Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro mě TOP očekávané MMO spolu s Guild Wars 2 a ESO. Akorát si říkám, že tam těch prskavek mělo být méně. Nevím, proč si pořád vývojáři myslí, že bitva = každou sekund výbuch, střílení ze všech stran a já nevím co. *7*
    • Shaker
      takhle je to ve vsech trailerech, ve vysledku stejne budou lidi nabihat na smrt solo :) teda vlastne solo v davu, jestli mi rozumis (proste teamplay konci v tom bode, ze maji stejnou barvu brneni) a hlavne mapy sou obrovsky, takze ty prskavky nebudou tak koncentrovany
      • Tys asi nehrál Planetside 1 viď? Naopak tyhle ohromné bitvy tam opravdu byly. Stejně jako nebyl problém se domluvit s pěti kamarádama a udělat precizní výsadek v týlu nepřítele a obsadit nějakou základnu a tím jim odříznout bonusy pro frontovou linii. Tohle není jen další FPS hra. Tohle je skutečně MMOfps.
        • Shaker
          nehral a jestli to tak fakt bude, tak parada... jen narazim na vsechny predesly reklamy vyvojaru a vydavatelu na hrani kladouci duraz na teamplay. Samozrejme je to jiny, kdyz hrajes s kamaradama a jiny kdyz hrajes s tupym davem, kterej se proste tim prusmykem chce probit i kdyby tam meli chcipat dokola.
  • Uz aby byla aspon ta beta :D Neskutecne se na to tesim, ale to video vypada fakt divne
  • Co si budeme namlouvat, vypada to divne ... *7*
  • v tomhle stylu meli udelat to zrusene Warhammer 40.000 MMO, obri planeta, FPS pohled, vehikly a bitvy stovek hracu.. ale nekdo si holt myslel ze je lepsi napad udelat tisici klon WOWka.. skoda no :)
    • Špatně, W40k neměl bejt klon WoWka, ale TPS MMO RPG, hrálo by se to bejvalo podobně jako Space Marine... Ale to je už teď fuk, když se z toho THQ rozhodlo udělat Space Marine 2, parchanti...
  • Opravuje, ale ve hře je celkem běžná i druhá možnost. Friendly fire se nedá vypnout a Friend or Foe systém tu je jen minimální, hráč musí nepřítele rozeznat podle vzhledu... :)
    • Shaker
      pro nekoho mozna SO HARDCORE, ale me uz je z tech modre a zelene nadepasnych panacku v battlefiledu a dalsich hrach opravdu blbe... takze vitam navrat zpet, nehlede na to, ze vypnutej friendly fire je opravdu vec, kterou proste nechapu.
      • ty nadpisy se daj v BF vypnout. Já to dělám. Ještě jsem neviděl, aby měl nad sebou voják svítící nápis se svým jménem. *1*
        • Shaker
          to sem netusil, ale stejne, ostatni to tam mit muzou, pritom je to stejne jako vypnutej friendly fire jen berlicka, ktera hru zbytecne zjednodusuje... S tim, ze vypnuty FF ma za nasledek sileny kropeni hlava/nehlava pritel/nepritel a to taky dost ubira na atmosfere. Tahle hra me na jednu stranu hrozne laka a na druhou je na ni neco, co me trochu odpuzuje, ale uvidime a jelikoz to bude f2p, tak tomu urcite sanci dam.
  • Koukněte na stream z E3 od TotalHalibuta (na youtube) - jsou tam fakt dobré záběry z gameplaye, doporučuju
  • BoB.2
    Ten chlápek za tím tankem (00:22) střílí do vlastního tanku nebo je to technik co ho opravuje? *15*
    • Shaker
      hadej, muzes dvakrat :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit