Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 2014 - 2 dny po release online nejede (xbox), nelze stahnout data pack (corrupted file) info o reseni 0, pouze zmanetene ingame news.....konami mlci s timle prisupem panove to pekne se****.... thumbs down
  • Doma mam 10, 11 a 12 PROEVO. 13 jsem vynechal protoze se mi narosmdil syn a penize navic nebyly. Ale do 14 jdu na 100% . FIFU jsem hral u kamarada a prislo mi ze kazda druha strela skoncila v siti jak moje tak kamaradovo. Jo dle meho nazoru umi EA hokej ale na fotbal at se radsi vykasle a proda licence KONAMI
    • Neumí ani hokej, EA dokáže pouze oblbovat masy. Ale to umí perfektně, klobouk dolů.
      • Ten hokej neni zase tak spatnej. Az nabrankare a tx strety. S kamosem umirame smichy kdyz do nekoho najedeme v plny rychlosti a odpadneme od nej a on si v klidu jede dal
  • Fifa 14 na Pc bude bez engine Ignite, takže jako pc-čkář dám letos Proevu šanci
    • Ja myslel že mě EA už nepřekvapí ale to co zas vymysleli ty ho*ada tam to už snad není mozny oni podleme delaj schuze na tema jak nasyrat co nejvic PC komunitu... Jinak nevim to neni mozny.... Mrdam na EA uz z trucu si kupuju PES doufam ze to je tak dobry jak povidate... *1*
  • Konečně návrat krále. Od desítky hraji Fifu a musim říct,že je to sr..ka pro dementy bez mezihry.S naději každý rok vyhlížim novýho PSA,že se zase vrátí na výsluní.Snad to letos vyjde konečně:).
  • Svatá FIFA :-D
  • Cau, fifa je lepsi, tak ahoj...
  • Ty animace vypadaj vyborně. Konecně se zase na novej díl těsim. Sem zvědavej na demo a jak pořešili golmany a hlavně rozhodčí, ty byly ve 13 naprosto tragický.
  • Imrael
    Na snadě je opět porovnání s FIFOU. Řekl bych podstatě míň možností a i jednodušeji proveditelné .. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit