Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Stejně má tak profláknutý xicht,že by mělo být jedno co nosí :)
  • BoB.2
    Mazec opravdu špičkoví video,muže mě nějakej znalec říct proč má přelepenej čárovej kód na zátylku?
    • aby nepipal v supermarkete....
    • N7N7
      BoB.2: Protože na čele by to vypadalo blbě.
      • BoB.2
        A hlavně by to asi neplnilo učel lepit něco na čelo když to máš vzadu na krku.
    • Jistě to nikdo neví...podle mě se odprostí od agentury a bude chtít hodit minulost za hlavu. A proto se zbavil kódu. Myslím,že hned na začátku ten kód mít člověk bude. Viděl jsem video a tam ten kód ještě mel snad. Uvidíme těším se co a jak bude.
    • aby nepípal v Kauflandu ?
      • heh,prave som si precital reakcie na ten prvyprispevok....vidim,ze rozmyslame rovnako *1*
      • BoB.2
        Mam pocit že na čar.kód to nefunguje.
        • no kamarád tam kdysi kradl peněženku, odtrhnul kód a prošel... a když tam jdeš s potravinami třeba z Tesca, na informacích ti na požádání čárový kód přelepí nějakou jejich nálepkou, aby s tím nebyl problém
  • Prosím at tam není tolik střílení *9*
    • BoB.2
      Záleží na tobě.
  • Snad každé oblečení má něco do sebe. Možná jsem staromódní, ale nejraději mám jeho základní oblek. Většinou jsem si ke konci mise šel opět navléknout oblek. Myslím,že pokud jste ho nechali v misi strhlo vám to 10tisíc.

    Jinak zde je 1080p kvalita videa: http://www.youtube.com/watch?v=5fwAb7HoKBk
    • Bylo to 5 tisíc *1* Ale asi se mi taky nejvíc zamlouval jeho klasický oblek, ale tady bude možností určitě víc, takže si oblíbím možná i nějaký jiný *4*
    • trolo
      dik za link. som rychlejsie klikol na komentare nasiel ten yt link a zacal pozerat. pozriem tiscali - video se nacita :-D not!
      • Jo dneska to nějak dýl načítá. Jindy nemám problém. Proto jsem to sem hodil :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit