Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Radkaa
    Jak majitel odjede s tím zablokovaným autem ? *8*
  • KamilZm
    Je to moc dobré a když zdvojnásobíte stopáž, bude to ještě lepší :-).

    Přimlouvám se za to, aby byl někde na obrazovce stále zobrazen název hry, o které je aktuálně řeč. Ideálně i s piktogramy platforem, pro které je hra dostupná.

    PS: Prozradíte, proč už nejedete dál se Stream.cz? Moc si vymýšleli, kecali do toho a dirigovali?
  • Amylee.Anderson
    Super! Mám radost. Je to dobré, je to vtipné, klidně by to mohlo být i delší a vtipnější. :)

    Akorát jak Adam začal přirozeně o Aloy, byl ustřihnut a pak to jen četl, to byla trochu škoda. Trochu to připomnělo videa Realistů ★ (Ale ne tak geniální, sorry) Asi by obsah sdělení nebyl tak bohatý, ale rozhodně by byl příjemnější na poslech. Nevím úplně, čím to je. Jestli je Lukáš jen lepší v četbě, nebo když hovořil Adam, tak to byl vlastně dialog s Lukášem a tudíž se úplně nehodilo, aby to četl.
    • Overwatch
      Nazdar Amylee, díky za feedback! (teda za zpětnou vazbu :) )

      Máš pravdu, působí to trochu divně. Původní verze měla náš rozhovor během hraní i přes záběry ze hry, ale jak už Lukáš někde psal, akustika místnosti to celé podělala a fakt se to tam nehodilo. Tohle není ideální, ale je to lepší. A pak je tu samozřejmě to, že můj čtecí/dabovací skill není ani zdaleka tak dobrý jako ten Lukášův, plus jsem na to měl asi tak půl hodinu a nebyl moc prostor to stokrát opakovat, ladit a vychytávat detaily. A učit se to dělat správně... Jestli se tam ještě někdy objevím, tak to zkusím(e) udělat tak, aby to bylo pokud možno víc přirozené...
      • Mart9
        Slovo feedback máš ještě dovolené *3*
      • Amylee.Anderson
        Zpětnou vazbu na mě zkoušet nemusíš, sama mám zkušenost s výtkami ohledně nadužívání aj. :))

        Akustiky je škoda, jinak tenhle formát, kde neposloucháme jen "Lukášův medový hlas" (jak někdo napsal na YT :D), je super. A tvůj přednes se lepšil v tomhle jednom díle, ke konci už to bylo hovorovější.
        • Overwatch
          Díky :)
      • Tilwaen
        Bylo poznat hned, že to čteš. Nejdřív mi to vadilo, ale pak jsem si uvědomila, že jinak bys tam beztak házel jeden anglicismus za druhým, takže to výsledku zřejmě jenom prospělo *1*
        • Overwatch
          Ale no tak! :)
    • To víš Adam měl trému *1*
  • Jak již tady bylo několikrát zmíněno, vsuvky s doporučením na knihy a filmy jsou skvělé doplnění a určitě se toho držte i do budoucna.
  • MARTASLJ19
    Paráda toto je oveľa lepšie než tie predošlé GamesTV. Je to obrovský pokrok a aj YOUTUBE je vhodnejšia voľba. Len tak ďalej *5*
  • Mě se to líbilo víc než dřív, takže jen tak dál.......
  • V prvních 90 vreřinách bylo slovo Chlup řečeno dvakrát. Takže za mě palec nahoru!!!
  • Skvělá práce, pánové.

    Moc mě to bavilo a líbili se mi různé kulturní vsuvky a odkazy a absence "kůlovinek".

    Vynikající. Těším se moc na další díl! *4*

    PS: Lukáši, to je úleva pro uši, když už nemáš instrukce mluvit "krutopřísně" *15*

    Velká pochvala všem zúčastněným ještě jednou!
    • janchor
      Díky moc. Jen nerozumím krutopřísnosti, anžto žádné takové instrukce nikdy (zaplaťpánbů) nebyly.
      • Ten nuceně znějící čecháčkovský projev v (alespoň) prvním dílu na Streamu. Prostě teď zníš mnohem uvolněněji, přirozeněji a taky inteligentněji.

        Nevím, jak jinak bych to teď popsal.

        Prostě jsem spokojený, takže jen tak dál. *5*
        • janchor
          To paradoxně nucené nebylo, naopak jsme tehdy před natáčením dost řešili, jestli mám mluvit spíš jak mi zobák narost, nebo spisovně, a ten první díl jsem oddrmolil po svém, tzn. po pražsku..
          • To mě dost překvapuje, znělo mi to tehdy dost uměle.

            Nešlo ani tak o skloňování, jako spíše o tón a celkové "hraní role" pro ten pořad. Taková trochu křeč.

            Každopádně teď zníš skvěle a je příjemné tě poslouchat. Nic mě neruší. Nic neměnit.

            Nasadili jste s tímto pořadem laťku dost vysoko. Paráda.
  • No, až na ten čtený projev Adama mimo kameru, výborné. Ukazování mechanik hry v nezávazné konverzaci bych si nechal do vašich gamesplay videí. Tohle je moc strojené. Lukáš má mluvený projev jako vždy na profesionální úrovni, proto doporučuji těžit hlavně z něj.
  • Destrlo
    Super, GamesTV je zpět! Už se těším, co Lukáš vymyslí příště. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit