Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud tvuj prispevek rozebiral pouze hodnoceni, ktere vyjadril jeden jediny clovek ,tak bych ti ho smazal taky. Tvuj subjektivni nazor je uplne stejne subjektivni jako autoruv.
  • ucho
    ty jsi dobrej mimoň :D
  • Pete.palis
    bože, jak já miluji šustění balíčků karet *14*
  • Ani nevím. Já bych si nějakou kvalitní klidně dal.
  • Jack1947
    Určitě to není zlá hra ale to Tower defense už je trochu přežvýkané téma nemyslíte... *7*
  • No nevím, chtít za takovouhle, byť relativně kvalitní, záležitost 50 é (na konzolích) je na můj vkus moc...za litr bych jí asi vzal, tak počkám na slevu, tuším, že to dlouho trvat nebude.
  • Jednička mě děsně bavila, hlavně proto, že takových her moc nebylo. 3D stříleček je všude plno. Škoda, těšil jsem se na mírně vylepšenou jedničku a teď tohle *9*
  • Jack1947
    Čti Level tam se víceméně recenze rozcházejí ale hry toho typu tam hrají povětšinou správní lidé které to baví a nedělají to protože se jim řeklo, že musí.
  • Kdyby mi někdo před pár rokama řekl že mě bude bavit kosení zombíků bojovou kukuřicí,no achjo ) *14*
  • hodnoceni bude vzdy kontroverzni jelikoz vzdy jde o subjektivni nazor. hodnoceni musi byt v nejakych souvislostech a v tomto pripade je to zanr. ve svem zanru je to dobra hra. v jinym zanru? hrusky a jabka.
  • 32 eur za hru je zatim dost... pockame az zlevni
  • tady nema smysl hodnoceni resit,uz tolikrat sem skripal zubama, pak sem slusne vyjadril svoje nesouhlasny stanovisko a prispevek byl smazán atd
  • Odulin
    Se sedmiletou dcerou jsme odehráli 10 hodin v Origin Accessu a pak se hned vrhli na plnou. Hrajeme oba najednou, já klávesnice+myš a ona jako "support" na gamepadu. Ji baví upravovat postavičky, Garden Ops a samozřejmě otevírání balíků. Mě baví dělat questy, hledat truhly a MP. Není tam žádná krev, hezky se na to kouká a ta zábava tam prostě je. Dobrá koupě.
  • Na jednice mi prislo fajn, ze to bylo oddechovy a ne radoby mistrovstvi sveta v klikani mysi a co mi vadilo byly mikrotransakce. Mi to prislo, ze prave tech neodpocinkovych bylo malo a tak prisel Overwatch a ten druhej? Battleborn a jiny. Takovy MOBA strilecky ci co. Jinak co rekl PanKostka, coop je taky fajn, ale 10 ne. 10, to se stane tak maxinalne jednou za 12 let ;)
  • Za mě velice příjemné překvapení a za sebe bych dal 10/10. Je to svižné, zábavné, zahraje si veterán, stejně jako dítě (hraje to můj 5 letý syn a jde mu to už lépe než mě a to hraju x let Team Fortress 2).
    Teď ještě druhou kopii abychom mohli hrát spolu *5* *5*. Snad jen cena by mohla být trochu lepší.

    Nechápu proč tu hru nedají do toho měsíčního předplatného origin vault, je tam jenom 10 hodin bety. To bych to i prodlužoval (chybí tomu přesně takový tahák).
  • ja jsem asi na ty moderni hry uz moc starej, ale tomuhle bych 8 nedal ani omylem....to uz jste odkrojili i nizsi znamky ze stupnice, takze zbyly jen cisla 8/9 a 10? i kdyz posledne peckovej Underrail dostal sestku, tak nevim....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit