Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejlepší je jak je to všechno krásně vyhlazený :D a přitom na konzoli vyhlazování nebude. Tak snad na PC pokud vyjde.
  • Čím více nablito na fólii , tím krásnější a "revoluční"
  • Nevím, co k nepochopení na větách "doufám že nepojede ve stejném stylu [jako GTA 4]" a "[GTA 4] bylo ohromně nudný a časem stereotypní", tak mě prosím pouč, co že jsem nepochopil.
    Co nechápu je lidi stěžující si na to, jak je GTA 4 vážné (ha ha), když tu vedle toho mají Saint's Row, Sleeping Dogs... i ten Driver SF je slušně trhlá hra. Ale ne, pojďme fňukat nad jedinou alternativou pro lidi, kteří nemají rádi kraviny jako Jetpack, řizení horší jak v NFS a tak dále ale mají rádi modernější dobu.
  • Photoshop, typické *7*
  • Ty jsi to vůbec nepochopil viď :D
  • Jo, jo ja vim. SR je v pohode a jsem rad, ze jako alternativa ke GTA existuje, ale GTA II v modernim provedeni a od Rockstaru by bylo super.
    Hodne rad bych videl, jak by si poradili s vytvarenim komunity, vzhledu a vystupovanim tech jednotlivejch gangu a organizaci v ty hre. Jeden lepsi, nez druhej - Zaibatsu, Yakuza, Loonies, Rednecks, Scientists, Russians & the Krishnas ^^
  • rekl bych, ze k tomuto ma blizko saints row 3, prastene a tak trochu v blizke budoucnosti
  • LOL, "smajlíkový gang", tak to jsi me dostal, ale asi mas na mysli the Loonies.
    Myslim, ze z GTA II si ta V moc brat nebude. Dvojka byla zasazena ve fiktivnim Anywhere City v blizky budoucnosti a pomerne dost misi bylo over the top a asi by se do current gen. GTAcka ani az tak nehodily.

    Tim nechci rict, ze mise v GTA: V budou nuda. Jen budou asi o hodne vic prizpusobeny dnesnim moznostem a taky tomu, ze je hra plne ve 3D a ne v tom old school topdown pohledu.

    Kazdopadne, moderni GTA II a jeho zajimavy a prasteny gangy by nemusela bejt vubec spatna vec.
  • Tak si můžeš zahrát SR nebo něco.
  • Nevím, nejsem fanda GTA tak předpokládám že nemám zastíněný nadhled, ale GTA 4 když nepočítám grafiku která se řadí mezi skoro poslední aspekty dobré hry, tak doufám že nepojede ve stejném stylu a trochu oživí hru.
    Tedy když nastíním můj nazor na poslední díl a tím že to bylo ohromně nudný a časem stereotypní. Jinak jsem hrál a ty mne bavily 1,2 která hlavně vyčnívala humorem a velmi orgininální pohledem.
  • Asharak
    jak u koho, u jiných může znít např.: [no pkuť pujde torpedovať vdcholoť]
  • Asharak
    Díky, máš to u mne. :)
  • wtf? A čtyřka je stejná jako tetris akorát je tam víc aut viď?
  • smajdal
    GTA V vypadá jak GTA I s pěknou grafikou a větší interaktivitou. Doufám, že šestý díl bude mít více z dvojky, Yakuza, smajlíkový gang, a sběr lidí na jatka na výrobu hotdogů mně chybí.
  • no nvm, už v san andreas byla ponorka, ale bohužel řídit nešla
  • Paulcz
    S tím vyhlazováním nebo blurem nebo co to je ? to trošku přehnali :)
  • Spravně napsaná věta zní takhle : No pokuď půjde torpédovat vzducholoď.
  • Né asi, chytráku. *7*
  • Píše se pokud.
  • Asharak
    No pokud pude torpédovat vzducholoď *14* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit