Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Llour
    Nemůžu si pomoci, ale Supreme Commander se mi pořád líbí o trochu víc
    • Veskoslav
      No mě už chytlo PA více. Možnosti víceprostorového bojiště dávají bitvám zcela jiný rozměr.
      • ty tomu totiž vubec nerozumíš
        • Veskoslav
          Maxi otravuj si někoho jiného jo. Jacka máš v bleskovkách, můžete si jít povídat. Inteligenčně jste na tom +- stejně.
          • ano pridali tam vicprostorove bojište ale milion dalších veci tam oproti supcomu chybí
  • ImDeath
    Otazka: Kdy bude recenze na Planetary Annihilation na Games? Nebo alespon neco. Zda se mi, ze jak se venujete ruznym indie hram svedomite, tuhle jste neak prehlidli
  • Rovnako má zaujíma či bude recenzia, myslím že si táto hra zaslúži viac pozornosti ako len krátke infosky typu zatiaľ zverejnených. Pri takom planetárnym suchu kedy RTS ani nekvapkali, vás profíkov prosím, hrajte a rozoberme všetky plusy i mínusy, dajte konečne pútavú recenziu i na tuto hru.
    • a k čemu? je to menšinový žánr a nahovno strategie
      • sám jsi menšina...
    • GlaDOS
      Pokud ti nevadí, že není od místních redaktorů, napsal jsem nedávno recenzi na svém webu.
      • Dakujem, práve som ju dočítal, hru si idem kúpiť, určite pobaví, SIM odkojená na RTS mlieku
  • offline a mistni sit, takoví lidi ješte existují? *8*
    • GlaDOS
      Jenže všechny výpočty AI běží na serverech a ona to není moc sranda, když ti hra proti počítači laguje.
    • jiny nez offline hry ani nenakupuju a mistni sit vubec neznamena pripojeni v jednom pokoji,nebo meste,bezne se hraje "mistni sit LAN" uplne stejne jako normalni online servery,neni v tom zadnej rozdil
    • no pokud si to upirátí tak určitě využijí.......
  • V sobotu jsem měl problémy s internetem, tak jsem si zapl PA že si dám typický skrimish, proti jednomu dvěma PC a co pul hodiny mi ten internet vypadl (na 2-5 sekund) a hra z nějakého důvodu zkolabovala... nechápal jsem proč a po 3x pokusu jsem se raději vrhl na starý Supreme Comander. Vidím zase jsem koupil zajíce v pytli
  • samuel.polak
    juhuu spravim si hviezdu smrti a znicim zem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit