Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jsi z,.m_.r..d
  • a hele, muj osobni stalker dorazil. Ale neco ti povim, tady si na muj ucet uz hodne lidi hralo na stalkera, ale zustal jsem porad stejnym natvrdlym curakem, takze se na to v klidu muzes vy*rat, pac nic nezmenis. *3*
  • Zase flashi, zase ze sebe děláš natvrdlého čuráka?
  • Vidím, že už si to hrál a že dodržuješ své vlastní moudro - nemít ke hře předsudky podle toho jak vypadá. *15*
  • Konečně nějaká vegan hra! Animal liberation! Povstaňte zvířecí psanci této země!
  • Jsem rád, že pixel art mor už pomalu odeznívá, tyhle zvratky budou poslední smrtelné křeče
  • Pro lidi jako jsi ty by meli byt specilani stranky kde by se o tehle vyplodech psalo a mohli by jste se tam schazet a vzajemne si notovat, dle tvojeho avatara by jsi tam mohl delat admina.
  • Anime je kultura jednoho naroda, tohle je paskvil.
  • další veganská agitka...
  • Škoda. Já si myslel, že právě tebe jako fanboye anime her by zrovna tenhle výplod chorého, sexuálně obtěžovaného mozku mohl zaujmout.
  • NOFX - Liberal Animation

    https://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/7/77/NOFX_-_Liberal_Animation_cover.jpg
  • kulhy_parici_spici
    Nebo spíš regulovat příval těchto příspěvků, které jsou jak přes kopírák — „moc her, které nezapadají do mého žebříčku hodnot a tak prosím pánové z games.cz, začněte dělat jako že neexistují.“ Zdraví taky dlouholetý hráč, kupodivu mě otec nijak nezneužíval a mám dostatek chuťových pohárků na všechny druhy her.

    *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12*

    Zahrál jsem si demo a sic ten gameplay mi přijde trochu křeč, tak příběhově, stylizací a postavami se mi to moc zamlouvá.
  • Je mi skutecne lito ze jako dlouholety hrac musim byt svedkem vzniku podobnych her jako je tahle. Uz by se neco melo stat a nekdo by mel zacit korigovat ten prival nesmyslnosti a vyplodu chorych mozku ktere otec sexualne obtezoval jako male chlapce. Uz jen kousek zbyva k tomu aby autora napadl namet na DLC kde pujde hazet prasecim trusem, vubec bych se tomu nedivil a pan polacek by tomu jiste venoval samostatny clanek *7*
  • Sr_Lobo
    Tak to je naprosto paradni! Nevim proc ale pripomelo mi to tezce Agenta Mlicnaka!:)
  • www.newgrounds.com
  • Kdysi takové hry bývali zdarma na webgames.
  • Fratus_Sinister
    Nevim co v tom studiu hulej, ale chci to taky!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit