Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • uzivatel1982

    Tohle vypadá zajímavější než Phoenix Point. Jen se bojím, že to bude klasický béčko bez produkčních hodnot a se spoustou nedodelku. Kvalitní turn base bych si dal moc rád. O něco víc věřím xenonauts 2,ale nechám se kdyztak rád překvapit. 

  • Hidden

    Tesim se. Jestli to nekde nepohnoji, mohla by to by prijemna XCOMova variance na stale pomerne ve hrach neotrele tema studene valky. Jen aby nejlepsi cast hry nebylo spojovani stop, dukazu a indicii na tabuli. Recenze ukazou... :)

    • Lukyz

      Na tohle se taky celkem těším, rád si zahraju "xcom" hru, ale už jsem nějakej přeemzákovanej, takže ta studená válka fakt potěší. Ještě by se mi líbilo něco z WWII jako byl např. Silent Storm 👌

      • Už sa na takej pracuje.
        • Hidden

          Opravdu? To me tez zajima - jak se jmenuje? Zadnou takovou hru jsem nikde nezaznamenal a rad si rozsirim obzory a pripadne si pridam na watchlist.

          • Pracuje na tom novozaložené (indie) štúdio Neutraworks v Nitre. Majú aj FB stránku, aj web stránku, ale všetko je na úplnom začiatku. Takže veľa info zatiaľ von nedali.
            • Hidden

              Diky za info, skutecne o tom nikde moc neni, takze pokud to nekde v puli cesty nevzdaji ci nedojdou penize, i tak bude vysledny produkt ve slusne podobe az za drahnou dobu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit