Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je hruza, to nezvlade nikdo :D Last of US na PC, jak to vubec mohli dovolit. To je hra co musi vychazet jen na konzole do smrti! Lidi kvuli tomu leti do kramu koupit ty konzole :D Pritom 2 dil no natazene aby tam vubec neco bylo.

  • Pokud to jsou hraci a lidi co vedi jak piratit, tak se kolem her pohybuji a ty si klidne pockaji o mesic dele.
    A pokud jde o verejnost, kterou mohl serial ovlivnit, tak to jsou normalni lidi pro ktere je normalni veci kupovat a o nejakem pirateni nebo jak vubec na to nemaji poneti.

    Maximalne, kdyby si tyto nove lidi chtela Sony zahackovat aby si koupili jejich konzoli, nebo specificky PS verzi, kde z toho maji vice penez. Ale u lidi co je prilaka serial bych se pirateni nebal.

  • tyhle škunty, které online plátky pobírají od západních sousedů, mi teda hodně lezou na nervy. Ať to řemeslo neprovozují, když  je rozpláče specifická formulace vět.

  • s tim nic nenadelas, pouzijes urcita slova a nezverejnis nic jako na YT... zkus to napsat jinak nebo zakamuflovat


  • "...HBO odvysílá poslední díl seriálu" ??

    Spis jen posledni epka sezony. Byla potvrzena i 2. sezona.

  • Přestaňte mi blokovat komentáře. Nenapsal jsem nic špatného.

  • Carnage666

    To spíš chtějí zvýšit hype vydáním až po konci seriálu.

  • Lukyz

    To mě docela mrzí, protože jsem zvažoval nákup v den  vydání.
    Nebo taky x let po vydání, záleží na úhlu pohledu 😁
    Každopádně se snažím vyhnout veškerým názorům, recenzím a hlavně spoilerům na seriál, který se údajně věrně drží předlohy a rád bych si ho zkouknul až po dohrání, ale na soc. médiích, Redditu, 9gagu atd. je to celkem fuška 😅

  • Derp_1337

    "tak proč riskovat piráty..."

    Trololol

    Ten, kdo chce si to koupit na PS5, si to koupí na PS5. Kdo, chce si to koupit na PC, ten si to koupí na PC. A kdo si to chce upirátit na PC, ten si to upirátí a nikdo s tím nic neudělá. Odsun o 4 týdny na tom nic nezmění.

  • vindalooo

    Hmm, anebo seriál zvednul prodej PS5 verze a potažmo i konzole. Tak proč riskovat piráty a ztrátu příjmu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit