Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • osobně jsem se rozhod na tuto konzoli počkat. Pár měsíců zpátky jsem hodně koketoval s myšlenkou jestli ps4, nebo xone, nebo jestli vůbec novou konzoli pořizovat hned. Zatím dle mého názoru potenciál této konzole nebude naplněn a potrvá to. Je to škoda, moc jsem se doposud o konzole nezajímal, ale zklamal mě HW, který na dnešní dobu nenabízí moc výkonu, tuším že tehdy s příchodem PS3 a X360 tyto konzole měli zajímavý náskok, tedy spíš x360 ten vyšel dříve. Na druhou stranu ménší výkon HW v konzoli dokáže si myslím v budoucnu až se vyvojaří naučí pořádně s ní pracovat zvládat velmi dobře vypadající grafiku a možnosti jak zlepší herní scénu. Ale vzhledem k tomu, že o konzole se začínám celkem zajímat, by mě třeba zajímal názor proč ten HW není až tak výkonný jak se čekalo? Ikdyž se mi PS4 jeví jako velmi dobrá konzole, počkám si až bude více zajímavý her, více možností a hodně mě odradil i fakt, že spousta věcí nebude ještě v konzoli umožněna a bude potřeba čekat, trošku jako nehotový produkt mi to příjde *4*
    • proc asi, neni potreba davat vykon nekomu, komu staci 20-30fps ke spokojenosti, hlavni je vydelat, a dokud naivky plati za srot, dostanou srot *5*
  • pokud nějaká firma pro hráče v posledních letech něco udělala, tak je to Intel. Sony a MS mají jenom kecy. kdyby byl rok 93, tak nám jako nextgen konzoli naservírují 386ku se zapnutým turbem.
    • Black_Hand
      jiste, proto se s kazdou novou generaci procesoru meni patice, aby si si koupil novou desku. skoda, ze to byl duvod proc jsem uz nekolikrat skipnul upgrade. intel dela pro hrace opravdu hodne :)))).
      • muzes zkusit roubovat novej procesor na starou desku, nebo taky muzes zkusit nacpat dvanactivalec do trabanta... *6*
    • Ano Intelí grafiky jsou známy svým úžasným herním výkonem .... a když už , nadcházející konzole jsou o AMD ;)
      • díky, že jsi mi to objasnil. to jsem po 15 letech zkušeností s PC nevěděl *1*
  • Iggy
    Další super reklama do sbírky "Sony Playstation ads".
  • Paul_cz
    Ty launch hry jsou ubohost. PS4 možná časem, až vyjde něco must have, nejspíš od Naughty Dog. Nechápu proč Sony se všemi těmi studii co vlastní nejsou schopní vyplodit jedno jediný pořádný launchový RPGčko. A bohužel nejspíš ani nelaunchový, spíš to budou zase samý skákačky/střílečky typu uncharted/order.
    Ještě že existuje CDProjekt/Bioware/Obsidian/Bethesda/Inxile, nicméně všechny hry těchto studií si v mnohem lepší kvalitě užiji na PC.
  • Mart9
    Tajně doufám, že by příchod nové generace konzolí mohl srazit cenu PS3. Kdyby se do příštích Vánoc dalo PS3 koupit do 4500 Kč, neváhal bych *3* Ale možná chci příliš.
    • já jsem koupil svůj xbox za litr, další litr příslušenství, a i to je za ten šrot hodně. 4000 jsou šílenost.
      • Jack1947
        Jakej srot... *7* neni kdo chce hrat vynalozi mensi penize, to ze to je podle tebe moc je tva silenost.
      • Já koupil xko za 2 litry 2 ovladače a 10 her a brácha před měsícem ps3 superslim 500 gb + 2 hry měsíc starý za 3200,- + druhý ovladač si koupil z číny za 250,- hold kdo umí umi.
    • s-a-b-r-e
      Taky jsem takhle čekal. Říkal si, že si koupím PS3 po lunchi nové generace... Pak jsem ale odjel na rok do Anglie a zjistil, že PS3 SuperSlim s 500GB hdd a dvěma ovladači jde koupit za 200 liber, což není tak špatné, když si člověk zjistí cenu samotného ovladače (i když zvažuje levnější verzi s bdoucí výměnou hdd - 12 GB je vážně málo).

      P.S.: Nepochybuju, že cena klesne na těch 4 500,- Kč, ale obávám se, že půjde o 12 GB verzi SuperSlim s jedním ovladačem, která samozřejmě "stačí" (do začátku), ale pokud chceš využívat PS+, tak to bude chtít víc místa.
    • deridon
      tak za 4k se dá sehnat, ale s 12Gb jen.. a nejsem si jistý jak to bude s cenama potom, co předvedla ČNB..
    • Jack1947
      Vzdyt dneska stoji uz celkem malo. Pokud je tedy problem z druhe ruky iv shopu se to da za dobry peniz ne 4500 to je utopie ale srazit cenu by mohli pravda.
  • michelangelo
    Pekne, lec malo me ke koupi motivujici.

    Nevim jak vy, ale ja nad PS4 premejslim zatim jen kvuli limitum meho PC vzhledem k ambici zahrat si noveho Zaklinace. I kdyz treba takovy Divison a Destiny drnkaji na ty spravne imponujici struny.

    Treba casem dojde i na The Last Guardian, nebo na Demon's Souls 2 — s koupi konzole zkratka neni kam spechat :)
    • MrSanta
      Já jsem o nákupu konzole již rozhodnut.
      Lákadlem jsou hry, které se na PC nedostanou vůbec. Pár, které bych si rád zahrál, se v této generaci našlo, tak věřím, že tomu bude tak i v té "next-gen". Zatím mě láká Destiny.
      Nejspíš vezmu PS4. Mluví pro ní cena a navíc jí bude mít minimálně jeden kámoš. Také se bude hodit na přehrávání filmů.
      Nákup je zatím plánován na vánoce 2014.
    • Psychotic
      Na druhou stranu ale není ani na co čekat. Cenová politika SONY to s průběžnými price dropy moc nepřehání, PS3 poprvé zlevnilo snad po roce.
      • michelangelo
        Vzhledem k tomu, ze jsem na PS3 zacal hrat az v dobe, kdy uz byla venku jeho druha slim revize, tak spechat urcite nebudu. Koneckoncu PS3 samotna jeste neni vubec mrtva, i kdyz umirani se napr. v chystanem pokracovani Dark Souls asi nevyhnu :).
    • Osobne cekam na Diablo III Ultimate Edition,Final Fantasy XV,Metal Gear Solid V a neco od Naughty Dogu! Pak teprve koupim PS4.
  • Proč ta cena? *9* ..
  • Pomerne prumerne video. Toto je znicujici pravda, at uz se to nekomu libi nebo ne.
    • michelangelo
      EDIT – EHM... Nechtel jsem reagovat sem, provedl jsem preklik a nasledne delete. Svoje moudro presouvam vys :)
    • Pomerne prumerny koment! Od pseudo chytracka! Toto je znicujici pravda, at uz se to nekomu libi nebo ne.
      • Daniell605
        V celku podprůměrná odpověď....
  • video hezky ale ja čekal že prijdou s nejakyma originalnima hrama (neco nejaka kde se vyzaduje kreativita a pod.), pro nekoho kdo neni vyložene fanoušek strilecek tam toho moc není. a i ten žanr strilecek vicemene stagnuje
    • Je pravda, ze launch tituly jsou asi nejvetsi slabinou PS4. Sice si ho kupuji v den vydani, ale v podstate tam pro me neni jedina zajimava hra. Nutno rict, ze XBOX ONE je na tom v podstate totozne.
      • pak je možna lepší počkat
        • Jenze na co? Cena urcite dolu jen tak nepujde. Po tech radostech co predvedla CNB spis poroste.
          • Na co? Třeba na to, až cena trochu spadne a i kdyby ne, tak časem bude více "Only on Playstation" titulů a to je pak radost vybírat co hrát dřív, teda pokud člověk nepatří k těm, co mydlí kdejakou průměrnou kravinu.
  • MidnighT91
    Winter is coming, All hail Sony!
    • Tady asi moc fandů South Parku nebude *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit