Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Este by som poznamenal, ze hra vychadza aj na Vitu, coz je podla mna idealna platforma pre taketo hry.
    zdroj: http://www.vg247.com/2014/10/03/pier-solar-hd-coming-to-vita-too/

    Plus by som este povedal, ze pokial niekoho tato hra zaujala, tak nech sa urcite pozrie aj na Cosmic Star Heroine, indie zalezitost ktora bude kombinovat to najlepsie z hier ako Phantasy Star ci Chrono Cross :)
  • vonTossis
    Do pasy už. Nemůže psát recenze někdo, kdo o hře sdělí něco více než prázdné a bezbřehé tlachy? Tohle je fakt k ho*nu a o hře vím prázdnou psí boudu.
  • Troška mimo témy ale kedy sa dočkáme recenzie The Creeeeeeeeeeeeew !?
  • MickeyMutant
    Ach jo.
    Za to šlo o největší 16-bitové JRPG
    16-bitové
    prodávalo na speciální 64 MB kartridží.
    Raja (Rajský - správně Reja, tedy Rejský) - Rajaském lese - Rajeského lesa
    koukáte pohledem
    Během přebíhání... Během toho... během cesty...
    hra se přepne do tahového soubojového režimu, na které se koukáte pěkně ze strany
    nedaruje nic zadarmo
    Každá z postav... má různé druhy útoků, obrany, ale i kouzla
  • Asi je se zbytecne opakovat, ale co treba trochu descriptivy hry:
    - je tam denik? Zaznamenavaji se vsechny hovory nebo jen strucny vytah questu?
    - questiky, jak funguji? Dones/prines?
    - je tam mapa?
    - jsou tam logicke hadanky?
    - jake maji postavy vlastnosti? Kolik je tam schopnosti?
    - kolik obsahuje kouzel? Jake jsou typy, je nutnost napr. pouzivat protikouzla.
    • 1. Deník je tam ve smyslu že se ti ukaže poslední rozhovor s tí co máš udělat..ale rozhovory se pokud je my známo nezaznamenávají. Nicméně mám za sebou asi 2 hodiny a rozhovory jsou zatím tak triviální, že vlastně ani nic psát nepotřebuješ..až na pár vyjímek, které nejspíš poukazují na "lore" ale ty je možné si zapsat.
      2. Questy co jsem zatím měl byli najít bylinu pro otce v místní jeskyni, na to se samozřejmě navětvili dva přátelé a bylo nutné vzít od nich z domova luk a kudlu na výpravu, poté stopovacího robota u posledniho z nich v laboratori a slo se jasně do lesa..proslo se lesem a šup dungeon, bossfight a quest item byl tu. zpět do vesnice a příběh se posunul. Zatím to vypadá, že věci typu side quest dones 10 krysích ocásků zde nejsou ale oprvdu zatím jsem na zlomku herní doby.
      3. Mapa je i když dost malá a pixelová :)
      4. Zatím jsem na žádné nenarazil
      5. Prakticky jde o válečníka, archera a mága ale každý z nich přebírá kousek od jiných ale opět musím dodat, že jsem 2 hodiny ve hře takže...V základu má jeden meč a na druhém levelu kouzlo, druhý má v základu heal a luk a třetí vrhá kameny a má nožík a sesílá fireball. To se kombinuje společně s DEFEND (kdy lze chránit zraněného spojence a zabránit tak jeho zabití např.) nebo lze sbírat energii tzv. GATHER kdy skipneš svůj tah ale zato si příští kola násobíš 1,5x zranění chladnimi zbraněmi, kouzli nebo léčení a takto to jde až do levelu 5. Čili prostor pro taktickou bitvu je zde velmi pěkný. Je třeba dobře plánovat a první boss my dal celkem zabrat kdy první pokus byl "ježiši jak ho mám zabít", druhý "to by mohlo jít" a na třetí šel.
      5. Netuším
      Doporučuji podívat se zde: http://www.gamefaqs.com/genesis/618165-pier-solar-and-the-great-architects/faqs/61924
      • A ještě zmíním VYNIKAJICI hudebni doprovod a předělávku do HD/HD+ nebo ponechat 16bit originál (lze vybrat v menu). Hraji na xbox360 ovladači a není to žádný problém. Klávesnice také funguje a klávesy jsou měnitelné. Charakterý jsou velmi povedené a rozhovory zábavné a srozumitelné.
        Tuhle hru která je za směšných 12 EUR na GOGu by si žádný fanda RPG neměl nechat ujít. Pokud pro něj tedy není pekážka zpracování, které i přes svůj původ je dechberoucí a hraje barvami.
        • Dik, asi to zkusim.
  • Opravdu článek vznikl po dohrání, nebo alespoň při hraní? Spíše to vypadá jako dílo někoho kdo hru neviděl ani z vlaku ale potřeboval napsat článek ... .
  • Tahle recenze mě přesvědčila o koupi :) Díky.
    • Jasná koupě a jsem rád, že jsme se dočkali protože sehnat originál to je ořech...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit