zavřít
...

PlayerUnknown’s Battlegrounds – recenze

PlayerUnknown’s Battlegrounds. Když jsem tohle podivné jméno poprvé slyšel, ani ve snu by mě nenapadlo, že se z téhle multiplayerové střílečky stane taková supernova. Kdybyste mi řekli, že okrajový žánr battle royale díky ní exploduje do olbřímích rozměrů, asi bych se nuceně zasmál a v kapse vytáčel...

Novější 1 2 3 4 Starší

 • Patejl (anonym)
  0 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Na PUBG je zdaleka nej ta atmosféra, bohužel. Jinak 80% náhoda - jestli budete daleko od finální zóny a k tomu někdo za vámi - což je naprosto v pořádku, o tom to je ") ; jestli najdete ok vybavení, a hlavně - jestli najdete optiku na krochnu a jaký máte lag (ten poznáte až z death camu, kdy po divení, že jste na 100% 2x střelili ze dvou metrů soupeře brokovnicí do obličeje, než stihl zareagovat sledujete, jak se vaše tělo kácí k zemi a brokovnice paotom v pádu 1x spustí :) ). Typická smrt: vidíte v kolimátoru na 100m záda mírně bokem běžícího soupeře. Velmi lehce přednastavíte, vystřelíte 1,2,3x...nic. Pak se soupeř otočí, váš čtvrtý výstřel... možná něco, potom jste mrtví. Deathcam soupeře: "nečo mě škráblo, otočka, aha, támhle je, přehození na druhou pušku, přibližné zamíření, tečka kolimátoru +- metr od vaší postavy, rána, smrt"... Ani nevíte, jestli to byl cheater nebo jen tan lag, ale je to zatraceně často. Obrovská škoda, to tohle vědomí, že hrajete pro hru a o vítězství rozhodují technické chyby... *3* *3*
  10.3.2018

  reagovat

 • PEZ (anonym)
  0 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Jojo, je to celkem návykové. Pro mne asi hlavně tím, že je každé kolo jiné, hraje se jinde, jinak a většinou i s jinými zbraněmi, protože prostě "tu svou" vždycky nenajdete.
  MM podle ranku v téhle hře není a myslím, že je to dobře. Je to prostě hra jako žádná jiná, i noob může vyhrát. Známému se podařilo celou hru projít a vyhrát, aniž by jedenkrát vystřelil. Zkrátka měl to štěstí, že postupoval do zóny ze strany, ze které nikdo jiný něšel, a v poslední zóně byl na skále a protivníci, pod ním, v místě, na které prostě nomohli vylézt, takže je zabila modrá *1*
  20.2.2018

  reagovat

 • kuskusmus (anonym)
  0 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Jo recenze sedí, ALE okolo 120ms latence serveru je u takoveto hry nesmyslna, dokud tohle nepoladi bude to opravdu hodne kazit herni zazitek.
  19.2.2018

  reagovat

 • Rufu (anonym)
  0 souhlasí, 1 nesouhlasí
  A takhle to vypadá :-) https://www.youtube.com/watch?v=0dG6HliC9OI
  16.2.2018

  reagovat

 • Odulin tiscali.cz
  5 souhlasí, 5 nesouhlasí
  Za 30euro takřka nekonečný military survival zážitek. Jsem zvědavej kdy a co první sesadí PUBG z trůnu.
  14.2.2018

  reagovat

 • mory (anonym)
  5 souhlasí, 2 nesouhlasí
  Recenze je super napsana a moc za ní děkuji !! Tak a jdu zabořit zuby do kuřete :-)
  14.2.2018

  reagovat

 • Kravicka facebook.com
  12 souhlasí, 5 nesouhlasí
  9? LUL

  Asi jste to otocili pac 6 je akorat.
  13.2.2018

  reagovat

 • A4y4s6 (anonym)
  4 souhlasí, 6 nesouhlasí
  Hejtři mají nový cíl pubg. Ta hra trhá všechny možné rekordy proto že to je prostě zábava. Už se přes to přeneste .mě to teda bavilo měsíc ale určitě se k tomu vrátím zkusit novou mapu atd.
  13.2.2018

  reagovat

  • Kojot (anonym)
   0 souhlasí, 0 nesouhlasí
   Zábava to je, ale mě to taky po měsíci přešlo. Nevím přesně proč, ale asi málo akce a moc plížení.
   19.2.2018

   reagovat

 • blna (anonym)
  4 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Hezká recenze. Díky.
  13.2.2018

  reagovat

 • KronosDeret tiscali.cz
  3 souhlasí, 2 nesouhlasí
  OK, fráze "seznamování přes zaměřovače" mě rozsekala, dobře Vašku :) Fakt hezky a detailně vystihnutý proč je to takový fenomén. Ano je to zabugované a neférové, ale nikde jinde stejny thriller adrenalin jen tak nezažijete. A ty historky... každá hra má jinou.
  13.2.2018

  reagovat

Novější 1 2 3 4 Starší

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.162.163.181.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.