Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak hlavně mi příjde, že zatím co se o ději dalo v minulosti smýšlet jako relativně realně, tak když tady vidím ty účesy tak japonci si prosadili svou opět. Jinak souhlasím s názorem, že to vypadá dobře, ale prachy dám do "velké" hry a ne za ruční konzoly. Příjde mi to dost jako špatný krok. No budem jen v doufání tiše čekat na konverzy pro pc nebo aspoň normální konzole :)
  • ten dabing je joke :D
  • Lukyz
    Na nových RE mi vadí jejich akční zaměření na úkor survival viz. oznámení RE6 a 70k zombíků - wow *11* Tohle dost spoileroidní video vypadá parádně, ale kupovat kvůlu tomu 3DS fakt nebudu *7* Snad někdy vyjde "klasický" RE i pro PC *14*
    • To ja bych i 3DS koupil. Za 3990Kc je to paradni cena. Ale nejsem ochotnej davat za hry na 3DS litr, jako u her na velky konzole. Jinak se mi tenhle RE taky podle videa moc libi. Skoda...
    • No, stát proti 70k zombíků je rozhodně víc survival než stát proti sedmi. Tísnivá atmosféra se dá navodit různými způsoby, množství nepřátel v tom nemusí hrát notně roli. Otázka je, jak se s tím poperou. Jestli z toho udělaj akčňárnu, nebo právě survival.
  • MidnighT91
    na novejch residentech my vadila nemožnost chůze během střelby... ( nechápu jakej to má smysl nedat hráči možnost ustupovat zatímco střílím do monstra co mě chce seznámit se svojí motorovkou )
    • Tak to bylo i v prvních dílech
      • MidnighT91
        První díly se tak ale díky kameře hráli líp...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit