Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sice je to kopírka všeho se vším , ve videu pořádně nic není , na artworcích je samurai Darth Vader ... ale už víme že to bude super a lepší než zatím nedostižné FTL ..... ;D
  • MickeyMutant
    Tenhle styl rozpixelovaných postav je úžasnej. Začal to až Sword & Sworcery, nebo to tu bylo už dřív?

    Jinak máte blbě v nadpisu Space místo Galactic Princess.
    • Ronox
      Riot je super! https://www.youtube.com/watch?v=2jWYCXneCn8
  • michelangelocz
    To je obsah webu, kterej me zajima! Nextgen hadr :)
  • kubi-wan
    FTL mě nikdy nelákalo, ale tohle vypadá fakt dobře. Má to super atmošku, která mi z obrázků a videí ve FTL chybí...
  • Jako proti gustu, ale neni toho pixelartu dneska už trochu moc? Fakt mi to začíná téct ušima..
  • kulhy_parici_spici
    Děsně se mi líbí řešení "namluveného" intra – ten žvatlavý hlas v radiokomunikaci co se dá nasadit na jakýkoliv text. Sice jsme to vlastně viděli už u Sims, ale tady to sedí jak pr_el na hrnec.
    • Když se zaposloucháš, tak ten ten žvatlavý hlas opravdu sedí na ten text
  • Luke
    To chci. Teď hned.
  • XorxoxTalarius
    No to vypada velmi vydarene, jedna hra na maximalne 30 minut a stejne u toho stravim odpoledne. Tesim se, tesim.
    Nejlepsi vzpominku na FTL mam stejne z toho kdyz jsem nicil hlavni lod a ono porad nic a az jsem byl skoro mrtvej, tak jsem si vsiml ze celou dobu strilim blbe. Tak snad se mi tam podari jeste nekdy dodstat :)
    • klic k ftl, vysadek *5*

      zbranema je to sice zabavnejsi, ale tezsi, je potreba dobre nakoupit, a hlavne potkat cestou dobry veci, coz pri tom randomizu je nekdy minimalne obtizny az nemozny
      • Vyhrál jsem i bez výsadku.. ovšem jen na easy :D
        • ja i na normal, ale je to objektivne tezsi... vysadkem vyradis snadno nebezpecny zbrane hned nebo po prvnim vystrelu a zbytek je uz jen o trpelivosti

          navic kdyz si sezenes crystaloidi lod, tak s vysadkem muzes litat i obsazenym sektorem, kdyby nekdo mel chut hrat vecne jednu hru *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit