Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ethy
    No, dalo se to čekat, když je koupili EA. Tak mi bohužel politika herních vydavatelství zničila zase další značku kterou jsem měl rád... Uvidíme jak to bude vypadat po vydání, ale mám z toho f2p špatnej pocit. Proč je sakra takovej problém udělat nějakej pass, klidně třeba za 29,99€ a navalit komplet obsah a přestat mě otravovat s nějakým f2p...
    • JohnyTheZik
      Na Real Racing 3 (EA) f2p modelu treba neni vubec nic spatnyho, zas tak bych to neprehanel :)..
      Navic zrovna v tomhle ohledu mikrotransakce nemuzou tu hru moc ovlivnit, protoze logicky si budes moct dokoupit treba balik penez, kterejma si budes moct odemykat treba kytky a minihry jako v prvnim dile, takze toho bych se fakt nebal :).
  • nabudúce až bude Polášek vo Fajt Klabe oslavovať praktiky EA ako mikrotransakcie a F2P, tak mu prosím dačím zavrite ústa.....po Dead Space 3, ktoré som nedokázal dohrať, s*urvili ďalšiu moju obľúbenú hru.....mor na nich!!
  • rancor1223
    Proč? Proč F2P? Proč tak hrozně infantilní grafika?
    No asi si zopakuji originál, tohle vynechám...
    • GlaDOS
      Ta grafika mi vůbec nevadí. Velkých rozdílů jsem si nevšiml. Spíš si myslím, že díky prioritě iOS to bude víc jako hříčka. A F2P model se mi vůbec nelíbí a vyhýbám se mu, jak jen můžu. Od dvojky jsem čekal stejnou formu, jen víc obsahu.
    • No tak co si pamatuji tak první Plants vs Zombies mělo úplně stejnou grafiku.
      • rancor1223
        To se prosim podívej na screeny. Samozřejmě infantilní byla, ale tohle jde ještě o dál, až přespříliš.
        • ucho
          je to takové malinko jiné, ale těžko soudit z těch malinkatých obrázků. já se spíš bojím o hratelnost. ono ta herní plocha moc velkou variabilitu neposkytuje a v prvním díle to využili podle mě na maximum. že tady budou nějaká další vizuálně jiná prostředí? no dobře. nové kytky? už jednička jich měla tolik, že člověk stejně používal jen pár podle něho nejlepších. jako věřím, že přijdou s nějakým oživením, ale nějak mě nenapadá, co by to mohlo být. a F2P? no uvidíme, proč se tak rozhodli. na druhý díl jsem se těšil hodně, teď se uvidí.
          • rancor1223
            Taky jsem se těšil a tohle vypadá jako zklamání na všech frontách. Ono to vlastně vypadá, že to jenom přetexturovali.
  • jednička zábavná, ale F2P zavání tím průjmem co je teď na facebooku v betě..
  • Co je to sakra Mack? Jaképak Macky? Snad Macy ne? *7*
    • filias
      macky - mačky bez háčků?
    • dal sem mack do google

      https://www.google.cz/search?q=mack&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:cs:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&hl=cs&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=yIatUd7dD473sgbh_YHgDw&biw=1440&bih=747&sei=yYatUb6LOoXJswaRroAo
    • Vrook
      Jakože uziny? *4*
    • ucho
      je dobré mít Macka.
      • Christy Mack
  • bohuzel mi prvni plants nejdou koupit a nainstalovat (samsung note 10.1), neznate nejakou alternativu? podobnou, nejlip uplne stejne zabavnou hru, ktera mi pojede i na tyhle placce? dik
  • Chtel bych je videt jak zasazujou kytky do sutru nebo do dreva. V 1ce to melo apson logiku.
    Toho f2p se docela desim, protoze jak zname ea ty z nas chtej vytahnout co nejvice penez.
  • Jednicka byla famozni. Bavilo me to dokonce vic nez Angry Birds. Ovladani na tabletu vyborny. A ted ale f2p? Fak-of!
  • No že bych z toho byl zrovna nadšený, to se říct nedá. Čekal bych nějaký posun nebo vývoj a poctivou dlouhou PC verzi, moc to tak ale nevypadá
  • filias
    Hrál jsem na telefonu pár free to play TD a nenašel jsem nic co by mě zaujalo. Raději bych něco kvalitního, co bych si zaplatil, ale nenutilo mě to neustále si kupovat jakési bonusy bez kterých je to nehratelné.
    Proč raději neudělají nějakou první epizodu zdarma a zbytek by si musel člověk kupovat??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit