Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Uzasny! Proste uzasny! Ted jeste k tomu dodelat ten zbytek!
    • je to jen viral na Android verzi
  • Kdo z vás si všimnul toho operačního systému? Je jasné, že ten típek má Amigu *14*
    • JJ. pěkně mu tam bootuje. To byli časy
  • Na to intro se pamatuji dodnes. Je to jako navrat do teenagerovskych let *2*
  • sankuri
    Ah ty vzpominky toto byla vubec prvni hra kterou jsem kdy na PC hral:-)
  • Já miluju outro, u kterýho vždycky brečim :D
    (jo, pouštim si ho jen tak - ale nutně se soundtrackem)
    • K tomuhle se jednoznačně připojuji. Ač svým způsobem jedno z nejjednodušších, současně jedno z nejpůsobivějších (a to hlavně díky hudbě) outer, které jsem kdy absolvoval. A i dnes, po všech těch letech, mi při jeho shlédnutí běhá mráz po zádech - v tom nejlepším slova smyslu. Inu, v jednoduchosti je genialita!
  • Hrál jsem ho nedávno. Neuvěřitelně atmosferická a těžká hra.... a návyková
  • Mno sakra..asi to budu znovu muset dát:)....pecička:)
  • Jsem ohromen! Je to fantastická práce, smekám.
  • DangerousDave
    vývojári by mohli porozmýšlať prečo sa v poslednej dobe toľko ľudí vracia k starým hrám ...
    • To není v poslední době, to je pořád, každý vzpomíná na doby, kdy nejvíce hrál, kdy byly hry taknějak lepší, měly skvělou hratelnost a nezáleželo na grafice *3* Prostě nostalgie. Zaslechnutý hovor: "Dnes ty animovaný seriály stojej za houby, to nemá žádnou myšlenku, nic. To není jak za nás, kdy běžel Pokémon." *1*
      • drasta
        Pokemon byl sra*ka uz tenkrat ale takovej Ghost in the Shell Standalone complex :D
  • zrovna včera sem si koupil AW na tablet ... joo to sem byl eště mladej :-) ještě by mohli předělat Flashback na android..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit