Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě by teda stačilo, aby se singl změnil z modu střílečka na modu survival hororu. Prostě něco jako ve čtyřce.
  • Kdy to má vyjít ? Nakupuji krabicovky z UK na Game.co.uk a tam to na PC v nabídce nemají....Mají tam Relevations jenom, které tam má datum 24.5 ...
    • Cypri
      A ja kto tam je s dopravou poradis mi? Taky bych od tama chtěl kupovat ale nemám s tím zkušenosti. Provedl bys mě nějak tím nákupem tam? Třeba icq nebo tak? Nebo jen jak to prostě probíhá, placení, výběr dodání apod.
      • Je to stejné jako v jakemkoliv českém eshopu.Kreditkou platba předem.Konkrétně poštovné z Game je 2.95 liber.Pokud si už nakupoval v českých eshopech tak tam není jako co navíc říct :)
        Akorát doručení trvá déle no :)
        • A přijde to sem Doporučeně? Mě to z Amazonu chodí obyčejně a pak prichazim k baraku a hra kouka ze schranky, jen ji vzit...
          • vlastik.plaminek
            Tak si máš zajít na poštu, zeptat se, kdo to doručoval a seřvat toho zm*da tak, že zaroste do země.
          • Když jsem ale měl jestě malou schránku tak mi to přímo nosil pošták Ondra nebo nechali papír, že je to už na poště a připravené k vyzvednutí.Teď mám větší a poštáci ho hazejí přímo do ní.Takže bych řekl, že to sem příchází obyčejně.Nicméně by do schránky dávat něco, co si může vzít každý, poštáci neměli.
        • Cypri
          Oběma moc díky.
      • hitokage
        Platí se předem, kreditkou, poštovné a balné bývá okolo libry (ano, levnější než v ČR). Hra ti přijde v kartonovém balíku zhruba za 3 týdny. Při prvním nákupu si obchod nejdříve strhne pár centů, aby si ověril platnost všech údajů.
    • 22. března. Příště stačí použít internet, je to rychlejší.
  • Cypri
    Kdyby se na steamu prodávala RE4+5+ potom 6 tak si to tam koupim. Ale krabicovky co jsem nekde nahodou zahlidl jsem viděl že jsou stále drahý celkem. I když je to už dýl ale nvm.
  • Když jsem si přečetl nadpis, doufal jsem v singleplayer bez "inteligentních" parťáků.
  • Keyz
    Doufám,že nebudou výzvou špatný port hry.Pak by žádný mód nebyl potřeba :)
    • Tak Resident Evil 5 bol priam ukazkovy port aj ked to ovladanie nebolo celkom standardne, v RE 6 sa da pri strelbe uz aj pohybovat tak som zvedavy ako sa to bude hrat. Nove DMC od Capcomu je tiez vraj vyborny a dobre optimalizovany port, navyse od nich po dlhej dobe prva hra co neobsahuje otravne GFWL (dufam ze ho nebude mat ani RE6).

      BTW Napriek tomu ze niektori ludia povazuju RE 6 za sklamanie sa nanho tesim, co som zatial z hry videl sa mi pacilo *4* .
      • RE5 je urcite jeden z nejlepsi portu co kdy vysly.Krasna grafika,zadne bugy,super optimalizace,v pohode ovladani atd.uplny obrat narozdil od RE4 ktereho musela dat dohromady az hromada moderu.Verim ze Re6 pujde ve stopach RE5.Podle dostupnych informaci by to melo tak byt.
        • Cypri
          Já dohrál resident evil 4 na pc bez bugů, úplně v pohodě a jediný co jsem tam od moderů dal bylo, že se to dalo ovládat myší.
          • Samozrejme,ja take dohral Re4 puvodni verzi jeste nez vysel ofiko patch.Hra na bugy nijak netrpela,myslel jsem spise celkovou technickou kvalitu hry,Grafiku bych zkousl ale pred patchem byla tak priserna ze se to nedalo hrat a byl problem v te sedi a vyblitych texturach rozeznat vecnicana od stromu.dale prachbidna kvalita cutscren,ty bezeli v rozliseni 512x320 cili kostickova show,misto keyboard button ikon byly cisla z ps2 controleru atd,proste nejhorsi port co kdy vysel,horsi neznam.asi po 2 letech jsem hru dal dokupy k nepoznani a nedavno jsem si ji vychutnal znovu a zazitek byl uplne nekde jinde.puvodni verze Resiho 4 byla proste silne kafe a to ledacos jsem ochotny zkousnout.Taky to Capcom pekne schytal a vida..RE5 jak od boha.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit