Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • GlaDOS
    Ty jsi četl jejich emailovou komunikaci s novináři? Já jen na Twitteru četl jejich názory, proč neodpovídali. A ty byly rozumné.
  • Dřív mě moc nezajímal, ale tohle mě zaujalo http://youtu.be/RMPIcV6zsPw
  • Phile?! *15*
  • Jedine hov*da v tomto spore su Blow a Fish a zasluzia si vsetko co o nich bolo povedane. Hlavne Fish je strasna primadona co uz kazdy kto videl Indie Movie pochopil.
  • Ano, hov*da vyhrála. CG
  • stejny nazor. Takova hystericka primadona. Hra byla ale dobra.
  • davidBray
    jasný souhlas, ale vydrž to rok, dva :) myslím, že takové nervy nemá prostě nikdo. Jinak je mi ta aféra celkem šumák :D
  • Vyhrali jsme! *5*
  • ucho: WOW "číhá banda dalších chytráků (viz ty), co mu to dají sežrat a nenávidí ho, přestože ho vůbec neznají" co to proboha meles? ja jsem o nem nenapsal jediny spatny slovo, takze jedinej, kdo tady utoci na lidi, ktere vubec nezna jsi ty. A ten tvuj argument, ze "na neurvale se choval neurvale", promin, ale takhle se chovaji lidi v hospode a clovek v jeho postaveni by mel byt trochu vys.
  • Abiczko
    měl odpojit internet a radši makat na hře...měl by po problému a my by jsme měli hru *13* *2*
  • Robotron3
    To bych musel bejt blázen, abych si z takovejch nesmyslů něco dělal. Prostě ignoruju ne? A myslim si svý. S blbejma řečma a s blbcema se nic jinýho dělat nedá *3*
  • davidBray
    jenže když nebudeš odpovídat tak budeš za namyšlené h*vado, takže to vyjde úplně nastejno
  • davidBray
    děláš taky prošinovku? tak v tom případě:¨
    ahoj, tvoje hra stojí za psí bobek, víš co raději se na to vybodni stejně to nikdy nevydáš,
    zabal to, je to nuda s hloupou grafikou. Jsi labil, od tebe nic hrát nebudu, měli by tě zavřít do ústavu. Jestli vydáš takovou hloupou hru tak tě zabiju, koho dneska zajímá pixel art ty nulo, neumíš udělat pořádnou grafiku tak děláš tyhle čtverečky se prober.

    teď si představ, že jsi do toho dal tolik let života, všechny prachy co máš, zamysli se a .. blik? nebo nic?

    nezastávám se ho ani ho neodsuzuju, ale chápu proč se takhle chová .. peace :)
  • ucho
    věrohodný odhad :) (samozřejmě s dedukcí, v Indie Game: The Movie prohlásil, že hry na tom Applu se svým tátou programovali v roce 1993. to je 20 let zpátky a v tu dobu musel být ještě malý děcko, protože to nezvládl sám... sice říkal, že chtěl ty hry dělat od 4 let, ale těžko říct, jaký rozestup byl k té realizaci hry, takže to je těch +- 8 let). jinak co jsem se koukal na googlu, tak mu odhadují tak nějak stejně. 30 mu podle mě ještě nebylo...).

    jeho věk se na 100 % musí pohybovat v rozmezí 25-29, takže bych si tipnul spíš těch 28-29.
  • Odhad nebo jsi to někde našel? Vím že na věku tolik nezáleží, ale mě to prostě zajímá, hlavně proto že on to tak nepřirozeně skrývá kolik mu je let.
  • ucho
    28-29.
  • Ví někdo kolik je Fishovi let? Nikde jsem to nebyl schopný vygooglovat, docela by mě to zajímalo..
  • Hraní na sílu, postrádá smysl už v principu. No pořád ještě lze rozlišovat mezi "hodně hardcore" a "už powerplay". Ono je to pak taková divná setrvačnost, něco jako sport a profesionální "sport". Dobře je to vidět třeba na rozdílu, mezi rough-like Rpg a Diablem, už to není ono. *3* Nesouvisí to s hrubozrnností hry alelébrž hravostí samou.
  • Tak to by na indie strankach jako je games meli uspořádat pietni podcast ne?
  • áno "dokaž co on" je sice otrepané ale stále to má svoje kúzlo, nezastávam sa ho ... to vobec kazdopádne pohol videoherným priemyslom ak chceš vediet ako pozri sa na steam, xbla, psn... to je čiastočne aj jeho práca dal nádej Indie scéne...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit