Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • naprosto souhlaasim dvojka byla dokonala, mela atmosferu, napad, intuitivni ovladani... to vse ve trojce chybelo naprosto osekany a nelogicky pribeh, naprosto debilni epizody (pulku hry jsem snad resil, co za kralovstvi udelam a co ne) a to nejhorsi zlo byla svatyne, tak debilni "menu" jsem snad nikdy nevidel..
    z trojky se mi chce blejt.. zlata dvojka *9*
  • Nesahat, ale doplnit jednu jedinu vec z dvojky.
    Ked som v prisere tak si mozem zobrat dalsie priserky ktore ma budu nasledovat (spravit partu).
    Ale inak ano suhlasim DK1 v novom kabate. A hned predobjednavam :)
  • Souhlasim, já sem se teď zase vrátil k původnímu Syndicate.
    Nicméně mám ten dojem, že třeba taková B&W byla sice silně hypovaná (ostatně to Peter umí skutečně dobře) ale byla to podle mě první hra, která měla dost problematickou hratelnost - všichni to sice uctívali, ale v praxi mi to nějak extrémě zábavný nepřišlo. Měla to být hra na boha, ve skutečnosti měl ale hráč pravomoci takového nižšího démonka a poskoka vesničanů a hratelnost trochu dřela.
    Podle mě poslední skutečně výborná hra byl Dungeon Keeper a já za sebe doufám, že se mu zase podaří navázat zase něčím skutečně vyjímečným.
  • XorxoxTalarius
    Radsi ne ... mam obavy ze po vlne zjednoduseni a vylepseni by z toho vznikla pekna slatanina ... to at uz radsi predela jednicku do noveho grafickeho havu (ale na nic jineho tam nesaha !!!!).
  • A co že je tak hrozného na Fable 3?
  • Umaroth
    Za fable 2 bych z okna křičel: ''Peeetreeee neodcházej'' ale za fable 3 bych mu to ten utěk odstartoval poplašnákem...
  • Ve svy dobe to byl jeden z nejuspesnejsich vyvojaru, hry jako Magic Carpet, Dungeon Keeper, Black and White jsou v jistem smyslu do dneska neprekonane... a v porovnani s jinymi tehdejsimi legendami (W. Spector) nedopadl zase tak spatne viz napr. Epic Mickey vs. Fable *4*
    Magic Carpet si jeste sem tam, jen tak pro odreagovani, na chvili zapinam (fable teda ne, to je fakt *1* )
  • bohužel se z něj v poslední době stává spíš nový Derek Smart ... spousta keců na tiskovkách, spousta slibů o tom jak nová hra bude úžasná ... a pak skutek utek, vypadne z toho průměrná tuctovka. Načež na další tiskovce pak s výrazem "aj seňore, mexičtí bandité přepadli naši vesnici" vysvětluje jak to zase nevyšlo ale příště to určitě bude lepší (ano, všechny díly Fable, dívám se vaším směrem)
  • Nevim jestli se to už někde neprobíralo, já si toho všim až teď, ale nepřipadá vám, že ten název by se dal číst na dva způsoby?

    twenty two cans / twenty toucans
  • Urug
    Čas koupit si Velkou knihu křížovek a odejít do důchodu....
  • no mohlo by v jeho nezávislé firmě vzniknout pokračování Dungeon Keepera
  • Trol.diskuzni
    Je vidět, že okomentovalo všech zbylých deset fanoušků tohoto pána... *5* (no offence)
  • jeden ze tri pokusu jsi trefil :-), ale je fakt, ze to uz jsou hry jen pro nas pametniky, k populousu mam jeste originalky z te doby
  • No konecne, jeho stare hry pro DOS byly dobre, v Microsoftu se ale pohrbil. Jsem zvedav jestli mu male studio prospeje a vrati se mu invence a nebo uz je vyhorely a nepomuze mu nic.
  • XorxoxTalarius
    No dvojka uz byla plna zjednoduseni ... asi to bylo v dobe kdy zacal meknout :)
  • XorxoxTalarius
    Tu delal Sid na Peter ;)
  • Vidim to podobne. Mel zajimave vize,ktere ale nikdy nedokazal dostat do samotne hry.
  • Nechci zpochybňovat jeho starší úspěchy, ale z mého pohledu odchází z AAA produkce největší slibotechna herního průmyslu. Ještě teď se mi při vzpomínce na první infa přímo z jeho úst o hře Fable chce blít. Hry to nebyly špatné, ale člověk co to sledoval a těšil se musel být zákonitě zklamaný.
  • No už bylo na čase...a teď se jen rozvzpomenout na zlaté časy Bullfrogu a vydat něco hodné někdejšího Molyneuxova jména.
  • dungeon master?!?!?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit