Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Me to celkem zajima :), ale nemel jsem potrebu sem psat.
  • Morraw
    V bitvě D:OS vs PoE u mě vede Divinity, ale i tak jsem se u PoE hodně bavil. Příběh je docela temný i s plot twistem. Společníci byli skvělí, souboje zábavné, obsahu spousta, lore a celková atmosféra. Teším se jak bude Obsidian tuto značku dále rozvíjet.
  • Nemůžu si pomoct, ale byl to izometrickej rpg průměr. Svýmu vzoru Baldurs Gate to nesahalo ani po kolena ( ale po kotníky jo). Vývojáři se svezli na HYPU a reakcích hráčů, kteří volali po izometrickem rpg Allá Baldurs Gate...... A tak přišel Pillars - neslaná, nemastná hra, která se snažila navázat na golden éru izometrickejch rpg..... Spousta marketingovejch kecú stejně nezabranila tomu, že ta hra zapadla do propadliste dejin
    • je to tak na urovni BG1. BG1 taky nebylo nic extra. Opravdový opus magnum byla až BG2. Doufejme, že s PoE 2 to bude podobně
      • že je to na úrovni BG 1? to snad nemyslíš vážně :-D
    • žel hru tady recenzoval nováček pechaček takže tomu dal 9, kdyby to recenzoval smejkal dopadla by daleko hur. takhle se mnoho lidi nechalo nachytat
      • Majkl
        tobě asi úspěch téhle pecky hodně leží v žaludu, co maxíku? *1*
  • pro mě je to moc hardcore. číst takové množství nekvalitního fantasy je pro mě očistec.
  • nejlepší hra kterou nikdo nehrál
    • až na ten milion lidí co si to koupili/upirátili? *1*
  • A nikoho to nezajima..hra roku ne..jste rikali? :)
    • narocnejsi hry holt netahnou ty nenarocnejsi z nas
      • \spis bych rekl ze nudne a nic moc udelane hry netahnou. Obsidian zase udelal vlastni hru a dopadlo to podobne jako Alpha Protocol, par fanousku to zere ale jinak se o to nikdo nezajima.
        • Naprostej souhlas, na PoE jsem se těšil opravdu dost a doufal jsem, že to bude stát za to, ale bohužel, stačila chvíle hraní a už jsem věděl, že tohle mě bavit nebude. Hádám, že ten jejich South Park bude ještě pár let to nejlepší, co u nich vzniklo.
          • Pro mě je South Park nejen nejlepší RPG od Obsidianu ale i jedno z nejlepších RPG poslednéch let. Ale podle mě to není zásluha Obsidianu, ale tvůrců South Parku, kteří hru napsali.

            PS: Na PoE nekydám, hrál jsem asi dvě hodiny a nebavilo mě to, ale je to spíš tím, že už se mi moc nechce, se k těm isometrickým RPG vracet - copak jsem se jich nenahrál před 15 lety dost?
            • Na tom něco bude, ono mě vlastně nikdy hry čistě od Obsidianů nebavily a SP byla opradu výjimka. Snad ještě tenhle rok aspoň ten Torment bude za něco stát, protože co zatím vylezlo z KS, tak většina jakože nic moc.
        • to ovšem neni případ PoE, ta neni ani nudná, ani špatně udělaná
      • Neřekl bych,že to je "náročná" hra.Lehce nadprůměrné RPG, k legendám má daleko.
        • Pšššt, nekaž jim tu radost, že si mohou mastit nad tím, jací to jsou ultraswaghardcore hráči...
          • Pro někoho je holt dnes přečíst pár set stránek textu "hardcore", ta dnešní mladá generace
            • možná nějaký nobrain konzolovky s autoaimem, autohealem a ovládánim dvěma tlačítkama, případně ty co se dohrajou úplně samy, jako Boring: Two Souls *7*
            • jasně, valium do dvoudecáka vodky je nejlepší ukolébavka, ale hry se při tom moc dobře nehrajou
            • Skoušels na to Valium?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit