Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak fáájn, touhle zprávou ve mě umřely i ty poslední špetky optimismu. Hra je vyvíjená primárně na konzole stejně jako druhý díl s následným portem na PC jakýmsi malým neznámým studiem na které se svalý nezdar PC verze, která stejně jako dvojka určitě bude stát za to. Rok od roku je to horší a horší a mé poslední naděje a důvod proč vůbec kupovat PC leží na bedrech blizzardu a Diablu 3.
    • Já ti můj pocit nevnucuju, jenom mi to tak příjde. Hromada negativních ohlasů na fórech a hned je tu zpráva, že to vlastně nedělá Eidos, že je to "jenom" port z konzole a že to dělá nikdo (jméno té firmičky mi opravdu nic neříká).
      Mimochodem souhlasim...Blizzard a (ťukám na dřevo) DICE. Ti jediní snad dělají ještě primárně na PC.
  • to je hustý oni to snad nikdy nedají dohromady :) (myslim tiscali)
    • MrSanta
      Co más na mysli? Jestli editaci příspěvků, tak je třeba nepsat jako anonym.
      • Jojo, ale mohlo by zmizet alespoň to tlačítko "upravit" dokud se nepřihlásim.
  • O tom Nixxes se to nevědělo už dřív? Já mám opravdu takový neblahý pocit, že si touhle zprávou Eidos jenom připravuje píseček pro pořádnej průser. :) Až to vyjde na PC a všem odschool hráčům se zvedne kýbl z toho co vyprodukovali se bude náramně hodit vinu svalit na nějaké malé zapšklé studio které mi po jménu beztak nic neříká.
  • MrSanta
    Je celkem jedno kdo to dělá PC port. Hlavně ať to udělá pořádně.
  • O tom Nixxes se to nevědělo už dřív? Já mám opravdu takový neblahý pocit, že si touhle zprávou Eidos jenom připravuje píseček pro pořádnej průser. :) Až to vyjde na PC a všem odschool hráčům se zvedne kýbl z toho co vyprodukovali se bude náramně hodit vinu svalit na nějaké malé zapšklé studio které mi po jménu beztak nic neříká. Mno, byl jsem odhodlaný hru předobjednat, ale po přicházejících zprávách jí, pokud nebude demo, normálně nadrzo stáhnu. A pokud si to zaslouží, koupim v nejdražší edici co bude. Neudělal bych to tak poprvé.
  • nemůžu si pomoct, ale mám takový pocit, že do těchto diskuzí zasahují jenom samí expterti a věky prověření veteráni :-)
    • Viz můj starší přízpěvek. ANO a patřím mezi ně :)
  • opět opakuji bez lokalizace nemá cenu kupovat
  • jednicka nema konkurenci ani dnes a dvojka to bylo asi neco jako morrowind vs. oblivion ale to nemeni nic na tom ze jsem opravdu zvedav a tesim se ....
  • *1* *1* poslední dobou mě ty novinky z herního světa jenom rozesmívají *1*
  • USER47
    btw: nejnovější trailer:
    http://gamevideos.1up.com/video/id/33187
    • Marquis
      A hele, už tam nesvítí každá blbost. Snad to umlčí hatery...

      Na druhou stranu, toho, že port dělá Nixxes, se docela bojím...:(
      • to preto ze je to cinematic trailer a nie cisto gameplay trailer ako video predtym. na fore sa to uz riesi, pozri si tam screenshoty, stale to svieti. to iste plati aj o tom preco tam neni hud. cinematic. ale ta grafika je naprosto priserna. level design snad ese horsi ako predtym. zatial vsetko co som videl je koridor s chest high walls vsade. len aby bola kde vyuzit supa dupa main stream cover system. proste je to fail.
      • No ja teda nevim,ale me prijde ze tam porad sviti kazda blbost.Tohle je vec,ktera me proste dokaze hodne zkazit zazitek a o tom,ze pak mam pocit ,jakoby me hra vodila za rucicku ,jako kdybych byl nesvepravny ani nemluve
      • USER47
        Řekl bych, že vykuchali HUD a lehce ztlumili některý svítící věci jen kvůli traileru. I tak tam toho svítí přebytek. Zbraně v okamžiku smrti nepřátel, všechny krabice, sudy a podobný haraburdí...Akorát to v těch rychlejch střizích není tak poznat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit