zavřít
...

Pinstripe - recenze

Pokud hledáte přemýšlivou plošinovku s trochou poetiky, Pinstripe je trefa do černého. Táta se v ní žene za unesenou dcerou, což má zajímavý podtext, a díky bonusovému hernímu módu vlastně i pokračování. Na druhou stranu tvůrci nezaměnitelným prvkům hry leccos obětovali. Pinstripe je především velmi...
 • Jack1947 (anonym)
  1 souhlasí, 2 nesouhlasí
  Dalsi hra nehra, ktera by si zaslouzila osobitni kategorii (snad). Je to plosinovka, arkada, adventura nebo interaktivni film (nehra)? Kdovi. Tentokrate s hezkym hodnocenim 7/10. Takovych her vyslo spoustu, tento tyden uz minimalne tri. Je otazka jestli je to plus nebo minus (ja bych rekl ze ano).
  15.5.2017

  reagovat

 • MickeyMutant tiscali.cz
  6 souhlasí, 1 nesouhlasí
  Výraz "pinstripe" nijak nesouvisí s hubeností postav. Ďábel tady nosí oblek s tenkými proužky (pinstripe suit, jako nosil Al Capone), a tak se mu říká Mr. Pinstripe. Podle stejné logiky, jako se panu Kloboukovi říká pan Klobouk, protože nosí… klobouk.
  15.5.2017

  reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.80.123.20.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.