Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bud je to zly vtip, alebo si mlady moj musis nastudovat trosku viac o cyber technologiach.
  • Už od minulého ročníku EA jasně říkalo, že "next-gen" Fifa na PC bude, ale že zachovají jednoletý náskok konzolových verzí, takže ano, od PC verze si odečtěte jeden rok, zaktualizujte soupisky a hurá... tím pádem by se mohl tenhle impact engine objevit ve FIFA 2013 pro PC...teorie
  • Je super že se tady někteří ohání pirátstvím. Ono, kdyby vydávali každý rok lepší verze a ne jenom aktualizace soupisek za AAA cenu, tak by to pirátství taky nebylo tolik vysoké.
    Zatím jsem stále nepochopil, v čem je tak velký problém u PC. Vymlouvat se na gamepad, když už se dá dnes koupit na každém rohu už taky není ono.
  • presne proto si radsi zahraju pro evo......
  • Oni si budou rovné, ale některé si budou rovnější...
  • Protože každej rok dostanou jinou (vylepšenou) hru , narozdíl od PC hráčů :)
  • Psychotic
    Proč za to tedy konzoloví hráči ochotní každý rok platit jsou a PC hráči ne?
  • no a kto zaplati za to iste 50-60 eur? len uplny chuj. normalny clovek to nekupi. a koho budu vynit z malych predajov na pc? samozrejme piratstvo.
  • Proste PC nemá dostatočný výkon aby zvládlo taký fyzikálny výpočet. Imho to bude osekané na minimum aj pre xcrap. Jednotlivé časti tela bude zrejme počítať Cell zvlášť pre jednotlivé jadrá cpu. Šikovne vyriešené, kvalita bude PS3>xcrap>PS2>PC

    Kto nesúhlasí nech mi dá plus a naopak.
  • Tak ať si ji nechají, pokud lidi vezmou rozum do hrsti, jejich FIFU na sezonu, dvě bojkotují, přijde konkurence.
  • já se jim divím v jedné věci...že stále ještě nevyrazili toho manažera, kterej tam po EA Sports obchází a roztrubuje všem ředitelům a akcionářům, že je výhodnější, aby 2 vývojářské týmy dělaly 2 různé "velké" verze Fify, protože takovýho hlupáka by snad nikdo nezaměstnal ani v naší banánové republice...

    pokud je tak moc trápí zcela smyšlenej propad prodejnosti na úkor pirátů, tak přece dycky můžou PC verzi vydat o měsíc později...
  • Nezakopávej moje poslední drobečky naděje. :D
  • Spades
    No o tom novém impact enginu ví nejvíce vývojář, který se nejspíš rozepsal tady... tipuju, že ten výrok o tom jak budou všehny fify stejné vyšel z PR oddělení :)
  • Levá ruka neví, co dělá pravá? Teď čemu věřit - jestli předešlé zprávě o tom, že budou verze identické, nebo tomuhle.
    Pokud tomuhle, skončí u mě EA po nadějné FIFĚ 11 velmi rychle...
    Ale stejně je na tom nejhorší to, že jediní, kdo by s takovým vyjeb***** mohli něco udělat - hráči, to stejně budou kupovat a EA si namastí kapsy.
  • Spades
    Škoda, že lidi z EA jsou takoví ko*oti...
  • Spades
    Však jen potvrdili to, co už jsem věděli celou dobu...
    EA jsou vyjebaní zmrdi!
  • Piratstvo nemoze za to.
    Piratstvo je aj na Xbox360 , a myslim ze o dost viac nez na pc.
    Ale Fifa 11 sa dobre predavalo na PC, dost vela ich predali.
    Takze toto bude len vylepsena Fifa 11 o nove supisky a o nove poradove cislo,teda 12.
    Je to skoda....cakal som ze sa uz aj PC ako platforme zacnu znova venovat ako to bolo predtym , ked FIFA ako taka vznikla (na PC).
  • Ať žije PES!
  • hehe
  • jj, ze jim to nebylo trapny.. Konzole to utahne a PC ne? co to je za vtipy? PC neni HW omezeny, kdezto u konzole to musi poradne vyladit a trefit se do vykonu aby to bylo vubec hratelny a neskubalo se to :D i

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit