Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dungeon keeper2 patří mezi mých top 5. Populous 3 byla rovněž super. Vždy jsem doufal, že se dočkám pokračování. Bohužel marně:( Fable mě celkem bavila, dvojka už méně. Absence jakékoliv výzvy, po chvíli hraní už jen rutina. Jinak ale kouzelný prostředí, po audiovizuální stránce nádhera. Spíš pro naše něžné polovičky:)
  • Perfekcionismus az za hrob. Zadny umelec by se sebou nemel byt spokojen. Jakmile je, neco je spatne a on zacina stagnovat. Vzdy je co zlepsovat a co se ucit. Peter je nejkreativnejsi herni designer historie. Aspon pro me. Uz jen proto, ze nepodleha modnim davovym zanrum a jede si svou lajnu. Sqjelou lajnu. Nemusi poslouchat bandu manageru co mu diktuji, ze nejlepsi je udelat klon COD MoH a GoW, ze to sype nejvic. Mozna proto nema takovy prodeje jako jiny zanry. V jeho pripade to ale neni minus. Doufam, ze ho tenhle nazor nepusti.
  • PR žvásty..
  • No je fakt že kromě Dungeon Keepra hry od PM moc nemusím jsou roztahaný a po chvilce pekně nudný. No a jen takový postřeh když DK vyšel tak cena běžného PC byla tak vysoko že jsem hry chodil hrát do herny kde byla hodina cca za 50kč. a když jsem se tam dostal tak jsme stejně hráli duke nukena nebo RA. Takže PM by možá udělal dobře kdyby se zaměřil na pořádný remake DK
  • Peter a Raph Koster, smekám před Vámi.
  • Jak poznáte že Peter Molyneux lže?
    Jeho rty se hýbají.
  • filci,fable je jedna z nejlepších her co sem kdy hrál,na trojku se moc těšim,lepší jak nějaký dragon age,složitý megaRPG,naprosto nezáživná .... *4*
    • no pokud máš rád omalovánky kde mužeš běhat jen po cestičách a nemusíš dělat žádný rozhodnutí tak si Fable klidně hraj, ale je fakt že jak se postupně postava měnila to bylo dost dobrý na konci jsem měl pořádnýho zlouna *1*
  • Pravda, ako Lionhead toho vela skveleho nenarobili :) Ale Bullfrog, to je ina kava. Peter je zase prilis skromny. Minimalne za Dungeon Keepera (a mozno i Popolous) si imaginarnu sien slavy urcite zasluzi :)
  • chceme dalsi populous.To bola paradna hra.
    • To já bych si dal ještě jeden B&W *5*
      • Ale na principech prvního dílu a s generátorem a editorem map. To bych se asi...
        • Přesně tak, první díl s lepší grafikou a vypiplanější UI potvůrky *6* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit