Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslíte, že bych to dal na nejnižší a rozlišení 800x600? Mám Intel C2D E4300 2ghz (2mb l2), 3GB DDR2, Sapphire HD 7750 1GB DDR5 OC. Tak čistě teoreticky by to měl můj PC zvládnout ne? (Díval jsem se na pár amerických stránek a tam mi odepsali, že to nerozjedu-kvůli 3GB RAM, ale to by myslím neměla být pravda, BF3 jsem nedávno hrál na velmi slušné detaily a rozlišení a fps nekleslo pod 30 a to jsem měl 1,5GB RAM!
  • a nechtel bych utracet tet za novou grafiku kvuly dx11 kdyz uz za humnama bude dx 12 :)
  • caute chtel bych se zeptat pokut to pojede na dx 9 tady se pise dx11 ale tak kdyby :) nebo kdyby byly nake verze na dx9 dekuji
  • Morraw
    Na to se dost těším, ikdyž to bude tupá rubačka. I u těch si rád odpočinu. Prostě interaktivní film s TOP grafikou.
  • Vávra o tomhle v jednom podcastu říkal cosi jako nejlépe vypadající hra dneška.
    To mě docela zajímá.
  • Hnisavec
    paráda...väčšina PCbotov si to užije na 15FPS...lagy jak prasa...subHD, vypnuté všetky efekty, všetko na low, textúry ako z PS2 a potom pôjdu do konzolových novinkách kázať ako hrajú 4K/120 FPS na svojich mimozemských strojoch poskladaných v cene konzoly vrátane monitoru a windowsu...
    • "väčšina PCbotov si to užije na 15FPS"

      To se bavíš o Slovensku nebo o celý planetě? Je to sice detail, ale přesto se ptám...
      • Mas snad nejaky problem so Slovenskom? Je to sice detail, ale aj tak sa pytam...
        • Proč mám dojem, že si nepochopil pointu dotazu.
        • Hej, chodil ako maly k babke do Plaveckeho Stvrtku a tam mu romovia kradli anglicaky na pieskovisku. Dodnes sa preto pomocuje a ma predsudky.
    • i5 2500k + GTX 780 Lightning...no akurat necmukam :D
    • Mato1987
      nerád ľudí hádžem do jedného vreca ale hnisavec, tripledží(he/he), džek1955 a vesnickoslav , vás vážne ako keby jedna mater mala.
      • Hnisavec
        njn...tých mojich 10 príspevkov za mesiac konkuruje 5000 príspevkom od veska a jacka
        • Mato1987
          zle si to pochopil, tu nejde tak o kvantitu ale skôr o formu a obsah príspevkov.
    • Asharak
      Co máte furt s tím 4k? *15*
    • fx8350 +hd 6850
      cmuk
  • CRYPT
    Sakra nevypada to vubec zle, jsem zvedav, jestli se ten pribeh zkloubi dohromady z tou akci, protoze obycejnych tupych rubacek tady mame miliony.
    • Podívej se na walkthrough z XboX one verze. Je to tupá mlátička. Odkryj úderem štítu, nasol kombo, opakuj dokud oponent nezdechne. Pokud máš zájem, můžeš zkusit vytvářet líbivější kombinace, hra to umožňuje. Ale není to v podstatě potřeba.
  • Doporucene čtyr nebo sestijadro? A tahle hra dokaze vyuzit 6 jader?
  • gert
    Jenom dotaz, na čem ta hra vlastně tolik selhala? Z trailerů i gameplayů to vypadá víc než solidně.
    • No přece vyšla nejprve na konzoli. Kdyby to byla hra nejprve pro PC a se stejnou hratelností, viděl bys tady nad Ryse a Crytekem hromadné o*anování. Takhle byla hra strhána už předtím, než vyšla.

      Já se na Ryse dost těším. Nic filozofického to určitě nebude, ale jako oddychovka na pár večerů to bude jistě fajn.
    • Já bych řek, že neselhala. Čistě ze zábavnýho hlediska prostě hra, kterých se před miléniem dělalo tuny. Mario byl taky o pár tlačítkách s inteligenčně nadupaným herním cílem dojdi z trubky na vlajku a občas si vyskoč na houbičky, a jaká to je přesto do dneška p*del nakopávající p*del nejednomu hitu s ultra se*me grafikou a svobodným rozhodováním kdesi od džungle. No, kdybych já mohl mluvit, tak bych řekl, že kdyby ti stejní, co asi jakože dělali tu benčpressmark p*del, tak kolem toho nenakecali a jen přiznali, že je to herní a hratelnostní zábava tak průzračná jako studánka Karlova (?), tak by na to možná tolik profesorů neblilo. Pravdu si však myslím, že ta hra bavit umí, opravdu umí, jen jeden nesmí nad ní filosofovat a hledat v ní odpovědi na zdrogovaná proroctví z 16. století, natož jak někteří, aby mi ta hra prala, žehlila a četla moje vzkazy. To, že pěkně vypadá je už bonus. Já zájemcům určitě doporučuju, i když jako já sám, tak kdejakej PhDr cmt a KLDR co se týče historie dvaatřicetkrát omdlí. Ale známe všichni to slavný - sto lidí -sto chutí v hnoju... a jeden, dva vytříbený, takže rozhodnutí jen na každým, zda ji bude a chce hrát.
      • gert
        Ok, díky za názor, jelikož si nejsem jistej tak si počkám na nějakou slevu za 39 eur do toho nepudu...
    • Selhala na gameplayi je to jen video , u ktereho obcas zmacknes nejakou klavesu,strasna nuda.
    • Veskoslav
      Obyčejná rubačka s tím problémem, že zmáčkni za sebou B, A, B a A. Otoč se a zmáčkni X, Y a X. Je to spíše tech demo, které ukáže sílu na pc než na poněkud slabších One. Jako zábava to asi bude, ale co se týče historických přesností, děje a hratelnosti, tak silně podprůměrná hra.
      • gert
        takže příběh taky stojí za prd, jo? Nemluvim o historickejch nepřesnostech je mi jasný, že jich tam bude jako máku.
        • Veskoslav
          Já se přiznám, že mám jenom hodinu odehrané, ale příběh je klasické céčko, nečekej Gladiátora atd. Hra vypadala pěkně, to opravdu jo, co jsem hrál na Xku, ale jako hratelností mě to nějak nezaujalo, ale možná jsem hrál špatnou část.
  • Po DR3 další výjeb jak s majiteli XONE tak PC ? No thanks..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit