Přejít na výpis diskuzí

Phoenix Wright: Ace Attorney Trilogy – recenze

15.5.2019 23:25
Pavel Skoták 5 příspěvků

Neutuchající trend převádějící japonské hry do angličtiny a na moderní zařízení včetně PC už představil západnímu publiku nejeden herní skvost včetně Yakuzy nebo capcomáckého Monster Huntera. A právě Capcom si může připsat další velmi úspěšný export ze země vycházejícího slunce – sérii, jejíž popularita...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Jack1947

  Hmm, nevím pokusím se ale tohle mi moc nesedí ono to je jak hrát na DSku a na pc je to takové divné+ tuna textu sledováním logiky... ale tak určitě supr že to vyšlo ale asi nic moc pro mě.

 • Nějak nechápu autorovo konsekvenci událostí ohledně překladu. Hrál jsem již několik dílů ace attorney - na game boy advance, ds , 3ds a vždy byly v angličtině a skvěle přeložené. 

 • Joshua

  To by me mohlo bavit. Pockam si na cestinu. 😉

  • honcka

   Z právnického prostředí je zajímavá hra We. The Revolution, ta je opepřená ještě tím, že můžete posílat lidi pod gilotinu :)

  • Je to parádní série, ale češtiny by ses nemusel dočkat. Přestože jsou hry z právnického prostředí, angličtina v nich není tak hardcore jak by se mohlo zdát. Osobně mám nejradši Layton vs Phoenix Wright, ale ta se asi na pc nepodív.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit