Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kampan snad konecne bdue stát za to, oproti BF3, kde byla nic moc, jedine, co mne na kampani v BF3 bavilo byly ty dve mise zu rusaky.
  • Sr*čka jak řemen :D to si radši zahraju cod :D a budu mít aspon jeden filmově herní zážitek na víkend. *1*
    • pravda, timhle pro dnešek končím nebudu si kazit naladu pred spanim
    • Proč games má rádo bf ? Vždy mně hetujou *1*
      • JohnyTheZik
        Paradoxne games moc rado bf nema, ale to, cos napsal, je jeste vetsi hovinec nez dat ti + za "hejt na bf", kdyz uz te tak trapi +/-
  • Mno... staby clovek, ktory ma momentalne kompletnu zbierku BF3 (t.j. aj vsetky DLC), mi tento trailer nepripada prevratny. Skor naopak. Mam dojem, ze BF4 bude (ako som sa aj obaval) skor len recyklaciou BF2+BF3. Netvrdim, ze si ho skor ci neskor nezakupim, nakolko uz vlastnim BF2 a komplet cely BF3. Lez... ako tak hladim, zatial ma nic nepredsvecilo o tom, aby som sa vyslovene tesil na BF4. Stale mam dojem, ze ho chystaju vydat zbytocne prilis skoro po BF3. Prave BF3 + vsetky DLC ponukaju stale brutalne vela map a zabavy, takze co sa mna tyka, o kupe stvrteho dielu zatial ani len neuvazujem. Darmo... to je problem EA. Tradicne su nenazrani, ze to svet nevidel a je kludne mozne, ze podla toho budu vyzerat aj ich prvotne spravy o predajnosti. Nuz... a ked si clovek zoberie, co urobili naposledy s tzv. Premium verziou, tak to je kapitola sama o sebe. Tipujem, ze mnozstvo hracov radsej pri BF4 pocka, kym EA zase raz nevyda nejaku -censored- -censored- verziu. Vsetci vieme, ze EA su nepoucitelni... Ale to je uz ich problem. Smradi nenazrani.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit