Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • posledni dil byl katastofa tak snad 5 bude neco jako 3 to je asi nejlepsi dil serie to jsem si opravdu vychutnaval Steal akci
    • Don´t feed the troll *1*
    • Čtyři mega prodaných kusů. To na exkluzivitku a ještě v začátcích systému rozhodně katastrofa není.
    • Nemusíš to tak přehánět ne? Ta hra rozhodně nebyla katastrofa.
  • MGS,to je ta hra,kde se hlavni hrdina stiskem jedineho tlacitka promeni v chodici barel,nebo papirovou krabici a prochazi se mezi neprateli? To to vazne nikomu neprijde komicky? *1*
    • Milý Trololo,
      hned v prvním MGS které vyšlo na PS3 si Kojima vystřelil hned z několika běžných klišé, nechal postavy mluvit přímo na hráče, dělal ptákoviny s televizí na které byla hra hrána (PsychoMantis ^_^) a celkem popíchnul U.S. způsob myšlení. Takže ano, je to komické. Ale o nic víc než Revoler Ocelot který pronese hlášku "Teď mačkej kolečko a to pekelně rychle, jinak skončíš jako škvarek".
      • RavenHolm
        Je to tak, ale to někteří nepochopí.

        P.S. Teď jsem si vzpomněl na úžasnou protipirátskou ochranu která byla v MGS na PSX. Schválně kdo si vzpomene taky.
        • jj cislo meryl na zadni strane krytu cd original cd (140:15)
      • Oprava: Které vyšlo na PSX. Trojka se vloudila omylem.
    • A v Saints Row 3 se proměníš v chodící záchod nebo nafukovací panu. A jak někomu dává záchod přes hubu a jezdí v autě tak tohle teprve komické. *1*
    • To stejný můžu říct u Splinter cell kde nikomu nepřišlo divný třeba takový synchronizovaní let zelených světlušek ve tmě *1*
      • To me vzdycky taky prislo usmevny,ale aspon to nepusobilo jako pest na oko,jak je tomu v pripade MGS.
        • Sice to zni jako nejaky troll koment, ale v MGS byly vzdy komicke veci nebo nadsazky a prave ta krabice patrila mezi temi vtipky parodujici ruzne spionazske/militantni gadgety :D
  • Marquis
    Prosím ne! Nechte Kojimu vytvořit nějakou novou značku...Y_Y
    • Já ho nedržím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit