Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Super *2*
  • Uvnitr krychle budou penize vsech hracu, co do toho investovali.
  • to se dneska všichni povinně učí z Novinky.cz, kde maj na takovýhle srágory patent
  • Tak Molyneuxovi už totálně přeskočilo, jo?
  • Permoniici :D
  • Hmm jesi chce aspon nejak uspet tak to musi byt free-to-play a dlata za cash.

    Ale stejne si myslim ze to bude fail
  • tvl tak to si koupim :)
  • Peter Molyneux se musel dát na cirkus, ale pobavil.
  • Vidlec
    No dobře no... Je to jeden z mých nejoblíbenějších lidí v herním průmyslu (hlavně kvůli Black and White), ale když povážím kolik toho už za celou dobu nasliboval a nedodržel. Po famózních Poulous a ještě lepším BaW jdou jeho hry celkem strmě z kopce... A to jsem fanda :D :D :D
  • SirArag
    Motherload se mi, až na ten konec, docela líbil :D
  • Máš pravdu, synovec vnučky z druhýho kolena známýho babičky kámošova nevlastního otce, si to prý už dopředu zaplatil a je lakomej a nechá si to pro sebe.
  • Mno tak jistě, Molyneux je můj strejda a já jsem vymýšlel co tam plácnout. Takže samozřejmně to vím taky a můžu vám to říct .. =D .. Budou tam stravenky platný i v McDonaldu .. Tak, záhada vyřešena .. *5* ..

    ( Prosím vás, je to ironie, jenom kdyby náhodou někdo myslel, že jako " mluvím pravdu " )
  • Po vzoru South Parku zjisti ze je faggot *15*
  • Shaker
    to bych pak nasel tu nejtlustejsi, nejfousatejsi a nejsmradlavejsi ridicku kamionu a ten certiFIKAT ji venoval, natocil to a vydelal mnohem vic nez 1,6 mega ;-p
  • bradavka
  • Blue.Shark
    To mi zní jako flashovka jménem Motherload...
  • takhle pitome nadpisy clanku sem videl naposledy na ... Eurogameru
  • MidnighT91
    Kouněte se na něj, ten borec je a té fotce úplně zkouřenej...
  • Hairy_Ass
    Nech mě hádat. Bude tam bradavice kámošovi ségry. *15*
  • p.s. muzu rict jen ze to bude fakt velky a urcite to nikdo na youtube davat nebude protoze si to bude chtit nechat pro sebe

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit