Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to super hra dívám se pořád na videa ale że to není na Xbox to mě ranilo a lego ne musíte si toho všímat 


  • ja bych to nejradsi hned koupil ale asi bych to na notasu nespustil

    i3, 930m a 3gb ram
  • MiMo
    Koukal jsem na let's playe prave takoveho hracicky (zasekl jsem se na tom na nekolik hodin ve zrychlenym modu), ten clovek fakt stavel vsecko od prvni cihly do posledniho patniku s takovou peclivosti, ze to bylo az fascinujici. V recenzi neni jeste navic zmineny slusne vychytany system terramorfingu, kterej vypada taky skvele. A prujezdy z nejakou silenou drahou z vlastniho pohledu dokazou i slusne zvednout zaludek
  • WalkingWad
    A to je nějaký nový Planet Coaster, nebo to je ten původní co vyšel před rokem? Nebo mi něco uniklo?
    • Vyšel loni, ale od té doby do toho vyšlo přes 10gb patchů a nových itemu
    • Nebude to okopírovaná recenze z Levelu? Aby zaplnili volné chvíle když jsou svátky.
    • a není to tím, že byla v early accesu a teď někdy vyšla jako full game?
    • madPav3L
      Co vyšlo před rokem? Hra vyšla 17.listopadu 2016
    • Před rokem hra byla ještě v early accessu. Od té doby stihla vyjít jak hra tak ji hromada aktualizací. Jestli je recenze na aktuální verzi hry, tak proč ne?
    • To je tady takova normalka...
    • jo tohle je takova vousata recenze. ale to se tu obcas stava.. je nebavi hrat vsechny hry takze vyzobou dobry a takovy alternativnejsi jen kdyz asi nekdo z rozsirene redakce nadhodi ze to je dobry. mi to pripomina jeden dil fight clubu kdy se nekdo ptal na hru (nevzpomenu si na nazev, ale hra ktera uz skoro mesic v tu chvili byla v top5 na steamu a byl kolem ni sakra velkej rozruch) a tamni osadina rikala ze to slysi prvne a podekovali za inspiraci ze se nato podivaji. holt nekdy i profici jen z toho ze sou profici neznamena ze vi co se kdy hraje a tim padem kdy je dobry prinest recenzi.. teto hre to treba vadit nemusi, ale taky kdyby byla recenze vydana aktualne, tak to urcite bude pusobit lip..
      • nightborne
        Nejde o "nebaví", ale prostě na to neni kapacita, aby se hrálo vážně všechno =). Občas je potřeba dohnat nějakej trestuhodnej rest, jako třeba tenhle. Ale rozhodně bych neřekl, že je to zbytečnost, spousta lidí hru vůbec nezná, což je škoda, a třeba hned Rossovi, jak psal dole, to pomohlo s rozhodováním. Tak proč zbytečnost =)?
        • froztik
          Osobne se mi podle traileru a screenu zamlouvala, tak jsem ji hodil do seznamu prani na steamu s tim, ze si nekdy zjistim vic a mozna koupim. Po precteni recenze me mrzi, ze jsem ji nekoupil i s ostatnima hrama uz ted v lete pri slevach. Nicmene do budoucna ji urcite sjedu. Dik za recenzi. *5*
      • WalkingWad
        Tak na tycoony, strategie a závodní hry redakce totálně kálí, to sem si všiml, ale 3/4 roku stará hra... Přijde mi to zbytečné...
      • Mart9
        Podle mě to bylo Rocket League
  • Jde tam zafixovat izometrický pohled resp. kamera? Strategie ve 3D fakt jakože nemůžu...
    • Ku*va to masakr.... ten tvůj koment mi jakože provedl lobotomii a uplně z toho nemůžu.
    • nightborne
      Teď ti z hlavy neřeknu, jestli jde přímo upevnit, ale můžeš si bez problémů kameru namířit shora, a pak už jenom posouvat / zoomovat, nesahat na rotaci a podobně.

      Edit: Nedalo mi to a podíval jsem se do hry - v nastavení kamery žádný upevnění není, takže jestli se to neschovává nějak opravdu kvalitně, tak tam tahle funkce chybí. Jak jsem ale psal, nic ti nebrání si pohled nasměrovat, jak ti vyhovuje, pěkně shora "izometricky", třeba, a na naklánění a podobný věci už nesahat =).
  • Kdo kdy hrál Rollercoaster Tycoon a váhá, ať neváhá a jde do toho, můj nejlepší kup za 2 roky.
    • Mart9
      Doufám, že to myslíš pouze v rámci žánru. Jinak by mi tě muselo být líto.
    • Původní RC ale měl ve scénářích nějakou výzvu. Tohle je evidentně jako Cities Skylines. Výzva chybí.
  • Parádní recenze. Hru hraji, od prvního dne vydání a nemohu než souhlasit.
  • To vypadá paradně rád vyzkoušim
  • Krásná a zábavná recenze. Klobouk dolů! Už dlouho po této hře koukám a vidím, že má cenu to zkusit *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit