Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BoB.2

    😂😂😂😂😂

  • iSpirit

    " ale občas kupuju hry pro synovce a vždy je to oproti PC dražší."

    rly? 

    https://www.originalky.cz/esd-red-dead-redemption-2-p157632/

    https://www.originalky.cz/red-dead-redemption-2-ps4-p159948/

  • jiri.svak

    To je pouze devkit, takhle finál vypadat nebude. Raději jsem tu galerii nadepsal, a´t je to jasné na první dobrou :-)

  • Sám konzoli nemám, ale občas kupuju hry pro synovce a vždy je to oproti PC dražší. Her je hodně a času málo, tak proč je kupovat hned a ještě rozbité za plnou cenu. U kingdom come jsem si taky počkal až budou všechna DLC a koupil komplet edici za lepší peníze a hlavně odladěnou. Třeba do teď jsem ještě nespustil Zaklínače 2, 3 a to mám v knihovně všechny 3. Není to ani tak potřeba čekat na akce jako spíš, že bych se k tomu stejně dřív nedostal a navíc vím, že když to koupím hned, tak to bude prolezlé bugy a pak přijdou DLC. Takhle mne vypekl planet coaster. Mám základ, pořádně jsem ho ještě nehrál, ale pořád nabízejí edici se všemi DLC za cenu základní hry, která ještě do nedávna nešla ani koupit, pokud už jsem měl základ.

  • x_ander

    Ty už jsi zpět? Otrnulo ti už po tom stěru pod článkem Gabe vs. Epic? 

  • iSpirit

    ty traktory jsou fakt validní :D. To jsi hledal asi dlouho. Nevím, kolik ti je let a v jaké jsi situaci, ale nechápu potřebu čekat na nějaké akce, kde ti hodí něco do balíku jako krmivo pro dobytek. Asi bych se cítil méněcenně. 

    Počet her, který mě zajímá ročně, je asi tak pět, což je nějakých slabých pět tisíc, o tom nemá cenu vůbec hovořit. Pokud kupuješ ty hry hned, tak je cena absolutně stejná. 

  • Maxianimal

    Ano, přesně tak jsem to myslel. I kdyby 18k, kupuju.

  • Ten design se mi nelíbí. Vypadá to jako settop box.

  • jo jo, stejně, co vidím tak v průměru je konzolovka o 500,- dráž, ale pak tu máš Steam slevy, Humble bundle, bundle star, kde se dostáváš na úplně jinačí ceny, že už se to ani nevyplatí krást. Holt když ti dají "levný" dotovaný HW, tak z tebe ty peníze musí vytáhnout přes hry a služby.

    https://www.alza.cz/search.htm?exps=farming+simulator+19

  • iSpirit

    tak začni více vydělávat :) 

    Jinak hry stojí +- stejně, pokud je nekradeš, nebo nečekáš na slevy.

    https://www.originalky.cz/hledat/?q=Doom%20Eternal


  • iSpirit

    no, to už je spíše blázen s tim tetováním. Ale pořád lepší Sony než třeba vytetovaný Penam. Jen nechápu potřebu řešit cenu u věci, která ti vydrží pět let. To máš čtyři tisíce na rok, kdyby stála 20k. To je nic prostě v globále. 


    Jinak máš pravdu, že PS4 se prodávala díky tomu, že to bylo HW šunt s docela dobrým poměr cena/výkon. Ekonomicky by to moc smysl nedávalo, navíc teď kupní síla bude díky té šaškárně ještě menší.

  • Veskoslav

    Takže u nás minimálně za 16 táců, když bude dobře, spíše to vidím na 17 500. Prostě to bude jako u PS3, která tehdy startovala na 599 dollarech za 60 GB verzi.

  • Asi tak. Teď jsem kupoval novou TV a koukám, že už i z PC udělám gaučovou konzoli. Steam link to už podporuje nativně bez speciálního HW, stačí jen připojit ovladač nebo spárovat telefon. Vzhledem k tomu, že jedu převážně strategie, tak toho pro mne konzole moc nenabízí. Navíc bych musel kupovat hry za podstatně víc a ještě platit za připojení k netu. Tak bohatý zase nejsem, abych šel do konzole.

  • 0011

    20k by byla ekonomická sebevražda. To by si rozmyslela i většina nejvíc hardcore fanboys, kromě jednoho mého známého který má playstation i tetování, ale to není zrovna reprezentativní vzorek běžného zákazníka😀

  • iSpirit

    to je pár korun, na to že to vydrží pár let, škoda že to nenastaví na 20K s pořádným výkonem. 

  • dworkin

    Prodám PS4 Pro za trojku, koupím PS 5 za 15, jsem zpátky na 12, za které jsem kupoval PS4 Pro. Vyřízeno.

  • 0011

    Tak jednak je to v přepočtu na současný kurz 13600 a druhak to znamená že se u nás bude prodávat tak za 16k nejméně a hlavně je to pořád spekulace.

  • Corvus

    :-D Zlaťoučké PC! :-D

  • Maxianimal

    Za mě v pohodě, nečekal jsem, že to bude za 12k, ten HW je solidní. Ač jsem primárně kompař, PS5 si nenechám ujít. 

  • BoB.2

    R.I.P

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit