Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak ať si ji nechají, pokud lidi vezmou rozum do hrsti, jejich FIFU na sezonu, dvě bojkotují, přijde konkurence.
    • Spades
      Jn. Jestli vezmou FIFU 11 a zaktualizujou soupisky, to si radsi na PC stahnu neoficialni patch, ktery mi udela to same a zadara...
  • já se jim divím v jedné věci...že stále ještě nevyrazili toho manažera, kterej tam po EA Sports obchází a roztrubuje všem ředitelům a akcionářům, že je výhodnější, aby 2 vývojářské týmy dělaly 2 různé "velké" verze Fify, protože takovýho hlupáka by snad nikdo nezaměstnal ani v naší banánové republice...

    pokud je tak moc trápí zcela smyšlenej propad prodejnosti na úkor pirátů, tak přece dycky můžou PC verzi vydat o měsíc později...
  • Levá ruka neví, co dělá pravá? Teď čemu věřit - jestli předešlé zprávě o tom, že budou verze identické, nebo tomuhle.
    Pokud tomuhle, skončí u mě EA po nadějné FIFĚ 11 velmi rychle...
    Ale stejně je na tom nejhorší to, že jediní, kdo by s takovým vyjeb***** mohli něco udělat - hráči, to stejně budou kupovat a EA si namastí kapsy.
    • Spades
      No o tom novém impact enginu ví nejvíce vývojář, který se nejspíš rozepsal tady... tipuju, že ten výrok o tom jak budou všehny fify stejné vyšel z PR oddělení :)
      • Nezakopávej moje poslední drobečky naděje. :D
  • Spades
    Však jen potvrdili to, co už jsem věděli celou dobu...
    EA jsou vyjebaní zmrdi!
  • Ať žije PES!
  • hehe
  • len pre vasu informaciu... FIFA 11 na PC je v skutocnosti konzolova FIFA 10.
    cakali ste nieco ine? ja som presne vedel ze sa stane toto. svoje si pre PC "odpracovali" a teraz to budu vydavat kazdy rok v novom obale ako predtym. potom si pozreme predaje a ejhle, na pc sa toho predava ovela menej, za to moze urcite PIRATSTVO.

    skratka pytat si za jednu a tu istu hru plnu cenu je vrcholna drzost. nieco podobne ako si kazdorocne DLC s nazvom COD pyta plnu sumu.
    • Piratstvo nemoze za to.
      Piratstvo je aj na Xbox360 , a myslim ze o dost viac nez na pc.
      Ale Fifa 11 sa dobre predavalo na PC, dost vela ich predali.
      Takze toto bude len vylepsena Fifa 11 o nove supisky a o nove poradove cislo,teda 12.
      Je to skoda....cakal som ze sa uz aj PC ako platforme zacnu znova venovat ako to bolo predtym , ked FIFA ako taka vznikla (na PC).
      • no a kto zaplati za to iste 50-60 eur? len uplny chuj. normalny clovek to nekupi. a koho budu vynit z malych predajov na pc? samozrejme piratstvo.
        • Psychotic
          Proč za to tedy konzoloví hráči ochotní každý rok platit jsou a PC hráči ne?
          • Protože každej rok dostanou jinou (vylepšenou) hru , narozdíl od PC hráčů :)
  • a to zase jako proc vy EA zmrdi ?? reknete mi 1 duvod proc! *10* co to ma za vyznam ?? Proc proste neportnou tu jejich posranou konzolovou verzi na PC ?? Proc musi z toho vytahovat hlavni novinku a tahak letosni Fify ?? Abysme zas hrali Fifu 11 v novym obalu a oni si bez prace podruhy namastili kapsy ?? Vsadim se ze to tak bude, ted tak 3 roky recyklace 11 a pak se tam mozna uraci neco prihodit a nebo to zrusi uplne jako NHL ...Proc porad EA musi sr*t na PC hrace? I co nemame konzole si chceme zahrat... nechapu co je na tom tak slozityho prevezt hru z konzole na PC *10* *9*
    • no PC by to přece neutáhlo ;).. stejná výmluva jako když se vymlouvali než nasadili na pc nový grafický engine ;) :D
      • jj, ze jim to nebylo trapny.. Konzole to utahne a PC ne? co to je za vtipy? PC neni HW omezeny, kdezto u konzole to musi poradne vyladit a trefit se do vykonu aby to bylo vubec hratelny a neskubalo se to :D i
  • vsichni ste na omylu...FIFA na PC tento rocnik bude identicka jako na konzole...takze pohoda *4* *5* a jde o vyjadreni vyvojare *3*
  • haaaa.. jako bych to tu už neříkal !! EA opět nezklamali !! :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit