Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj,

    díky za článek, dobrý. Jen nešlo by v něm opravit název mapy? Hossein se anglofilům jeví jako Husajn (Sadám!) a ta mapa se jmenuje Hossin. dík :D
  • No už se na ten kontinent těším :D
    JInak k JUstíkovi :D
    MÁm Dell Vostro 470 - pracovní komp ,ale díky 2 krabičkám o 8mi GB RAM MÁM 24GB RAM a hra beží na ultra skvěle :DDD
    Asi seš magor když mám komp za 27000 kč a ty za 100000 a hodláš si koupit novej :DDD
    JEště - jsme na MOravě hraju přes satelit latence 700 ms a hra beží na pohodu ....
    *5*
  • Video na youtube z test serveru ukazující nový kontinent:
    http://www.youtube.com/watch?v=a4QRMbVNOQ8
    • A ještě třeba zde:
      http://www.youtube.com/watch?v=SKoFb5ulyGY
  • Je to skvělá hra, problém je, že to chce sehranou velkou skupinu lidí nebo alespoň kompetentního leadera, což bývá vzácnost...dřív jsem to hrál a bly jsem nadšen, teď se chystám se vrátit a opět si užív velké bitvy :)
    • Já hraju úplně sám, občas s 1 člověkem a hru si užívám. Solovat se dá v PS2 v pohodě, i když je mi jasný, že je lepší hrát ve větší skupině.

      Co mně dělá největší problém, je najít bitvu. Instant action ještě nefunguje, jak by měl a spawn na leadera skupiny bývá taky o ničem. Kolikrát se mi stalo, že mě instant action hodil na místo, kde nebyli žádní spolubojovníci ale jen a pouze nepřátelé (=okamžitá smrt bez jakékoli šance), anebo mě to koplo na jiný kontinent na místo, kde se nic nedělo atd.
      • já si dycky najdu partu v tom jejich jakoby lfg (víme o co jde) a portnu se k nim, pak na leadera a později už jsou to buď klasické spawny v těch vozidlech, na tom checkpointu určeném leaderem, na leaderovi, a v nejhorším případě to dojet z dálky no :)
        někdy se ale stane, že se člověk spawne ne point, spadne tam v té kapsli a dostane instant, protože je to přemnožený enemy :D
  • Lituju ty, co mají s touhle hrou nějaký technický problém, ale mně ta hra šlape naprosto v pohodě s velmi průměrnou sestavou: i5 2500k, GF GTX 560ti, 8 GB Ram.

    Nezapomeňte si aktualizovat ovladače a občas si něčím pročistit PC. Já měl s hrou problém naposledy cca měsíc po vydání, kdy byly lagy neskutečné. Pak už vůbec. I při největších bitvách jediný lag. Bugů je sice dost, ale pokles FPS - lagy - mě netrápí.

    Je mi jasný, že všem hra neběhá stejně, ale stejně si myslím, že by trocha ladění mohla vést k plynulé hře.
  • okey.. opet stahuju :D pred rokem v bete jsem u toho stravil dny (i pres ty obrovske nedostatky.. a ze jich bylo :D) a po naslednem vydani hry se mi k tomu nejak tezko vracelo. Sem zvedavy co vsechno se zmenilo.
  • Pete.palis
    gtx 660ti, i5 3570k @ 3.4giga, 8giga RAM, 1920x1080, 120MB/s rychlost netu a šlape mi krásně 60fps na ultra texturách s nejvyším nastavení PhysX...
    pozor tímto se nechci chlubit, jen jsem nezažil zatím žádný velký kolísání FPS i při velkých bitvách;) takže s optimalizací naštěstí problemy nemám..
    • lzes... protoze mam podobnou sestavu.. a rozhodne to takhle nechodi ani vzdalene..
      • on nelže, jen ty máš prd znalosti o informatice, když si schopen tohle ze sebe vypudit... může mít úplně totožnou sestavu jako ty a ty to můžeš jet na 30 fps low a on na 80 fps ultra. *3*
    • TheGGG
      2x GeForce GTX TITAN, Intel® Core™ i7-3970X (15M Cache, 3.50 GHz), 15giga RAM, 1920×1080 (třikrát), rychlost netu 500MB. Hra šlape při největších bitvách na 120FPS. Kompl jsem dostal od rodičů a stál 100 000,- nechci se chlubit, ale budu ho vyměňovat za lepší. V crysis 3 jsem měl při zpuštění všech pěti antivirů a formátování disku jen 80FPS na Full. Chce to změnu.
      • Tady nekdo nechape sakrazmus. A jako fakt... i5 3570K neni zrovna nejlevnejsi CPU, so teprve zbytek sestavy. Jo a rychlost NETu na hru nema vliv. Ja kdysi vyzkousel hru na starickem Athlon FX60 taktovany na 3GHz a byl to masakr. :-) Hra sla na HD4870 celkem plynule, ale jakmile se tam zacali mnozit hraci, tak FPS slo cca z 33, na 5-1. :-D Jednoduse... tahle hra neni vhodna pro DualCore.

        No a ted se pochlubim ja... i7 3820 (OC 4.5GHz) 32GB RAM, RAMdisk 16GB v nem SWAP 12GB. OCZ Vertex 120GB. (diky tehle kombinaci se hra nacita cca do 2-3 vterin) HD6950 OC, jedna pekne draha deska a dalsi moc pekne vecicky. Dohromady je to pomerne draha masinka. No a hra jede plynule na MAX. Jakykoliv zaskub sem nezazil, tedy... jen jednou, bitva u jakehosi mostu... bylo nas tam tolik, ze v noci obloha svitila! :-) V podstate to byla permanentvni smrt! :-D Byla to jakasi chyba s synchronizaci, takze asi 10sek zaskubu a pak uz vse bylo v pohode. (v tu chvili vypadlo hodne hracu) Hrano pres O2 VDSL 20Mbit/s.
        • Pete.palis
          no já bych řekl, že rychlost netu, má na značnej vliv na hratelnost v určitejch místech...jak jsem řekl, nechtěl jsem se chlubit, právě kvůli rejpalům, jen se tu psalo něco s optimalizací, tak jsem napsal na jakým stroji to jede pěkně, nic víc, nic míň;)
          a neboj, Justinovo sarkazmus jsem opravdu nepochopil...
      • Pete.palis
        http://www.gifsforum.com/images/gif/wtf/grand/big_wtf_548.gif
    • 120MB za měsíc?
      • ja myslel ze s je sekunda, ne mesic *5*
      • On mysli Mb/s (megabit) rychlost
  • myslim ze pro tanky to moc nebude ani pro letadla , tanci budou obtizne manevrovat a letadla neuvidi pres stromy na nepraele. vyhoda bude ze mam termalni optiku v tanku, ale ty letadla se na klavesnici a mysi tezko ovladaji ostatni tam delaji ruzne manevry asi na joystiku
    • Joisticku se neboj, ten pouzivaji jen lamy z konzoli ktere stale zji v predstave ze joistick jim propujcuje elitni pilotni skilly. Kazdej dobrej pilot v BF nebo Arme jede na klavesnici + mysi.

      Planetside jsem az tak moc nehral, takze pokud tam maji destrukci stromu nemel by byt problem si cast vykacet aby se lepe utocilo nebo brnailo jako v Bad Company 2.
      • walltar
        Bohužel ty hry mají tak špatně udělané ovládání joystickem (nebo měli když zezačátku), že sem taky přešel na klávesnici a myš ... ale třeba ve šturmu kde byl joystick dobře zvládnutý si člověk s myší moc nezalítal.
  • Hru jsem zkoušel,ale ta optimalizace je teda tragická.No snad to na novém PC poběží líp.
    • ani na novem ;)
    • Tak tak, hodnou chvíli jsem ji hrál (asi tak měsíc), ale čím víc patchů, tím horší optimalizace, holt hra není vhodná pro 32bit.
      • Hra prostě nesedí některým sestavám a pokud nemáte grafiku od Nvidia, tak musíte ručně v texťáku vypnout PhysX :)
        • Ani ne, mám i5 2400 a poměrně starou 4850 a hra jede velice pěkně na medium. Opravdu klíčem k dobrým FPS v téhle hře je jakákoliv i5 od SandyBridge.
  • Mart9
    Tak tuhle hru jsem zkusil, když je zdarma, a musím říct, že jsem byl zklamaný a nechápu, proč je úspěšná. Po vstupu do hry mi vše připadalo neskutečně hektické, nepřehledné a ani sem vlastně nevěděl, kdo je soupeř a kdo spoluhráč. Po 20 minutách jsem to raději vypnul. Hrůza.
    • tak tak pravdu mas...
    • Hra nemůže za to, že nemáš trochu trpělivosti. Tuhle hru se člověk musí naučit hrát - pochopit herní mechaniky a naučit se jednotlivé základny. Jinak to nejde.
    • TheGGG
      párkrát tě vykleply a už bečíš co?
    • Nad nepřítelem máš červený trojúhelník. Drž se s ostatními a časem na to přijdeš. Je to střílečka jako každá jiná.
      • Mart9
        Červený trojúhelník? *1* Aha, tak to jsem asi za 20 minut žádného nepřítele nepotkal a zabíjeli mě spoluhráči *4*
        • walltar
          No tak to je prostě ten pověstný problém mezi klávesnicí a židí. *3*
          • TheGGG
            Co zas svádíš na židy? Rasisto?
          • Ve hře není tutorial pro casual hráče, jak mají ve zvyku, aby jim řekl, co to vlastně hrají.
        • A jseš si jistej, že si hrál Planetside? *1*.
          • Mart9
            To sem, pořád mi od nich chodí spam na email *1*
            • rancor1223
              A pod každym tim mailem je odkaz "Unsubscribe"...
            • Mart9
              možná bych se měl podívat, jestli jde zrušit celý ten účet *4*
            • Takže si hru hrál 20 minut, nebavila tě, a teď ti od ní chodí spam. Tak teď už to chápu, taky bych byl naštvanej. Zkusil bych se podívat, jestli tam je link, aby si tento spam nedostával, nebo si to zrušil přímo na PS2 účtu. To že tě štve spam nevypovídá nic o hře. Po 20 minutách v jakékoli MMO hře o ní nevíš vůbec nic.
            • Mart9
              Jen ve spamu mam od nich za posledních 30 dní 4 emaily - 25.6., 29.6., 13.7. a 3.8.
              The PlanetSide 2 Team - They Did What?! Tons Of Big Updates & Tweaks
              The PlanetSide 2 Team - THIS WEEKEND ONLY: free hyper boost!

              atd atd....
            • Já to hraju od začátku, a žádný spam mi nechodí. *3*. Zase ty bulíky, už je mám zase na nose *1*.
    • Nejsem si jistej, jestli to, že neumíš hrát nějakou hru opravdu znamená, že je špatná. :)
      • Mart9
        Přesně tohle to u mě znamená. Ano, tu hru neumim, ale ta hra je tak špatná, že mě jakákoliv chuť a snaha naučit se ji opustila po 20 minutách. Ovšem je to můj názor že? Někdo jiný z toho může být unešený a já mu jeho názor brát nebudu.
    • StanleyCZ
      Ona je to sranda teprve v momentě, kdy se staneš členem nějakého aktivního outfitu.
      To je pak zabírání kontinentů jedna radost. :)
      Jen škoda, že teď hru naprosto rozprasili, dřív mi běhala krásně plynule i na vyšší detaily, dnes mám i na nejnižší slideshow... Plus nedávno přidaná fíčura, kdy projektily létají ze středu obrazovky místo z hlavně. Fuj. *12*
      • Máš holt smůlu. Mně hra běží pořád stejně a to mám zcela průměrné PC.
      • O začátku hraju na High a hraju až do teď. Po některých updatech to skutečně zkazili, ale vždy to pak opravili.
      • smejki
        w00t? si to snad zapnu, abych viděl, jak to zkonili
        • rancor1223
          Jdu do toho, taky, tomu se mi snad ani nechce věřit *15*

          EDIT: Tak jsem právě zjistil, že mám zřejmě US účet a nemůžu se tedy nalogovat do hry (zdřejmě protože mám EU luncher) *7* To mi neřikejte, že jsem předtím hrál na US serverech? Čekal bych že se to značně projeví na pingu.

          EDIT2: Ale to neni možný, pamatuju si německý platoony ve hře. Tak WTF? EU účet nemam a přesto jsem na EU serverech hrál.
        • Mart9
          Rozhodně si to zapni, zkoněný je to neskutečně.
          • Nesmysl, hrál si to 20 minut. O PS nevíš nic.
            • Paulcz
              někdo pozná srajdu za 20 minut, jinej nikdy :)
    • walltar
      Možná omezené pozorovací schopnosti?
      • Mart9
        Tohle je první hra, kde se mi něco takového stalo.
        • tohle holt není Call of Duty... *3*
        • tak pokud hrajes piškvorky....
          • Mart9
            Tak svůj příspěvek upřesním i pro komiky:
            Tohle je první střílečka, kde se mi něco takového stalo.
            • walltar
              No já nevím, hrál sem celkem dlouho a podobný problém sem neměl ... Najít akci trvalo chvilku, zorientovat se kdo je semnou a kdo proti mě taky nebyl problém, vzhledem k tomu že každý vypadá jinak ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit