Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • slavek.skara
    hmm otázka zní stojí ta hra za to?
    • Ilusiveman
      Byla řečnická, že jo?
      • vonTossis
        Snad jo. A pokud nebyla, tak odpověď zní: "NE".
  • fallanga
    Ta konfigurace jako fakt? Grafika co podporuje DX11. To je hodně široký pojem.
  • Veskoslav
    Opět naprosto o ničem vypovídající nároky.

    Protože karta, co umí DX 11 a má 4 GB RAM stojí i 3000 Kč (GIGABYTE N650OC-4GI). Je tedy optimální kartou? Ne není. Tyhle pseudopožadavky jsou naprosto o hovnu a naprosto nevypoví o tom, co člověk potřebuje. A přitom stačilo napsat například AMD R9 280X nebo 760/770 od NVidie a jejich alternativy a člověk se už od něčeho může odpíchnout. Takto se akorát diví debilitě těchto požadavků.
    • Co se ti nezdá? Máš pocit, že tenhle buldozer nebude optimální podle uvedené specifikace? :-))) Já bych tomu věřil - když to píšou...

      http://www.alza.cz/asus-hd5450-sl-2gd3-l-d480235.htm
      • Anebo aspoň tenhle brouček za sedm stovek pro minimální požadavky.
        Jako určitě, ten frame rate tam bude... *1*
        http://www.alza.cz/zotac-geforce-210-1gb-ddr3-synergy-edition-d326542.htm
        • POZOR! Ta má ovšem jen 1GB RAM! Pro optimální herní zážitek bych volil raději 2GB verzi ;-)...
    • Proc by to delali. Takhle bude mit pocit nadeje vice lidi, bez ohledu na to zdali maji adekvatni hardware. Sere pes na to, ze budou zklamani, hlavne, ze si to koupi. Ta hra nema buhvijakou povest a odstrelit si par zbyvajicich zakazniku presnou specifikaci hardwaru neni asi zadouci;-) Nemyslim si, ze by to byla takova pecka, ze by kvuli ni lidi hned leteli kupovat novy hw.
  • Vávra o tomhle v jednom podcastu říkal cosi jako nejlépe vypadající hra dneška.
    To mě docela zajímá.
  • Moje věrná 660ka snad 1080p nějak zvládne :D
  • No vic se mi graficky libi witcher 3 *4* .
    Tohle navic je jen video s QTE sekvencemi *1* . *8*
  • Tak to je pecka klikači. Přijdu sem, že se podívám na diskuzi, Veskoslav 23-5, píšu komentář, špatně opíšu kód a rázem má 23-27. To je ku*va nenápadné jak nahý dospělý chlap mezi dětmi.
  • Zajimave, na Steamu je v konfiguraci DX11 karta s 2GB RAM. Nekdo se tady asi preklepl. Jinak hra mne zajima, protoze mam rad obdobi antickeho Rima. Bohuzel za tu cenu asi opravdu nestoji. Za jak dlouho se to dohraje? Za 6 hodin? Takze pockam na nejakou akcni slevu, treba na zimni vyprodej.
    • Veskoslav
      Včera i PC gamer a spol psali o 4 GB RAM u karty. Takže buď se to teď změnilo nebo Crytek něco změnil *1*
  • Po DR3 další výjeb jak s majiteli XONE tak PC ? No thanks..
  • gert
    Jenom dotaz, na čem ta hra vlastně tolik selhala? Z trailerů i gameplayů to vypadá víc než solidně.
    • No přece vyšla nejprve na konzoli. Kdyby to byla hra nejprve pro PC a se stejnou hratelností, viděl bys tady nad Ryse a Crytekem hromadné o*anování. Takhle byla hra strhána už předtím, než vyšla.

      Já se na Ryse dost těším. Nic filozofického to určitě nebude, ale jako oddychovka na pár večerů to bude jistě fajn.
    • Já bych řek, že neselhala. Čistě ze zábavnýho hlediska prostě hra, kterých se před miléniem dělalo tuny. Mario byl taky o pár tlačítkách s inteligenčně nadupaným herním cílem dojdi z trubky na vlajku a občas si vyskoč na houbičky, a jaká to je přesto do dneška p*del nakopávající p*del nejednomu hitu s ultra se*me grafikou a svobodným rozhodováním kdesi od džungle. No, kdybych já mohl mluvit, tak bych řekl, že kdyby ti stejní, co asi jakože dělali tu benčpressmark p*del, tak kolem toho nenakecali a jen přiznali, že je to herní a hratelnostní zábava tak průzračná jako studánka Karlova (?), tak by na to možná tolik profesorů neblilo. Pravdu si však myslím, že ta hra bavit umí, opravdu umí, jen jeden nesmí nad ní filosofovat a hledat v ní odpovědi na zdrogovaná proroctví z 16. století, natož jak někteří, aby mi ta hra prala, žehlila a četla moje vzkazy. To, že pěkně vypadá je už bonus. Já zájemcům určitě doporučuju, i když jako já sám, tak kdejakej PhDr cmt a KLDR co se týče historie dvaatřicetkrát omdlí. Ale známe všichni to slavný - sto lidí -sto chutí v hnoju... a jeden, dva vytříbený, takže rozhodnutí jen na každým, zda ji bude a chce hrát.
      • gert
        Ok, díky za názor, jelikož si nejsem jistej tak si počkám na nějakou slevu za 39 eur do toho nepudu...
    • Selhala na gameplayi je to jen video , u ktereho obcas zmacknes nejakou klavesu,strasna nuda.
    • Veskoslav
      Obyčejná rubačka s tím problémem, že zmáčkni za sebou B, A, B a A. Otoč se a zmáčkni X, Y a X. Je to spíše tech demo, které ukáže sílu na pc než na poněkud slabších One. Jako zábava to asi bude, ale co se týče historických přesností, děje a hratelnosti, tak silně podprůměrná hra.
      • gert
        takže příběh taky stojí za prd, jo? Nemluvim o historickejch nepřesnostech je mi jasný, že jich tam bude jako máku.
        • Veskoslav
          Já se přiznám, že mám jenom hodinu odehrané, ale příběh je klasické céčko, nečekej Gladiátora atd. Hra vypadala pěkně, to opravdu jo, co jsem hrál na Xku, ale jako hratelností mě to nějak nezaujalo, ale možná jsem hrál špatnou část.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit