Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nejvíce na takovém handrkování ztrácí hráč. co mi po tom, že mám v pes licenci na juventus, ale na zbytek evropy ne? a zdá se, že to samé brzy bude platit i obráceně.

    • Ghost77

      Stačí si stáhnout patch, který vychází pravidelně pár dní po vydání a máš "licencované" všechno. Je to zdarma a trvá to pár minut.

      • Ne na Xbox verzi

        • Ghost77

          Na Xbox verzi je samozřejmě patch taky, našel jsem ho asi během 20 vteřin..😉

          • Xbox verze nepodporuje nahrávání externích souborů.

      • SalemCZ

        typuji že to do fify nepůjde

        • Ghost77

          Jsem si na 100% jistý, že pro Juventus bude patch do Fifa taky během několika dní..

          • SalemCZ

            Co vsadíš?


  • triptich

    zle, celé zle. strácajú len a len hráči. obe hry by si mali konkurovať v kvalite simulácie, v kvalite spracovania, nie v licenciách na kluby a ligy. kľudne by ich mohli mať obe oficiálne posvätené. fifa (tá organizácia) by sa nažrala dvojnásob, milióny hráčov by mali lepší pocit pri svojej obľúbenej hre a vydavatelia by sa mohli sústrediť na sypanie peňazí do hier samotných a nie do licencií.

  • martin.hromadko.14

    Myslíte, že je úplně blbá úvaha, že jedním z řešen situace by bylo ahájení jednání mezi EA Sports a XBox divizí Microsoftu, jehož výsledkem by mohlo být zpřístupnění patchů na XBoxu? Tu licenci asi zpátky hned nezískají, takže takový krok by dával smysl. Technicky by to neměl být problém. Okecalo by se to podporou fanouškovských modů a bylo by.

    Tohle je fakt dost pecka zpráva. David kopl Goliáše. Možná to bude i k něčemu dobré. Kdo ví?

  • Maxianimal

    A další zbytečné a trapné rýpnutí do EGS. Kdepak je species?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit