a TES.

            なんか普通だよ。
            • Takhle ... puvodni Mafia byla na svou dobu vyborna. Mela skvely pribeh a atmosferu. To, co z ni pak udelalo pokracovani ... skoda mluvit. TES take neni nejhorsi, u Morrowind jsem stravil hafo casu, u Oblivionu uz min (nejak mne nechytl svet). Ale Skyrim planuji vyzkouset nekdy behem pristiho leta, az cena trochu spadne. To seversky-vikingske prostredi mne proste laka.
        • Tu nejde len o pixely, ale aj o to ako sa hry zjednodušili. Ja nemám nič proti konzolám, aj grafika mi je u riti, ale hrateľnosť - to je kameň úrazu.
          • EuroSamurai
            Zato nemužou konzole ale lidi co si hry kupujou a je jedno o jakou de platformu .
            Navíc na konzolích je dost HC her stačilo by se jen o to zajímat a nemluvit o něčem o čem víš kulový. :)
          • Ale i na konzolich se daji sehnat hry ktere nejsou dvakrat jednoduche. Treba ten LA Noire je docela makacka na bendu. Samosebou, kdyz beres za priklad hry typu run-and-gun, tak to je jasne ... tam ta jednoduchost je. Ale porad vychazi tezke hry ... napr. takovy Team ICO. Shadows of the Colossus je docela tezka. Nebo Disgaea IV ... tam vymakat kvalitni tym a dobrou strategii take neni jednoduche.
        • Ringwraith
          Pro užití si příběhu a hratelnosti musíš použít mozek.
          A to dneska není moderní.
  • Ocelot23
    Těch 30 FPS max mi nezní moc dobře... mám rád tak 35, ale záleží na hře...uvidíme :) Stačí mi, aby to bylo lépe optimalizované než GTA 4
  • poslední dobou v komentářích není nic jinčího než třetí světová válka mezi konzolema a pc + battlefield a cod to ti lidi nemůžou být spokojení stím co maj a držet hubu než furt říkat co je lepší ? ale puberta je puberta ale jestli mezi ně patří i dospělí lidi tak je to smutné .

    jinak ke hře až to bude česky tak určitě zkusím .. a ty detaily nic moc jen se mi zdá že jedno je světlejší a druhé tmavši .-D
    • Hairy_Ass
      Zrovna na téhle diskusi bych řekl, že jde jen o legraci. *4*
    • Bohuzel ... tohle je ta nova verze pomerovani prirozeni. Mi kamaradi maji treba XBox a Wii, ja mam PS3, tak mame pristup ke vsem hram a jsme spokojeni. (Stejne nejvic casu stravime na Super Smash :P)
  • "podle vseho jsou majitele hry spokojeni" ??? Jak jste na toto prisli?? Hra lidem "trha" i na brutalnich sestavach a u me teda taky zadnej slagr. Musel jsem pouzit nejaky zaklinadlo v prikazovym radku aby to bylo vubec hratelny. Na to jak hra vypada by mela chodit i na mym mobilu. Rockstar se zase predvedl no. Stejnej paskvil jako GTA 4 ...
  • BoB.2
    Zase je prd poznat na tak malých obrázcích *11*
  • Kdo najde 5 rozdílů mezi timhle a Konzolovou verzí má u mě zlatýho bludištáka
  • Tohle jako někdo myslí vážně? Proč tam vůbec tu možnost nastavení dávaj. Navíc jestli je to s hw optimalizací stejné fiasko jako GTAIV, tak fakt ať jdou tam kam slunce nesvítí. Ubohost. Jedna z mála her co se mi na konzolích líbila a celkem jsem se těšil na konverzi. Než tohle tak to raději neměli dělat vůbec.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit