Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teda nevim, já měl za to že Destiny je o multiplayeru v coopu na jednom serveru, takže nevim co sem mícháte pirátství, který by u týhle hry nebylo k ničemu.
    Ten war mezi konzolema a pc je na games fakt děsnej a poslední dobou komentář k věci člověk aby pohledal.
    Osobně jsem PCčkář a Destiny mě mrzí, jenže konzoli bych si kuli němu stejně nekoupil, stejně jako konzolista nekoupí PC kuli Kerbal Space Program.
    Ono až to vyjde, tak na youtube shlídnu gameplay videa a posoudim, zda by opravdu nestálo za to koupit si domů další herní krabičku. Skřípat zuby mi budou jenom kuli měsíčním poplatkům za multiplayer na konzolích.
  • To je super, že to nebude na PC. Stejně by si to ty socky akorát postahovali a pak si doma mnuli svá malinkatá ohanbí slastí,že "ochcali" velkou bohatou americkou firmu. Klasický komplex méněcenosti z menších příjmu a menšího penisu.
  • Na PC jsou zase jine FPS a exklusivní, viz muj gameplay http://www.youtube.com/watch?v=s-d7pAfMtC0
    • Hodně slabá náplast, původní hra byla daleko zábavnější.
  • Ak to ma byt taka kktna ako Halo nech nad PC radsej ani nerozmyslaju.
    • XorxoxTalarius
      A tak prvni halo bylo fakt super, hral jsem to na PC a opravdu se mi to libilo hodne
  • Ach ta závist. To musí být strašné. *14*
    • Ach ta tva hloupost. To musi byt strasne takhle zit.
      Ps.: Zavist ceho, koho, komu? Ze ty mas doma konzoli? Lol *1* Ty delas, jako kdyby si vlastnil neco v hodnote sta tisicu, co si nemuze kazdej dovolit. *1*
      Jo a nez me zacnes oznacovat za PC hrace, jak ty mas v oblibe, kdykoliv nekdo s tebou nesouhlasi, tak na konzolich hraji uz nejakej patek. *3*
      • PCčkáři očividně závidí. Né každý si může dovolit mít doma kromě PC 2-3 konzole, které využije jen na hraní. Holt rodiče jim je nechcou koupit, s tím že PC jim stačí. Tito PCčkářští závistivci pak nemají co hrát a chodí na diskuze prudit konzolisty.
        • A co tak odlišného a chrabreho děláš ty švarný jinochu? Pokud mě mé oči nešálí, pak děláš přesně to samé, pouze s tím rozdílem, že průdíš hošánky z druhé strany barikady.
          Že by to v tvém případě bylo tak jak pravíš, pouze v inverzni podobě? Tedy, že ti rodiče koupili konzoli (možná i vícero), ale PC(které jak ty sám rád podotýkáš, vychází dráž) ti již nepořídí?
          Chlapče chlapče, ty si vůbec, ale naprosto vůbec nevidíš do pusy.
          Trochu (v tvém případě trocha více) sebereflexe by to chtělo a trošku potrapit mozkové buňky předtím, něž ve své zarputilosti zmáčkneš ten enter při odesílání svých mouder.
          Nezapomeň mě označit za závistivého PC fanboye, jen protože jsem si uráčil cokoliv tvé maličkosti vytknout, přičemž tady vůbec nejde o to, na jakých platformách hraji já a kdokoliv jiný. Mě je to srdečně jedno.
          Pac a pusu B.
          • Zase nechápeš. Zkusím ti to vysvětlit tak abys to pochopil i ty. Já PC mám a to dost dobré. Většina lidí má PC, buď si ho koupí sami, nebo jim ho koupí rodiče. Těm každé dítě nakuká že PC potřebuje ke studiu a je to. Jenže těžko jim kdo nakuká že ke studiu využije Xko, nebo Pleják. Takže sice mají PC, ale rodiče už jim třeba nechtějí koupit konzoli (samozřejmě jsou tací, jejichž rodiče jim s radostí koupí oboje, protože jejich dítě je chytré, krásné, hodné a skromné) a tito zaprdlí závistivci (a těch je tu koukám hromada) si nemohou zahrát na konzoli a proto jen brblají a závidí. Tak se věci mají a já rozhodně nedovolím aby ty urážky co jsou u každé diskuze s konzolemi nezůstali bez patřičné odezvy.
            • walltar
              Hej já vám poradím ... prostě ho ignorujte. *3*
            • Vůbec jsi, ve své bezbřehé aroganci, nepochopil, ale to nevadí, ja to od tebe ani nečekal. *1*
              Pac a pusu B.
            • Jack1947
              Proc si tedy jediny, kdo diky tomu tady vypada tak jak vypada... kolikrat to psat ze se da vse resit "slusne a bez zbytecnych kecu" ty si to beres vzdycky az moc osobne, potom se na tom vozi ostatni blbecci treba... a hle mame tu Flamovani a zbytecne valky zasira se vlalkno a na vine budes ty... chce se zamyslet Beeblebrox to napsal dobre, trocha sebereflexe by neuskodila a taky nevztahovacnost a prehnana ctizadivost. Zamysli se, jde to vzdycky... nerikej ze ne.
          • Jack1947
            Nema to asi smysl a na svoji, "pravdu" si kazdy musi prijit sam, v jine situaci. *4*
        • Jack1947
          A ty jim pomahas, udrzovat vzajemnou nenavist. Achjo... *7*
          • Ano, trollové zde byly v době kdy jsem sem ještě ani nepsal. Konzolisti se vždy pěkně v klidu hatovali mezi sebou SONY vs Microsoft. PCčkáři měli tak velkou potřebu do nich rýt, že tradiční hate PS3 vs xbox povadl a nahradil ho nový konzole vs PC. *13* *10* *11*
    • sakra tebe to musí užírat každičký den
  • Nemohl bych se smířit s tím že místo luxusně a božsky vypadajícího Destiny budu hrá nějakou 8bitovou břečku typu wasteland. To se ty vaše 10krát silnější komply určitě zapotí. *3*
    • walltar
      Na grafiku tu máme toho Star Citizena. *3*

      Tam se naše kompy určitě zapotí.
      • zas nepřeháněj
        • walltar
          Neboj nepřeháním .... *3*
  • frag.ment
    No Jack aby se hned neozval jako první a s komentářem, který je opět o ničem.. Děláš ty vůbec něco jiného, než že vysedáváš u Games.cz a čekáš na nový článek a bleskovku, abys to mohl hned nesmyslně okomentovat? A k tématu, já mám v plánu koupit PS4, takže jsem v klidu a počkám na recenze, přecijen to kloubení singlu a online nemusí dopadnout dobře..
    • Inquisitor
      Je to rebel!!
      • Jack1947
        *3*
    • frag.ment
      Hups, nevím proč se to hodilo sem, reagoval jsem na první komentář v diskuzi..
  • Ani se jim nedivim. Pokrytecti PCckari by hru zase sbesile stahovali, na forech rvali, jaky je to konzolovi s*it, ale v soukromi se u ni naramne bavili. Stejny pripad jako s HALO.
    • walltar
      Čistě technicky ... pokud by stahování na konzole bylo stejně lehké jako na PC, tak by jsi viděl co je to pirátství. Už teď se na konzolích vesele stahuje a vyžaduje to podstatně větší zásah do zařízení, než u PC. Prostě je to cena, kterou platíme za to, že si se svým zařízením, které jsme si zaplatili můžem dělat co chceme. Nikdo nám neříká co si na něj můžem a nemůžem naistalovat, jaké komponenty si můžem vyměnit, a nebo jak ho vlastně budeme používat.
      • Někteří jedinci si zřejmě myslí, že na některých platformách se to hemží lidma s morálními zásadami až na Měsíc, zatímco na jiných to je jen ta spodina lidstva.
        Jednou jim možná dojde, jak úsměvný je tohle pohled.
        Jak říkáš, celé je to o jednoduchosti a problémech s tím spojených. A na pc je tohle otázka par kliknutí, zatímco na konzolích je to trochu problematičtejší a většina se do toho radši nepouští.
    • frag.ment
      Teď už je ze mě spíš konzolový hráč, ale to osočování PC hráčů ze stahování už je fakt trochu trapný. Když byla dobrá hra na PC, tak sem neměl problém si skočit do obchodu a ten litr utratit, na PC mám asi 30 originálek a kdy jsem naposled něco stáhnul si už ani nepamatuju.. A myslím, že takových PC hráču se u nás najde spoustu.
      • Jenže se určitě najde víc hráčů, kteří stahují. Ovšem na xboxu se také vesele warezí. A na mobilech také. Nelze to zjednodušovat.
  • michaliuz18
    je mi to jedno , dobre hry si musia konzole drzat , hlavne ps3 , keby roobili kazdu ps3 hru na pc tak by sa nehovorilo o najlepsej konzole
    • Radsej sa nauc pisat spisovne... *6*
      • michaliuz18
        radsej nemudruj ked nemas o com pisem normalne a ide o pointu textu a ne o to ako som ho napisal , milujem takychto slovencinarov co si budu len diakritiku a chyby v texte hladat, ale o tom co pisem ma kazdy u prdele, falosny hejteri :D zavidite ps3ke :D pome sa o tom hadat ja to rad robim hlavne na trapnych strankach o hrach:D
        • Tak proc na ty trapny stranky vubec chodis? A o cem se chces bavit? Ze ses zabednenej tupec a podle toho tvuj prispevek a jeho obsah vypada?
          Nebo, ze si myslis jakej ses frajer, ze mas doma PS3, kterou ti vsichni zavidi? Vazne? *1*
          • michaliuz18
            buehehe nemam ps3 :D ale chcem ho :D tie hry si inde nebudem mat sancu zahrat
        • Jack1947
          Presne, tak... *4* stavim se ale ze kdyby meli moznost potkat, treba by se dala dat i s temi "hatery" normalni rec. *3*
  • Bungie ? Nejsou to ti co dělali Halo ? Děkuji nechci *1*
    • michaliuz18
      +4 za to ze nemusi HALO ale kebyze to napise niekto iny tak -50 :D deti
    • sorry ale ty si asi dobrý trotl...
      • Proč? Někomu prostě Halo universo nesedne, mě třeba po výtvarné stránce ... Ale Destiny universo mi je podstatně sympatičtěší co do výtvarného stylu, uvidíme jak hra dopadne. Zatím mi to avizovaným stylem hry dost připomíná Borderlands, a ty mám rád, kooperace je fajn.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit